Akademia Tanga Adriana i Doroty Grygier razem z Miastem Świnoujście i Miejskim Domem Kultury proponują darmowe lekcje tanga, piękny koncert tangowy, rejs tangowy, flashmoby (czyli spontaniczny taniec na ulicach miasta), jak również eleganckie Milongi (popołudniowe i wieczorne) z pokazami mistrzów i muzyką na żywo!
Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Świnoujście większość propozycji jest bezpłatnych. Każdy może przyjść i postawić pierwsze tangowe kroki w Miejskim Domu Kultury w piątek 27. września o godz.18.00 i sobotę 28. września o godz.15.00. Nie ma konieczności zapisywania się, para też nie jest potrzebna. Wystarczą dobre chęci.
Polecamy również wyjątkowy koncert tanga w wykonaniu Carlos Roulet i Edgardo Otero Cuarteto, który odbędzie się w piątek 27. września o godz. 20.00 w Muszli Koncertowej na Promenadzie (w razie złej pogody w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury).
To idealny sposób na gorące zakończenie lata!
BIK UM Świnoujście