iswinoujscie.pl • Niedziela [07.07.2019, 21:10:09] • Świnoujście

Pan Prezydent nie życzy sobie muzyki

Pan Prezydent nie życzy sobie muzyki

fot. facebook.com

Jeśli chcecie nas posłuchać nad morzem, to pozostają Wam tylko Międzyzdroje – pisze na Facebooku członek zespołu Backstage. - Świeżo po rozmowie z Prezydentem miasta, oraz Dyrekcją MDK w Świnoujście mogę potwierdzić, że nie spotkacie nas w to lato w tym mieście.

Zespół Backstage działa od 14 lat. Do ubiegłego roku jeszcze pod nazwą Backstage Acoustic. To półfinaliści Must Be The Music. Artyści występowali w Mam Talent i X-Factor. Nagrali 5 płyt coverowych.

Nasz repertuar to najbardziej popularne i cenione przeboje muzyczne od lat 70 do dziś – czytamy na stronie internetowej Backstage. – Gramy największe hity z pogranicza popu i rocka, dzięki czemu nasza muzyka podoba się widowni w każdym wieku. Gwarantujemy najwyższej klasy oprawę muzyczną i jakość na najwyższym poziomie!

Kto słyszał ich latem w naszym mieście, w te wakacje nie może już na to liczyć.

Świnoujście - nie dla nas w tym roku! - pisze na Facebooku członek zespołu Backstage. - Świeżo po rozmowie z Prezydentem miasta, oraz Dyrekcją MDK w Świnoujście mogę potwierdzić, że nie spotkacie nas w to lato w tym mieście. Stara Promenada zamknięta z powodu przebudowy, na nowej Pan Prezydent nie życzy sobie muzyki, żadne argumenty nie są skłonne go przekonać do zmiany decyzji. Szkoda będzie tych wieczorów z Wami. Jeśli chcecie nas posłuchać nad morzem, to pozostają Wam tylko Międzyzdroje. Do zobaczenia. Wrzucajcie w komentarzach wspólne fotki z nami z ostatnich 8 lat, osobiście prześlę link do posta Panu Prezydentowi – zachęca członek zespołu.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/60850/