"Ostatnimi czasy sporo poruszam się rowerem, chciałbym zwrócić Państwa uwagę na problematyczny wjazd na ścieżkę prowadzącą do Międzyzdrojów.
Ktoś miał dobry pomysł żeby ułożyć ścieżkę aby ominąć szlaban blokujący wjazd aut do lasu lecz niestety w znacznej części jest on zasypany piaskiem co utrudnia przejazd. Jest to o tyle niebezpieczne ze powoduje
znaczne ryzyko wywrotki. O ile samotny rowerzysta bez problemu się uratuje o tyle ostatnio byłem światkiem kiedy to kobieta z dzieckiem ( w foteliku za siodełkiem) ledwo uratowała dziecko przed upadkiem. Myślę że z tego przejazdu korzysta sporo ludzi, jest on oznakowany jako część trasy rowerowej i powinien być utrzymany w należytym porządku. Tym bardziej ze nie wymaga to wielkich nakładów finansowych. Liczę iż Państwo zajmą się tą sprawą a ta niedogodność w wyniku Państwa działań zostanie usunięta."-pisze Czytelnik.