iswinoujscie.pl • Sobota [13.01.2018, 11:50:07] • Świnoujście
W Pasażu „Rondo”- kolekcjonerzy dla WOŚP

fot. iswinoujscie.pl
Mnóstwo kolekcjonerskich atrakcji; stare pocztówki, medale monety, zabytkowe militaria - to wszystko można było obejrzeć, zakupić, wymienić podczas giełdy militarno - kolekcjonerskiej zorganizowanej w Pasażu „Rondo”. W ten sposób zarząd pasażu i świnoujscy kolekcjonerzy dołączyli do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc w Świnoujściu. Giełda wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców.
Ewa Mechło z Pasażu Rondo zadała nie tylko o to by zaprosić do udziału w giełdzie jak najwięcej atrakcyjnych wystawców ale także zapewniła odwiedzającym słodki poczęstunek i gorące napoje. Najważniejsze jednak, że organizatorzy witali tutaj wszystkich pod znakiem czerwonego serduszka i z oryginalną skarbonką świnoujskiego sztabu WOŚP.

fot. iswinoujscie.pl
Na giełdzie pojawili się wystawcy oferujący zdjęcia i ale albumy historycznych fotografii Świnoujścia. Można było poszperać w starych wydawnictwach, obejrzeć wybite przed wielu laty medale i monety.

fot. iswinoujscie.pl
Dla miłośników historii taka giełda to prawdziwa gratka, a przedmioty, które pojawiły się na stoiskach mogą nie tylko ozdabiać wnętrza ale także wzbogacać wiedzę o historii miasta.