iswinoujscie.pl • Piątek [08.12.2017, 21:00:01] • Świnoujście

Jarmark świąteczny zabezpieczony na wypadek ataku terrorystycznego!

Jarmark świąteczny zabezpieczony na wypadek ataku terrorystycznego!

fot. iswinoujscie.pl

Świąteczny jarmark, który stanął na Placu Wolności został zabezpieczony na wypadek nieproszonych gości. Na placu stanęły metalowe słupki. W sumie jest ich dziewięć. Są wysuwane i mają uniemożliwiać wjazd na plac nieupoważnionym pojazdom.

W dzisiejszych czasach, gdy na całym świecie wciąż dochodzi do niebezpiecznych incydentów z udziałem ciężarówek, które rozjeżdżają ludzi takie zabezpieczenie to bardzo dobry pomysł. Jak mówią, ostrożności nigdy za wiele.

- Słupków jest dziewięć. Są to słupki wysuwane i zostały zamontowane podczas budowy placu. Aktualnie zostały wysunięte ze względów bezpieczeństwa. Chodzi o uniemożliwienie wjazdu na plac nieupoważnionym pojazdom - informuje rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/51969/