iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2016, 08:20:00] • Świnoujście

Czytelnik: W regulaminie przepraw nie ma nic na temat osób niepełnosprawnych! A my małe żuczki czekamy jak te barany w kolejkach!

Czytelnik: W regulaminie przepraw nie ma nic na temat osób niepełnosprawnych! A my małe żuczki czekamy jak te barany w kolejkach!

fot. Czytelnik

Po naszym artykule na temat kierowcy czarnego audi na forum rozgorzała gorącą dyskusja. Przypomnijmy pojazd na obcych numerach rejestracyjnych wjechał na Bielika bez najmniejszych problemów, a nasza Czytelniczka musiała czekać z noworodkiem na prom prawie dwie godziny. Według pracowników Żeglugi Świnoujskiej kierowca samochodu widocznego na zdjęciu wjechał na prom ponieważ okazał kartę inwalidzką. Nasi czujni Czytelnicy postanowili to sprawdzić! Według mieszkańców, w regulaminie przeprawy promowych nie ma nic na temat osób niepełnosprawnych! - Takie osoby tak samo powinny czekać w kolejce jak wszyscy- pisze Czytelnik.

W opinii Czytelnika wiele osób zwyczajnie wykorzystuje niewiedzę pracowników Żeglugi Świnoujskiej.

- W regulaminie przepraw promowych nic nie ma na temat osób niepełnosprawnych, tak samo powinni czekać w kolejce jak wszyscy, natomiast jest o pojazdach uprzywilejowanych, a takie rzadko wjeżdżają na prom, gdyż musiałby od razu odbić, ale różni ludzie wykorzystują niewiedzę i beznadziejność osób pracujących w żegludze, że ich wpuszczają i to jeszcze poza kolejnością. A my małe żuczki czekamy jak te barany w kolejkach- dodaje Czytelnik.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Żeglugą Świnoujską. Czekamy na odpowiedź.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/42880/