iswinoujscie.pl • Czwartek [01.01.2015, 09:51:07] • Świnoujście

Powitaliśmy 2015 rok!!!

Powitaliśmy 2015 rok!!!

fot. iswinoujscie.pl

To była niesamowita noc sylwestrowa. Wspaniały prezent na powitanie Nowego Roku sprawiła świnoujścianom pogoda. Wbrew zapowiedziom było ciepło, nie padało i… nie chciało się siedzieć w domu! Tysiące ludzi wyszło więc z domów. Wielka masa, tłumnie zdążała na promenadę. Przy muszli koncertowej każdy mógł bawić się oczekując północy i pokazu fajerwerków. Chętni mogli również pobawić się przed sceną.

Do tańca zabrzmiały rovery słynnej szwedzkiej supergrupy Abba. To muzyka, która-jak się okazuje –zdolna jest łączyć pokolenia. Bawili się więc starsi i młodsi. To tu władze miasta przekazały życzenia mieszkańcom.

Powitaliśmy 2015 rok!!!

fot. iswinoujscie.pl

Tuż przed północą rozpoczęło się wspólne, gromkie odliczanie ostatnich chwil do Nowego Roku. Wraz z wybiciem godziny zero, niebo nad promenadą zakwitło od kolorowych fajerwerków.

Powitaliśmy 2015 rok!!!

fot. iswinoujscie.pl

Pokaz mógł zachwycić. Przez ok. 20 minut na niebie pojawiały się coraz to piękniejsze „kwiaty” sztucznych ogni. Ludzie obserwowali ten spektakl z przejęciem. Szczególnie zachwycone były dzieci, których również nie brakowało pod muszlą.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/35098/