iswinoujscie.pl • Sobota [12.07.2014, 17:56:51] • Świnoujście

Przedszkola dyżurują w wakacje

Przedszkola dyżurują w wakacje

fot. istockphoto.com

W lipcu, w Świnoujściu działają trzy Przedszkola Miejskie. W sierpniu- tylko dwa. Są wybawieniem dla rodziców, którzy nie mogą sobie pozwolić na to, by nie pracować i zająć się wyłącznie opieka nad pociechą.

360 dzieci na lipiec i 315 na sierpień zgłosili rodzice do przedszkoli miejskich.

- Na tej podstawie ustalono ilość grupy oraz placówki, które będą pełniły dyżury - informuje rzecznik prezydenta Robert Karelus.- Rodzice dzieci otrzymali już informacje na ten temat w swoich macierzystych przedszkolach.

W lipcu czynne będą przedszkola miejskie numer 1, 5 oraz 11. W pierwszym dzieci podzielone będą na siedem grup, a w „piątce” i „jedenastce” na cztery. Z kolei w sierpniu dyżury pełnić będą przedszkola miejskie nr 3 i 10. W pierwszym będzie funkcjonować sześć grup. Natomiast w drugim siedem.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/32412/