iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.10.2013, 15:56:49] • Świnoujście
Dwaj nowi sponsorzy Floty Kibice spróbowali "Wyspiarskie". Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński
Przed meczem z GKS Tychy władze Floty nie tylko podpisały umowę o współpracy z Uniwersytetem Szczecińskim. Oficjalnie poinformowano także o dwóch nowych sponsorach: hiszpańskiej firmie Gedo produkującej sprzęt sportowy oraz Browarze Witnica, w którym prezesem zarządu jest Zdzisław Czyrka – na co dzień także prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w
Gorzowie Wlkp. Produkowane specjalnie pod kątem Floty nowe piwo – „Wyspiarskie” – mogli już skosztować kibice na stadionie. I cieszyło się dużym uznaniem.
Umowa z firmą Gedo została podpisana dwa tygodnie temu, ale już w meczu z GKS piłkarze Floty wystąpili w jej strojach. Koszulkę jednego z piłkarzy, Marka Opałacza, zaprezentował przed spotkaniem w budynku klubowym na stadionie miejskim pełnomocnik firmy Gedo - Jan Kaczyński.
Firma Gedo ma swoją siedzibę w Barcelonie. Flota jest pierwszą drużyną w Polsce, która korzysta z jej sprzętu. W zamian za stroje Flota będzie reklamować tę firmę.