Podczas tej imprezy młodzi ludzie pokazali wszystkie swoje sceniczne pasje. Trzeba również podkreślić, że poziom ich wykonania był naprawdę wysoki.
fot. Sławomir Ryfczyński
Jak się okazało Świnoujście kulturą stoi. W dniu wczorajszym na sali świnoujskiego MDKu odbyła się impreza pod nazwą TOP TALENT. Tylu utalentowanych młodych ludzi w jednej placówce szkolnej, nie mają chyba nawet szkoły w wielkich aglomeracja miejskich. Imprezę zorganizował Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świnoujściu.
Podczas tej imprezy młodzi ludzie pokazali wszystkie swoje sceniczne pasje. Trzeba również podkreślić, że poziom ich wykonania był naprawdę wysoki.
fot. Adam Strukowicz
Na scenie śpiewano popularne przeboje, tańczono klasycznie i nowocześnie. Zaprezentowali się muzycy i wokaliści. Wystąpiły zespoły i soliści, zatańczyły Chirliderki i zaprezentowano również talenty kabaretowe, a nawet fotograficzne.
Top Talent Fotka z dwoma wokalistkami Katarzyna Kopeć( fot. Zbigniew Sławiński )
Zaznaczmy również, że licznie zgromadzona publiczność bardzo gorąco i z owacjami na stojąco, przyjęła występ swojego szkolnego kolegi, który zaprezentował swój wielki talent operowy.
Podczas jego występu publiczność wpierw zamarła w ciszy, by po chwili bić brawa z zachwytu.