iswinoujscie.pl • Czwartek [12.01.2012, 07:23:48] • Świnoujście

Doda przyjechała na zaproszenie naszej biblioteki. Charytatywnie!

Doda przyjechała na zaproszenie naszej biblioteki. Charytatywnie!

fot. Sławomir Ryfczyński

Bożena Łukaszewska m.in. za pośrednictwem naszego portalu dziękuje Publiczności, która brała udział w poniedziałek 9 stycznia b.r. w imprezie kończącej XX Finał WOŚP - z udziałem Dody oraz Prezydenta Świnoujścia.

- Dziękuję za liczną obecność, za gorącą atmosferę spotkania oraz za cierpliwość w oczekiwaniu na przyjazd Doroty Rabczewskiej – mówi pani dyrektor. – Opóźnienie wizyty Dody wyniknęło z przyczyn niezależnych od nas, ponieważ w tym samym dniu (przed południem) artystka spotkała się z dziećmi w jednym z ośrodków w Szczecinie.

Jednocześnie pani Bożena Łukaszewska informuje zainteresowanych, iż Doda przybyła na spotkanie z dziećmi ze Świnoujścia na zaproszenie Biblioteki, a jej wizyta miała charakter całkowicie charytatywny.

- Do księgi pamiątkowej Biblioteki Dorota Rabczewska złożyła wpis następującej treści: "Z pozdrowieniami dla Biblioteki Miejskiej, w podziękowaniu za super spędzony czas!" – opowiada pani dyrektor.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/20843/