iswinoujscie.pl • Środa [15.06.2011, 14:12:21] • Świnoujście

Rabuś sam zgłosił się na policję

Rabuś sam zgłosił się na policję

fot. Sławomir Ryfczyński

20-letni Mikołaj M., który razem z kolega napadł na punkt z papierosami przy ul. Nowokarsiborskiej - sam zgłosił się na policję. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznik świnoujskiej policji Doroty Małysy w związku z zatrzymanym trwają obecnie czynności.

Przypomnijmy, że na początku czerwca dwóch mężczyzn napadło na sklep z papierosami. Napastnicy w kominiarkach wepchnęli jedną z kobiet do środka małego pomieszczenia i przykładając nóż do szyi zażądali pieniędzy. Sprawcy nie spodziewali się jednak, że w środku jest druga kobieta, która pobiegła na pobliską stację paliw, żeby zawiadomić policję.

Pierwszy ze sprawców - Jakub D. Został zatrzymany przez policję ze Świnoujścia przed tygodniem. Drugi - sam dobrowolnie oddał się w ręce stróżów prawa.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/18485/