iswinoujscie.pl • Sobota [17.07.2010, 08:52:17] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Dwa razy interweniowało pogotowie

Międzyzdroje: Dwa razy interweniowało pogotowie

fot. Adam Strukowicz

W piątek aż dwukrotnie pod wejście hotelu Amber Baltic podjeżdżała na sygnale karetka pogotowia. Fani z niepokojem obserwowali ratowników wchodzących do wnętrza. Na szczęście wezwania nie dotyczyły żadnej z przybyłych na festiwal gwiazd.

Wyczekujący przed hotelem fani obserwowali zdarzenie i odetchnęli z ulgą, gdy z korytarza wyszli ratownicy ze spokojem informujący, że nic poważnego się nie stało. Wysoko temperatura dała się we znaki hotelowym gościom.

– Wezwanie karetki było niepotrzebne. Upały robią ludziom psikusa i powodują zmęczenie organizmu – uspokaja ratownik. – Nie możemy jednak bagatelizować wezwań. Musimy reagować na każde zgłoszenie – zaznacza.

Przypominamy, że na ochłodzenie najlepsza jest woda z lodem i cytryną – doskonale gasi pragnienie i ochładza. W hotelowym barze była najpopularniejszym napojem wśród gości i dziennikarzy gromadzących się w hotelu.

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/14647/