iswinoujscie.pl • Piątek [22.01.2010, 07:36:14] • Świnoujście

Mieszkaniec: policja przeszkadzała przechodniom

Mieszkaniec: policja przeszkadzała przechodniom

fot. Czytelnik

Napisał do nas jeden z Czytelników. Jak tłumaczy, w czwartek doszło do dziwnej sytuacji. Na ulicy Nowokarsiborskiej policja legitymowała ludzi. Funkcjonariusze stanęli w poprzek chodnika (na równo z płotem). Tył radiowozu wystawał na jezdnię, co utrudniało bezpieczne przechodzenie w tym miejscu.

- Do tego były jeszcze otwarte na oścież drzwi – mówi mieszkaniec. - A po ulicy to nie bardzo można chodzić. Abym w ogóle mógł przejść, musiałem przymknąć drzwi od radiowozu. To i tak nie wiele pomogło, bo musiałem przekraczać wielką zaspę śniegu. Na dodatek policjantka powiedziała: „Przeszkadzają ci te drzwi?!”

Mieszkaniec: policja przeszkadzała przechodniom

fot. Czytelnik

Nasz rozmówca, jak mówi, uznał to za szczyt chamstwa.

- Żeby tak stanąć wzdłuż chodnika, nie pozostawiając przejścia dla pieszych, utrudniając ruch pojazdom wjeżdżającym na stacje benzynową i do tego tka się odzywać? – mówi zirytowany mężczyzna. – Od kiedy ja jestem z ta Panią na Ty?

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/12687/