iswinoujscie.pl • Środa [14.10.2009, 11:03:37] • Świnoujście

Wykonywali prace bez przetargu

Wykonywali prace bez przetargu

fot. Sławomir Ryfczyński

Dowiedzieliśmy się, że firma, która prowadziła prace remontowe na miejskiej pływalni wykonywała je częściowo niezgodnie z prawem. Mieli za zadanie zmodernizować przebieralnię. A zabrali się dodatkowo za przebudowę dużej niecki.

„Barbara Michalska, naczelnik wydziału inżyniera miasta pognała ich” – jak mówi nasz informator – „I nakazała rozpisać przetarg na te prace. Nie wiadomo czy nie polecą za to głowy”

- Z jednej strony to dobrze, bo przecież wszystko musi być zgodnie z prawem – mówi jeden z mieszkańców. –Jak miasto mogłoby później na przykład egzekwować jakieś prace poprawkowe, skoro remont wykonywany był bezprawnie?

Z drugiej strony wszyscy narzekają na przeciągający się remont basenu. Przy okazji przypominają też władzom miasta o obietnicy budowy Aquaparku. Pisaliśmy o tym niedawno na naszym portalu:
iswinoujscie.pl/artykuly/11215/

Źródło: https://iswinoujscie.pl/artykuly/11446/