POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.06.2009, 08:50:29] • Świnoujście

Pomieczyński to najbogatszy radny

Pomieczyński to najbogatszy radny

fot. Sławomir Ryfczyński

Zajrzeliśmy do portfeli miejskich radnych. Najbogatszy z nich to Zbigniew Pomieczyński. Ma majątek warty prawie 5 mln złotych!

Na podstawie najnowszego oświadczenia majątkowego Zbigniew Pomieczyński posiada w ramach współwłasności małżeńskiej 460 tys. zł, 22 tys. euro i 9 tys. dolarów. Oprócz tego posiada samochód marki Lexus, dom, dwa mieszkania, jest współwłaścicielem czterech lokali handlowych. Podsumowując, radny Pomieczyński ma majątek warty 4 758 636 zł. Tuż za nim jest Krystyna Filińska, która w ramach współwłasności zgromadziła majątek w wysokości ok. 2 141 823 zł

Z kolei radnym który na ma żadnego majątku jest Stanisław Możejko. Według złożonego oświadczenia w minionym roku uzyskał skromny dochód w wysokości 5421 zł.

Wielu radnych wyceniając składniki swego majątku, podaje zaskakująco niską wartość. Choćby Edward Zając posiada 50 metrowe mieszkanie warte jego zdaniem zaledwie 78 tys. zł

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 126

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:46:57] • [IP: 95.48.75.***]

zakomuny sie nakradl i ma kase hehehe to ten nasz prezydent biedny jest z

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:44:16] • [IP: 80.245.188.***]

Do Pan 9:54 głosuj pan dalej na Tuska, widać lubisz pan łajdaków w stylu michnika-goździka. ja tam wolę żeby wilk nosił własne futerko a baranek własne. dlatego wolę głosowac na tych co nie udają, że nie mają

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:42:20] • [IP: 80.54.123.**]

To pontonowi opłaciło się latanie w czerwonym krawacie po odrze.

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:41:35] • [IP: 212.160.162.***]

tia, tylko brać" przykład" i do roboty... ale beze mnie

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:25:42] • [IP: 80.54.123.**]

i dobrze ze ma oszczedził to ma tez lubie pontona swój chłop

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:09:10] • [IP: 217.97.199.*]

i co pajace zal wam dupe sciska co ? 3maj sie ponton

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:57:22] • [IP: 83.21.126.***]

9 TYSIĘCY DOLARÓW TO W SKRÓCIE 9 TYS. A NIE 9 TYŚ. TROCHĘ UWAGI PRZY PISANIU, ABY NIKT NIE POWIEDZIAŁ" TYŚ MI TO UCZYNIŁ PANIE SŁAWKU" UKŁONY

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:54:35] • [IP: 92.42.113.***]

I nie ważne, że zasady uczciwości są mu obce? No tak, ważne że miły, swój chłop. Dopóki takich będziemy mieć wyborców jak gość z 9:47 to w Polsce nie będzie dobrze.

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:47:27] • [IP: 80.245.188.***]

Jak ktoś jest dobry dla świata i ludzi to świat i ludzie są dobrzy dla niego. Dlatego u Pana Pomieczyńskiego to nawet brzoskwinie rosną na drzewach jak w Grecji a u innych tylko pokrzywy. Ze wszystkich naszych radnych przecież tylko on wysłucha wszystkich i ma dla każdego jakieś dobre słowo. Pan Prezydent słucha tylko Czerwonych i tych, których się boi albo z nimi gra w tenisa. Pan Możejko tylko Prawicowców i to tych, co nie mają ubeckich teczek w IPNie. Pan Huszcza tylko słucha biednych i Pana Mollina. A pan Zbyszek słucha wszystkich. Nie zadziera nosa. Jest zwyczajnie miły dla ludzi. W dzisiejszych czasach to bardzo wiele. I udało mu się poukładać rodzinę, dzieci wychować i wykształcić, przyjaciół blisko siebie pobudować. Każdemu tego tylko życzyć. Każdemu. I wcale by nie był gorszym prezydentem od innych. Przynajmniej juz nie musi się na mieście nachapać, bo swego ma dość. I zna się na krawatacjh lepiej od półtuska.

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:44:22] • [IP: 83.21.10.***]

PREZCIEŻ TEN" BIDULEK" DOROBIŁ SIĘ WSZYSTKIEGO" CIENSZKO PRACO". DRORADZA MU W TYM B. PRELEGENT niebożczki PZPR I B. NCZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO (zwany ciocią z Gdańska). JEGO FIRMA MIAŁA PRZEWAŻNIE SAME STRATY. UCZMY SIĘ OD TEGO" DELOPERA' JAK ZAROBIĆ, ABY SIE NIE NAROBIĆ I NIE ZAPŁACIC PODATKÓW, TAK JAK INNI FRAJERZY. Ale spoko ! Idą ciężkie czasy. Podobno i sam Al Capone " przejechał" się kiedyś na podatkach. Poczekajmy jeszcze troszeczkę !

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:42:07] • [IP: 83.11.147.***]

Dorobil sie w ZSMP handlując dywanami z KOWAR

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:41:47] • [IP: 93.94.188.***]

Ale chlew się zagnieździł na forum.

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:41:00] • [IP: 80.245.179.***]

rzygac sie chce

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:39:43] • [IP: 83.19.184.**]

a drobnych za Wyspiarza to nie miał, żeby dać dziecku. ..

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:33:48] • [IP: 93.94.186.***]

Widac po twarzy:)

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:26:28] • [IP: 195.117.222.*]

to wiele osób na pewno by chętnie kupiło to mieszkanko od Zająca hehe

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:26:12] • [IP: 83.13.157.**]

PROSZE MI WIEERZYĆ, UCZCIWA PRACA TO SIE NIE DOROBIŁ!!QWIEM COS NA TEN TEMAT!

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:23:47] • [IP: 83.15.119.**]

słyszałem ze w sypialni świnoujscia jest wiecej milionerów.

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:22:58] • [IP: 217.97.193.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:20:50] • [IP: 92.42.118.***]

Zając dawaj ten kwadrat-chętnie łyknę...jestem w stanie przepłacić do stówki...;););)

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:16:09] • [IP: 80.245.178.***]

daj troche biednym dzieciakom leszczu!!

Gruby • Piątek [19.06.2009, 09:14:05] • [IP: 86.143.242.***]

no w koncu przez tyle lat w samorzadzie mial czas

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:10:27] • [IP: 87.187.43.***]

Bez komentarza, ale znam czarne strony tych biznesow. Gdybym byl dawnym Prezydentem to bym dopiero jechal, ale mi to. Niebiosa widza wszystko. WEGORZ

Gość • Piątek [19.06.2009, 08:57:37] • [IP: 80.245.180.***]

Jeżeli to majątek z legalnej działalności, to chwała mu za to, i tylko pozazdrościć obrotności. Niech inni biorą przykład.

Gość • Piątek [19.06.2009, 08:56:14] • [IP: 80.245.190.*]

Samorząd to najbardziej dochodowy interes. Szkoda tylko, że prokuratura hurtem umorzyła sprawy dotyczącę oświadczeń majątkowych, które przesłał Wojewoda.

Oglądasz 101-125 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■