POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.06.2009, 15:08:05] • Świnoujście

Kurszewska uległa prowokacji Super Expressu

Kurszewska uległa prowokacji Super Expressu

fot. www.se.pl

Wtorkowy Super Express urządził prowokację na przyszłych posłów. Wszyscy dostaną się do Sejmu dostając mandaty po świeżo wybranych europarlamentarzystach.

Wśród nich jest także Irena Kurszewska ze Świnoujścia. Dziennikarz SE zadzwonili do przyszłej posłanki podszywając się pod pracownika Kancelarii Sejmu. Gdy podstępnie zaproponował zamiast pokoju w hotelu sejmowym, luksusowy apartament przy Alejach Jerozolimskich, świeżo upieczona posłanka ani chwili się nie wahała – relacjonuje SE. Była wniebowzięta, gdy usłyszała, że przysługuje jej luksusowe mieszkanie – opisuje prowokację dzisiejszy Super Express.

Oprócz świnoujścianki prowokacji ulegli także inni posłowie – żółtodzioby. Nowi posłowie dostali pierwszy pstryczek w nos. Od tej pory powinni przyzwyczaić się, że media będą im się bacznie przypatrywać i częściej niż dotąd będą narażeni na krytykę. Zwłaszcza prasy bulwarowej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 198, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 198

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:39:34] • [IP: 79.162.64.***]

Poprzedniczka Pani Ireny, wywodząca się z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, przez trzy kadencje w Sejmie od podatników, czyli nas wyciągnęła w postaci pensji ponad adin milion nie rubli tylko zł. Nieboszczka ODRA mogła by coś na ten temat powiedzieć, ile dla miasta i ludzi ta osoba zdjełała.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:37:55] • [IP: 83.21.29.***]

Ale...Jak dają to trzeba brać...Każdy by tak zrobił, nawet dziennikarz Super Expressowego Papieru Toaletowego

sekretarz • Wtorek [16.06.2009, 22:26:28] • [IP: 192.168.118.***]

nie plujcie barany z po na pis i sld. , bo to sa partie ideowe, a po to zbieranina ćwierćinteligentów o dyzmowskich manierach co pokazuje kazdy dzień w polityce

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:24:23] • [IP: 193.200.150.**]

Miałem rację, że olałem wybory...

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:21:05] • [IP: 92.42.113.***]

Proszę nie obrażać pani Agatowskiej porównywaniem jej do Kurszewskiej. Bo od dzisiaj pani Kurszewska jest osobą kompletnie skomprmitowaną jako człowiek, ale przede wszystkim jako polityk. NIC nie tłumaczy tego, ze uległa prowokacji dziennikarskiej. Świadczy to natomiast o jej totalnej głupocie. Tak się odkryć! nie wiadomo czy smiać się czy płakać. Co za pech!

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:20:39] • [IP: 80.245.182.***]

Czytelnicy prasy brukowej są elektoratem PiS, a co do zdjęcia to bardzo ładne. SE jest znany z naginania prawdy, pamiętacie artykuł o plaży tylko dla nie-grubasów, albo piranie w Bałtyku? Wszystko to dla najciemniejszego ludu, którego interesuje tylko chwytliwy czerwony tytuł na pół strony a to wszystko za 1zł :)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:17:18] • [IP: 92.42.112.***]

"Aby żyło się lepiej... Irenie K. z PO" na koszt biednych podatników oczywiście.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:15:22] • [IP: 83.20.8.**]

Nie prawda, nie złamałem prawa.Ten portal broni Kurszeskiej.Gdy obrzuca się na nim błotem ludzi Zmurka czy Agatowsk nie istnieje pojęcie cytuję:"Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin"Pani Kurszewska fałszuje swój wizerunek juz na zdjeciach.Będzie złym ambasadorem naszego miasta.Pokazała juz tgo w tym artykule, czy to jest prowokacja czy nie.Poza tym została posłem z przypadku, za ludzi którzy złamali prawo- to świadectwo PO

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:13:14] • [IP: 192.168.118.***]

mówiłem, tylko sekretarz jest uczciwy i sprawiedliwy

gasipies • Wtorek [16.06.2009, 22:08:27] • [IP: 92.42.113.***]

Pcha się chamstwo na salony.. Była posłanko Chojarsko będzie posłanko Kurszesko...

Gość • Wtorek [16.06.2009, 22:07:41] • [IP: 83.21.26.**]

Pani Agatowska raczej nie powinna komentować artykułu.Intelekt Kurszewskiej, a poziom mądrości Agatowskiej to porównanie nieba do Ziemi.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:56:56] • [IP: 83.20.8.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:56:31] • [IP: 217.97.199.*]

Ip8 żeby nie forum to zadusiłbyś się w samotności nienawiścią do tej kobiety i platformersów.Podziękuj adminowi, bo dzięki niemu dłużej pożyjesz.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:52:31] • [IP: 77.112.7.**]

spoko spoko, darmowa reklama, a wszyscy ćwierćinteligentni wiedzą ze kancelaria sejmu zapewnia wszystkim posłom lokum czy to w hotelu na wiejskiej, czy na miescie

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:50:21] • [IP: 217.97.199.*]

IP134 spasuj, pamiętam cię z innych wypowiedzi, po których osoba którą lansujesz dostała piany.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:47:24] • [IP: 83.20.8.**]

O Jezu, czy ktoś kiedyś uwierzył, że ta baba chce coś zrobić dla kogoś innego niż dla siebie.To taka prawda jak to że jej syn jest biznesmenem ew Szwecji- on obsługuje trapy - co nie jest oczywiście niczym złym, bo to jest uczciwa praca, ale czemu ona kłamie na spotkaniach.Wstydzi sie dziecka?Jaśnie pani -przeciez ona dalej nie przedstawiła dowodów czy ma maturę czy nie.Niech się rozliczy uczciwie z wyborcami

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:45:14] • [IP: 83.21.26.**]

Cenię sobie bardzo Panią Kruszewską. Uległa prowokacji szmatławej gazety. Artykuł powstał w wyniku prowokacji. Dziwi mnie to, że w XXI wieku praktykuje się esbeckie metody niszczenia ludzi. Dziennikarz powinien ponieść karną.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:39:29] • [IP: 83.20.8.**]

Na wieść o rzekomo przysługującym jej luksusowym mieszkaniu w Alejach Jerozolimskich, Kurszewska była wniebowzięta. - Oczywiście, że się zgadzam. Tylko czy to aby nie za daleko od Sejmu? - dopytywała jaśniepani poseł. Kurszewska bez oporów przyjęła też specjalny karnet na bezpłatne posiłki w sejmowej restauracji. Bo nie ma to jak się najeść za pieniądze podatników! Jeszcze posłem nie została a już jest jaśnie panią słoma z butów wystaje i jeżeli jej mąż czy inne platfusy typu Trzebiatowskiej jej bronią to znaczy że są tak samo pazerni jak ona.Niech żyje żmurek on nie potrzebuje kasy bo sam zarabia

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:35:45] • [IP: 217.97.193.**]

kolo to odejdź od lustra. mordy znikną. gwarancja wieczysta.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:32:02] • [IP: 83.20.8.**]

To całe oblicze Kurszewskiej. To cała twarz jej i PO.I jeżeli ktoś myśli, że ona nas będzie godnie reprezentowała to się grubo myli.To kolejna baba żadna władzy, kasy i zaszczytów.Dno, marazm i żenada

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:31:32] • [IP: 88.156.32.**]

Obywatelko Kurszewska - nikt, już do końca pozostaje nikim.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:26:12] • [IP: 80.245.184.***]

nie mogę patrzeć na te mordy...

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:24:34] • [IP: 217.97.193.***]

Jak jarał to nie tylko powinien wejść ale jeszcze trafic do zarządu partii.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:24:13] • [IP: 91.94.134.**]

Pani Irenko zacznę na wstępie skąd Pani wie że zostanie Pani Posłem na sejm RP przecież przed Panią jest Cezary Atamańczuk a przecież on może przyjąć mandat i rozwieje się fantasmagoria, a wtedy Pani pomarzy o tych luksusach. W Świnoujściu Pani wizerunek legł w gruzach a co pani może powiedzieć ten jest interesowny pilnuje swoich prywatnych interesów a Pani kim jest interesuje Panią tylko Pani prymitywny interes tzw. pełna micha i kwadrat czyli miejsce do spania. Jest tak że ma Pani kłopoty nie tylko ze swoim kregosłupem ale też z kręgosłupem moralnym i myślę że to wydarzenie medialne skutecznie wyeliminuje Panią z polityki nie tylko lokalnej ;)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 21:18:05] • [IP: 95.49.174.***]

Słuchajcie, jak myślicie? czy p. Irenka będzie posłem? do tego trzeba, zeby się Cezary A. ten od palenia trawki, zrzekł mandatu, bo jemu przypada w pierwszej kolejności. Czy na miejscu Cezarego A. nie przyjelibyście mandatu? W końcu palił tylko trawkę, to samo co Słońce Peru Donaldu Tuski i prezio Billu Clintonu. Podywagajmy - wejdzie Irenka czy nie wejdzie?

Oglądasz 76-100 z 198
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■