POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.06.2009, 01:31:27] • Świnoujście

Żalą się na casting

Żalą się na casting

fot. iswinoujscie.pl

Szumnie zapowiadany casting do Karuzeli Cooltury okazał się dla niektórych przykrą niespodzianką. Jedną z naszych Czytelniczek odesłano z kwitkiem do domu. Casting miał trwać nawet do północy! Kobieta przyszła po godzinie 12.30. Pomimo tego nie dostała się już na przesłuchanie.

„Chciałam napisać że ten casting to była jawna komedia! Przyszłam ok. 12.30 i zostałam poinformowana przez panów obsługujących sprzęt grający, że casting się zakończył i sędziowie poszli wybierać zwycięzcę! – pisze do nas Diana. – (…) A co z ludźmi którzy pracują do 15 bądź do 20?! Straszna niesprawiedliwość... Niestety nie wszyscy mieli szansę!”.

Ustaliliśmy, że takich osób, jak nasza Internautka było dużo więcej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 58

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:42:08] • [IP: 92.42.117.**]

...ty z 11.16 pokaz sie bo oceniac innchy widze potrafisz, a pewnie sam siedzisz cale lato w domu bo znajomych nie masz i piszesz na innych. Szkoda mi Cie.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:33:02] • [IP: 195.117.222.*]

NIKT NIE POWINIEN IŚC NA TEN CASTING, OLAĆ ICH, KASĘ CHCĄ BIĆ TO NIECH SAMI WYSTĄPIĄ, KARUZELA UHAHAHA

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:26:06] • [IP: 93.94.188.***]

a może mi ktoś napisać kim są ludzie w jury na castingu ?? jakie maja przygotowanie, przecież to my będziemy oglądac to co im się podoba

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:16:41] • [IP: 80.4.6.***]

ciezka historia:D:D:D do roboty tapeciaro!!

Lena • Wtorek [16.06.2009, 11:13:07] • [IP: 80.245.189.***]

Nie martw się, kpina też nie była na castingu :). Tyle że ona nie musiała, bo i tak tam wystąpi, przez co to już od razu będzie do kitu! ;///.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:12:53] • [IP: 83.14.49.***]

...i w ten sposób świat stracił następczynię Madonny. Co za tragedia.

K.O • Wtorek [16.06.2009, 11:03:15] • [IP: 93.94.185.**]

moim zdaniem ta cała karuleza to gówno jakies ja tak uważam niedosc ze sobie żerują na naszych" artystach"którzy np śpiewają.. to jeszcze nieprzyjmóją ludzi jak ktoś jeszcze chce z własnej woli w tym szajsie występować..

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:51:28] • [IP: 80.245.188.**]

przyjdz do mnie na casting ;)

cloud • Wtorek [16.06.2009, 10:47:46] • [IP: 87.210.232.**]

Karuzela, karuzela Świat się kręci i umiera Słońce świeci, słońce gaśnie Będzie ciemniej albo jaśniej Polityka, polityka Tu wojenna gra muzyka Jest rakieta, ruch lotnika Polityka, polityka

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:37:52] • [IP: 217.97.199.*]

co to ta karuzelaa? jakies smutkiii pewnie;/

Wujek dobra rada • Wtorek [16.06.2009, 10:25:02] • [IP: 92.42.112.***]

no tak spaść z" karuzeli" na dypę. ..na pewno bolało i jeszcze długo poboli

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:09:14] • [IP: 80.245.188.***]

Lubimy Kręcić

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:52:24] • [IP: 80.245.183.***]

sou drama

Konetzke • Wtorek [16.06.2009, 09:47:13] • [IP: 217.97.193.**]

A ja ide do skarbowki w kolejce postac !

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:39:47] • [IP: 80.245.188.***]

no, z chęcią bym zobaczył co potrafi :D

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:33:14] • [IP: 88.156.234.***]

nawet fajna jesteś ;d

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:16:44] • [IP: 80.245.182.**]

straszne, panie redaktorze czy tam koleżanko Diano napisz do Interwencji albo Uwagi niech zrobią o tym reportaż..

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:15:47] • [IP: 195.116.25.**]

żal mi Cię dziewczyno ale na drugi raz jak Ci na czymś zależy to sie do tego lepiej przygotuk. Komunikat dokładnie informował że wszyscy mają dokonać rejestracji o 11. I wszyscy którym naprawdę zależało stawili sie o tej godzinie. ustalono kolejność prezentacji. Jak będziesz miała na koncie kilka sprzedanych płyt to pewnie nikt sie nie będzie czepiał, ale jak na razie nie Ty dyktujesz warunki. Nie dziwię się że jak pojawiłaś się o 12.30 to nikt nie padł na kolana.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 08:13:23] • [IP: 93.94.191.***]

ojojj strasne :[

Gość • Wtorek [16.06.2009, 08:07:17] • [IP: 192.168.100.**]

miasto wyłozyło kase 600 tysiecy- żeby nawet o nim nie wspomniano? a Zanussi i Herbus przyjeżdzają do Szczecina ! promowac Karuzele- my jesteśmy tylko głupim, małym sąsiadem, który wykłada kase i guzik z tego bedzie miał- obudzcie sie ludzie puki nie jest za póżno i wycofajcie z tej żenady juz zachodniopomorski urzad trąbi, że to oni są organizatorem!- zróbcie porządne warsztaty dla naszej młodzieży wyłońcie zwycięzców i wyslijcie ich na kursy do Barcelony, a nie robicie z nich małpy telewizyjne rujnując im szanse na rozwój

Gość • Wtorek [16.06.2009, 07:22:06] • [IP: 93.94.186.***]

od dawna wiadomo, że od każdej karuzeli kręci się we łbie i nawet rzygać się chce... nie żałuj dziewczyno!

ܜܟܐܓܡܪܢ • Wtorek [16.06.2009, 07:19:49] • [IP: 83.21.123.**]

No to żeś sie przejachała na tej karuzeli Słoneczko● Nie dołuj się tą pozerską imprezą●Do pieca z takimy imprezami●Wont z tej wyspy oszuści●To poprostu było przereklamowane g*●Karuzela kręci, najpierw was zakręcili, a potem was wykręcili●

Gość • Wtorek [16.06.2009, 07:03:24] • [IP: 88.156.234.***]

Nie smuć się oni zawsze robili to na pokaz a nie z duszą dla ludzi.

Radykał • Wtorek [16.06.2009, 06:37:22] • [IP: 80.245.183.***]

Buehehhehhe

Emsi • Wtorek [16.06.2009, 02:54:56] • [IP: 217.97.199.**]

nie smutaj sie o olej ich, będziesz jeszcze miała w życiu nie jedną pewnie szanse;]

Oglądasz 26-50 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■