POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.06.2009, 01:31:27] • Świnoujście

Żalą się na casting

Żalą się na casting

fot. iswinoujscie.pl

Szumnie zapowiadany casting do Karuzeli Cooltury okazał się dla niektórych przykrą niespodzianką. Jedną z naszych Czytelniczek odesłano z kwitkiem do domu. Casting miał trwać nawet do północy! Kobieta przyszła po godzinie 12.30. Pomimo tego nie dostała się już na przesłuchanie.

„Chciałam napisać że ten casting to była jawna komedia! Przyszłam ok. 12.30 i zostałam poinformowana przez panów obsługujących sprzęt grający, że casting się zakończył i sędziowie poszli wybierać zwycięzcę! – pisze do nas Diana. – (…) A co z ludźmi którzy pracują do 15 bądź do 20?! Straszna niesprawiedliwość... Niestety nie wszyscy mieli szansę!”.

Ustaliliśmy, że takich osób, jak nasza Internautka było dużo więcej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

piotrekao • Poniedziałek [22.06.2009, 01:21:14] • [IP: 78.149.101.**]

skandal na miare afery amsterdamskiej szefa lewicy ;)

Gość • Piątek [19.06.2009, 10:51:11] • [IP: 83.11.132.**]

Do Gość [IP: 80.245.186.***] - ty chyba z tego całego jury musisz być skoro jako jedyny na tym forum piszesz ze wszystko bylo ok :P

Gość • Piątek [19.06.2009, 09:53:02] • [IP: 92.42.116.***]

tak to jest jak się pisze bzdury że od 11do 24 też tak miałam przyszłam z koleżanka na ten casting o 18 noi co jakis gosciu gada że o 12 się skończył. no ludzie przecierz to paranoja

Gość • Czwartek [18.06.2009, 13:24:20] • [IP: 80.245.186.***]

Do ok.17, potem nikt się nie zgłaszał to poszli na góre, bo nie opłacało im się siedzenie tam.. a sprawą miał się zajać facet odpowiedzialny za podkłady itp. jakby ktoś się zgłosił to miał zawołać.. Więc najwidoczniej to jego wina:P

Gość • Czwartek [18.06.2009, 11:40:12] • [IP: 95.49.180.***]

Dość długo? Czyli do wspomnianej północy? Czy do 11:30 przed południem?

Gość • Środa [17.06.2009, 22:16:40] • [IP: 80.245.186.***]

Po pierwsze, nie nie wszyscy się dostali.. I mówie po raz drugi, jury było dosyć długo i czekało, więc nie mówcie, że nie,

Gość • Środa [17.06.2009, 10:33:33] • [IP: 95.49.174.***]

Czytając tydzień temu artykuł na temat tej całej karuzeli właśnie JEDNA rzecz zwróciła moją uwagę, a mianowicie zdanie iż kasting będzie trwał do PÓŁNOCY. Pomyślałem" w końcu będą mieli szanse zaprezentować się wszyscy pracujący stróże nocni, sprzataczki, recepcjonistki" Jednym słowem WSZYSCY mieli mieć szansę a tutaj... wielkie rozczarowanie. Ciekawe czy jury zostało opłacone w pełnym wymiarze zaplanowanych godzin castingu?? Poza tym jestem baaaardzo ciekaw kto się dostał... Chyba nie będzie trudno odgadnąć

Gość • Środa [17.06.2009, 07:44:17] • [IP: 192.168.100.**]

o wiec wszyscy sie dostali? czyżby aż taki brak wykonawców?

Gość • Wtorek [16.06.2009, 19:19:58] • [IP: 195.117.222.*]

włosy maja starycz na całe życie, nie farbuj ich tak intensywnie bo już zostały z nich piórka i wysokie czoło

Gryf Pomorski • Wtorek [16.06.2009, 19:12:02] • [IP: 80.245.184.***]

wszystkie te państwowe karuzele nie tylko kultury, to istna bezczelność i pretekst do ukradzenia NASZYCH pieniędzy. I koniec. Bawmy się sami, bez tej czapy dewiantów cywilizacyjnych!!

Gość • Wtorek [16.06.2009, 17:34:46] • [IP: 80.245.188.***]

jaki organizator taki casting. Cała ta Karuzela to chyba wielki pic skoro za " gwiazdy " mieli robić amatorzy.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 17:29:56] • [IP: 80.245.186.***]

Boże, co to za kłamstwo?:P Byłam tam od godziny 12. Fakt, więcej przesłuchań odbyło się o 11, bo wszyscy się o tej godzinie stawili i przesłuchali.. Nie było zdumiewająco dużo tych chętnych więc zrobili to szybko. A potem te całe" jury" czekała na następnych gdyby mieli się spóźnić lub coś! Wiem bo nawet z nimi rozmawiałam.. ok. 12.30 była dziewczyna i śpiewała, dostała się. Potem ok.13 przyszedł chłopak który tańczył, też się dostał.. Następnie jury ciągle czekała na następnych kandydatów:P Albo Panowie cię okłamali albo byłaś nie w tym miejscu.

dj... • Wtorek [16.06.2009, 17:28:46] • [IP: 195.117.222.***]

Głowa do góry!! Nie ma czego żałować... ta impreza w lipcu to pic na wodę. Główny organizator (miałem [nie]przyjemność osobiście go poznać) zachowuje się sam jak gwiazda a jest...sami wiecie;) A gwiadzy?? Przyjadą, napiją się, najedzą, pogadają i... odjadą... Uczestników castingu nawet nie zapamiętają z imienia...

ܜܡܫܐܪܓ • Wtorek [16.06.2009, 16:53:40] • [IP: 83.31.191.**]

Kultura to hamstwo

Gość • Wtorek [16.06.2009, 16:28:40] • [IP: 217.97.199.*]

słusznie jaka kultura taki casting i pomysłodawca, dziewczyno nie ma czego załowac

ENO • Wtorek [16.06.2009, 14:34:10] • [IP: 212.14.30.*]

ale rakieta dotykalbym ja:))))) oczywiscie po glowie.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 13:48:14] • [IP: 80.245.178.**]

prosze o numer telefonu pani ze zdjecia :)

ܜܡܡܓܢ • Wtorek [16.06.2009, 12:50:30] • [IP: 83.31.191.**]

Jaka jest różnica między Bogiem a blondynką? Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a blondynka niemiłosiernie ograniczona.

ܜܡܡܓܢ • Wtorek [16.06.2009, 12:48:21] • [IP: 83.31.191.**]

Przychodzi blondynka do fryzjera i mówi: - Proszę mnie ostrzyc, ale nie może mi pan ściągnąć walkmana, bo umrę. Fryzjer strzyże, ale w pewnym momencie trąca słuchawki, które spadają. Blondynka umiera. Fryzjer podnosi strącone słuchawki i słyszy: - Wdech, wydech, wdech, wydech...

ܛܞܪܡܔ • Wtorek [16.06.2009, 12:40:22] • [IP: 83.31.191.**]

→Kolejne badziewie, którym miasto chciało zaimponować całemu światu● →Niestety nieudało sie znowu-Pech● →Słoneczko nie martw się, w takich wiejskich spelunkach i tak nikt tam nie zrobi kariery● ♪♫♫♫♫♪♪
835;♫♪®

gienekpal • Wtorek [16.06.2009, 12:19:51] • [IP: 217.97.199.*]

Dziewczyno -głowa do góry, jaka karuzela i jaka kultura to widać i słychać - olej to !!

Gość • Wtorek [16.06.2009, 12:17:29] • [IP: 88.156.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.06.2009, 12:00:58] • [IP: 80.245.190.**]

ja koleżankę mogę pocieszyć w trudnych dla niej chwilach

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:56:06] • [IP: 93.94.191.***]

za chcialo byc sie gwiazda...:D pozdrawiam sekret

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:48:48] • [IP: 195.117.222.*]

ta z 11.16 to pewnie brzydka gruaska, co do dziewczyny na zdjęciu fajniutka

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■