POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.06.2009, 09:53:01] • Ahlbeck

Wybili szybę w azjatyckiej restauracji

Wybili szybę w azjatyckiej restauracji

fot. Sławomir Ryfczyński

W niemieckich miasteczkach przy naszej granicy jest niebezpiecznie. Obcokrajowcy boją się o swoje rodziny i dobytek. Po raz kolejny ktoś chciał zdewastować restaurację należącą do Wietnamczyków. Skończyło się na wybitej szybie i strachu.

Wielu Niemieckich obywateli jest przerażonych, że do władz dostają się ludzie ze skrajnie nacjonalistycznej partii (NPD - Narodowodemokratyczna Partia Niemiec). Bez pardonu nazywają ją nazistowską.

Wybili szybę w azjatyckiej restauracji

fot. internauta

- Głoszą przecież te same hasła co zbrodnicza partia przed wojną, która doprowadziła do tylu nieszczęść - mówi jedna z mieszkanek Ahlbecku. – Nie wiem jak można na nich głosować. Chcą m.in. ponownego ustalenia granic.

Wybili szybę w azjatyckiej restauracji

fot. Sławomir Ryfczyński

Właściciele restauracji to uczciwi i ciężko pracujący ludzie. W Świnoujściu też mają swój lokal. U nas jednak mogą spokojnie zarabiać pieniądze.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-67 z 67

Buraq • Wtorek [16.06.2009, 11:58:22] • [IP: 62.61.46.***]

TO NIE JEST WYBITA SZYBA, JAKBY JEJ TAM NIE BYLO TO BYLABY WYBITA GRATULUJEMY PANU REDAKTOROWI, TE ARTYKULY SA CORAZ ZABAWNIEJSZE, ZAL I NIC WIECEJ

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:51:24] • [IP: 93.94.191.***]

slowianie sa aryjczykami wg. A.Hitlera niedouczone ludki

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:49:57] • [IP: 66.28.139.***]

Gdzie jest policja, odwiczne pytanie... hmm a może czas zacząć wzywać policję gdy sie coś dzieje, a nie czekać aż ktoś inny to zrobi, prawda ?

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:26:01] • [IP: 90.227.170.***]

To jest skrajna lewica tak dla ścisłości...

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:20:42] • [IP: 195.117.222.*]

ROI SIĘ TAK JAK PRZED WOJNĄ, NIEMIEC TO NIEMIEC, ZAWSZE EDZIE ŁEB PODNOSIŁ I SIĘGAŁ PO NASZĄ ZIEMIE.POLAK JEST GŁUPI HISTORIA NIC GO NIE NAUCZYŁA, DALEJ LIŻE NIEMIECKIE TYŁKI, NIEMIEC PLUJE MU W TWARZ A ON MÓWI, ŻE DESZCZ PADA.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 11:07:53] • [IP: 92.42.117.**]

a tak poza tematem...ciekawi mnie co jest powodem, że na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Kościuszki od 4 dni nie działa sygnalizacja świetlna...coś tam niby robią...ale do kiedy, co i dlaczego:) w sumie bliższy ten temat naszemu miastu niż azjatycka restauracja w Niemczech :)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:59:50] • [IP: 92.42.112.***]

Gdzie Oni mają w Świnoujściu swoją restaurację?

antyhitler • Wtorek [16.06.2009, 10:56:13] • [IP: 92.42.113.***]

nie no przegiecie przeciez w gramiczacym ze swinoujsciu landem nacjonalistyczna partia dostala ponad $)5 glosow wiec o czym mowimy potomki hitlera pomioty szwabskie nie lubie was!!

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:55:20] • [IP: 93.94.184.***]

wczoraj jeden pajac na 6stce, z tyłu na schodach gdzie można sobie spokojnie wieczorkiem wypić piwko jeden ćpun wybił szybę i uciekł. .

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:52:39] • [IP: 83.21.236.**]

jak wujek ma racje to trza wyprowadzic milicje na ulice!!

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:39:27] • [IP: 92.42.119.***]

Patriotyzm to cecha bardzo pozytywna człowieka.Od patriotyzmu do nacjonalizmu tylko jeden mały krok.W którym momencie już nie jesteśmy patriotami a stajemy się nacjonalistami ?Czy to dobrze, że Polak nie znajduje pracy w Ojczyżnie i musi wyjechać ?Natomiast Ruski czy inny znajduje.Patrz ostatnie wydanie ANGORA strona 64 Artyk."Zegnam Polaków" Pani pisze, że jest absolwentką dwóch kierunków studiów i od marca wysyła setki CV i pracy nie może znależć.Podobnie jest w Niemczech.Oni swoją pracowitością, zaradnością doszli do tego stanu jaki mają.Inne nacje, nie wnosząc nic, chcą korzystać z dobrodziejstwa niemieckiego społeczeństwa, zwyczajnie za darmochę.Żeby było jasne, też nie kocham Niemców, nie popieram wybijania szyb, czy palenia książek ale przyznacie, mogły puścić nerwy kilku Niemcom.Nam też puszczą kiedy za rok nie będzie tunelu czy mostu.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:38:29] • [IP: 217.97.193.**]

Wujek dobra rada ma racje, mlodziez robi co chce i gdzie chce.Nie wiem gdzie jest policja, wkoncu to oni maja pilnowac naszego bezpieczenstwa. A jezeli chodzi o NPD to w Polsce tez mielismy tyle ze LPR:-)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:33:12] • [IP: 83.21.236.**]

wez wujku idz se czopka zaaplikuj

Wujek dobra rada • Wtorek [16.06.2009, 10:22:01] • [IP: 92.42.112.***]

za to mieszkańcy Ś-cia nie mogą spokojnie spać i bezpiecznie wychodzić na wieczorne spacery ?! i nie potrzeba nazistów wystarczy rozwydrzona i bezkarnie włócząca się pijana" młodzież" która wyjąc w niebogłosy(wszyscy słyszą) niszczy wszystko dookoła mszcząc się za ?? swoją głupotę.

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:08:10] • [IP: 91.200.76.**]

no i oczywiscie pierwsi naswietliliscie sprawe;)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 10:07:44] • [IP: 91.200.76.**]

skad ten p. redaktor ma takie newsy? to pewnie po Waszej interwencji:-)

Gość • Wtorek [16.06.2009, 09:59:13] • [IP: 80.54.123.**]

no i co z tego

Oglądasz 51-67 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■