POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.06.2009, 14:24:44] • Świnoujście

Coraz dłuższe kolejki na prom

Coraz dłuższe kolejki na prom

Prawobrzeże. Kolejka oczekujących na prom na przeprawie Centrum w piątek o godz. 12:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

W długi weekend kierowcy samochodów bili rekordy, jeśli chodzi o czas który spędzali w kolejce na obie przeprawy promowe.

Wszystko dlatego, że do miasta od piątku zjeżdżali turyści chcący spędzić długi czerwcowy weekend nad Bałtykiem. Na przeprawie karsiborskiej kolejka sięgała do wjazdu na wysypisko śmieci. Mniej wytrwali wyjeżdżali z kolejki i wybierali Międzyzdroje.

Coraz dłuższe kolejki na prom

Lewobrzeże. Pojazdy chcące wyjechać z miasta na przeprawie Warszów w sobotę o godz. 13:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

Z kolei ci, którzy chcieli wydostać się z miasta stali w kolejce na prom kończącej się na ulicy Marynarzy. W przypadku tak długiej kolejki kierowcy powinni zastanowić się, czy nie szybciej wydostać się z miasta korzystając z objazdu przez Niemcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-150 z 176

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:01:06] • [IP: 217.97.199.*]

Wiekszasc aut w kolejce to auta na niemieckich numerach niech Niemcy dokladaja sie do budowy tunelu a nie blokuja swinoujscie!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:58:34] • [IP: 80.245.190.***]

Sam sobie * baranie !

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:57:05] • [IP: 195.117.222.**]

przez niemcy *

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:51:57] • [IP: 217.97.199.*]

KIEDY TUNEL??

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:30:21] • [IP: 92.42.116.***]

bo to jest chore.. są promy - powinny wszystkie chodzić non stop do rozładowania takiej kolejki, a nie co godzinę. Tak samo Bieliki, powinny chodzić non stop 3, a jak jest duża kolejka to powinni uruchomić 4.. Ale oczywiście po co, skoro nasz szanowny prezydent i tak wjeżdża bez kolejki :) Może jakby chociaż raz stał w tak długiej kolejce, to by nas zrozumiał..

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:23:09] • [IP: 80.245.182.***]

Facet z godziny 18, 17 głupoty pier... potrzebna kasa masz to ja wyłóż.

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:21:25] • [IP: 80.245.185.***]

mam filmik jak wyjezdzałem z karsiborow stałem prawie 1.5h bo plywal 1 prom ;/ kolejka prawie pod przytor. ..: (ciesze sie ze jechalem do szczecina ;D. ..

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:17:24] • [IP: 80.245.190.*]

Miasto takie bogate, ze nie potrzebuje kasy z turystyki. Budowa tunelu jest celowo torpedowana. Mamy przeciez być druga Hawaną, a oni połaczenia z lądem stałym tez nie maja i żyją. Komuna w komunie.

Wujek dobra rada • Sobota [13.06.2009, 18:09:59] • [IP: 92.42.112.***]

dobra dobra jak chcą zachaczyć o nasze miasto to niech spokojnie stoją i nie beczą a jak im się nie podoba to do tej wiochy do M-jów

Gość • Sobota [13.06.2009, 18:09:50] • [IP: 80.245.182.***]

Odper... się od władzy chcieliście kapitalizmu to macie. Gamonie bez kasy nic się nie da zrobić myślcie głową, a nie macica. pozdrawiam bezmózgowców.

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:44:11] • [IP: 93.94.184.**]

dziekowac prezydentowi;] takiego prezydenta o c**** rozbic!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:41:53] • [IP: 80.54.123.**]

Taaaaaaaa...

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:33:36] • [IP: 80.245.188.***]

Niedługo będziemy mieli 5 błekitnych flag tylko co z tego jak turystów nie będzie.

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:32:19] • [IP: 88.156.234.***]

Chyba niewiele daje to pisanie bo loni nie lubia sluchac i czytac krytyki. Kasa daje swoiste poczucie wartosci i nieomylnosci. Do czasu, az przyjdzie kryska na Matyska...

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:28:12] • [IP: 217.97.199.*]

ble, ble, ble co roku w sezonie to samo, nie warto klepać w klawisze bo to nic nie daje, jeszcze połtora miesiąca jakoś wytrzymacie kierowcy a potem znowu wszystko wroci do normy i bedzięmy słuchac jak gledzą na sesji o" styudium wykonalnosci"paranoia!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:24:35] • [IP: 88.156.234.***]

Nieudolna wladza, najwyzsza pora na zmiany !!.W niektorych urzedach i nistytucjach tez konieczne jest wietrzenie gabinetow, aby w Swinoujsciu bylo bezpiecznie a miasto bylo efektywnie zarzadzane i sie zaczelo rozwijac a nie zwijac !.

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:17:06] • [IP: 88.156.234.**]

kiedys slyszalem fajne okreslenie na temat swinoujscie" dzierzawa" :P

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:13:22] • [IP: 81.154.180.*]

ja tam bym wolal zeby karuzele wybudowali

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:08:30] • [IP: 93.94.184.***]

bez przesady gosciu moze pomysl co piszesz obrazasz innych a spojrz jak by to było jak by o tobie tak mowili.!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:06:31] • [IP: 92.42.112.***]

co to obchodzi prezydenta on ma wjazd na promy poza kolejnością

Gość • Sobota [13.06.2009, 17:03:10] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [13.06.2009, 16:58:59] • [IP: 217.97.199.*]

Niech się prezydent zainteresuje w końcu tym co się dzieje na przeprawach!Dlaczego trzeci prom dopiero w sezonie a nie wtedy, kiedy jest potrzeba.Tu jest pies pogrzebany!Chyba, że ma w nosie mieszkańców i ich potrzeby, bo każdy zawracający do Międzyzdrojów turysta = brak zarobku dla mieszkańców.

Gość racja • Sobota [13.06.2009, 16:51:37] • [IP: 195.117.222.***]

Tutaj już niema co komentować. Temat wałkowany na okrągło. Slepy widzi co się dzieje. Merostwo udaje że niewie o co ludzią chodzi?. Działanie to jest celowe!!

Gość • Sobota [13.06.2009, 16:44:00] • [IP: 88.156.234.**]

Gość • Sobota [13.06.2009, 14:34] • [IP: 80.245.190.***] Jeśli ktoś potrafi ruszyć głową to wie że w tym mieście da się zarobić kupę kasy.

Gość • Sobota [13.06.2009, 16:40:01] • [IP: 95.49.173.***]

Musi byc zmiana władzy w Świnoujściu.

Oglądasz 126-150 z 176
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■