POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.06.2009, 14:24:44] • Świnoujście

Coraz dłuższe kolejki na prom

Coraz dłuższe kolejki na prom

Prawobrzeże. Kolejka oczekujących na prom na przeprawie Centrum w piątek o godz. 12:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

W długi weekend kierowcy samochodów bili rekordy, jeśli chodzi o czas który spędzali w kolejce na obie przeprawy promowe.

Wszystko dlatego, że do miasta od piątku zjeżdżali turyści chcący spędzić długi czerwcowy weekend nad Bałtykiem. Na przeprawie karsiborskiej kolejka sięgała do wjazdu na wysypisko śmieci. Mniej wytrwali wyjeżdżali z kolejki i wybierali Międzyzdroje.

Coraz dłuższe kolejki na prom

Lewobrzeże. Pojazdy chcące wyjechać z miasta na przeprawie Warszów w sobotę o godz. 13:00(fot. Sławomir Ryfczyński )

Z kolei ci, którzy chcieli wydostać się z miasta stali w kolejce na prom kończącej się na ulicy Marynarzy. W przypadku tak długiej kolejki kierowcy powinni zastanowić się, czy nie szybciej wydostać się z miasta korzystając z objazdu przez Niemcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 176

Gość • Sobota [13.06.2009, 20:29:25] • [IP: 80.245.182.***]

Zapomnijmy o super drogim tunelu. O tunelu mówi się już 12 lat i co. GÓWNO. Zacznijmy walkę o most otwierany a póki co o forsę na modernizację" karsiborów". Może w Warszawie już nie pamiętają, że Możejko 10 lat temu wybłagał niedawanie pieniędzy na modernizację promów.

Gość • Sobota [13.06.2009, 20:26:43] • [IP: 80.245.186.**]

kiedyś spotkałem Janca na piwie i się go pytam dlaczego jak był przewodniczącym rady miejskiej nic nie zrobił dla tunelu tylko ze Staśka oszołoma robił-odpowiedział że miastu to się nie opłaca bo promy to atrakcja dla której przyjeżdżają turyści.i tak samo myśli jego mądry kolega żmur, dlatego tunelu nie będzie dopóki rządzą takie stare czerwone *

Gość • Sobota [13.06.2009, 20:22:35] • [IP: 217.97.199.*]

Stary ma rację, wam tylko dlatego dać atrakcje abyście z nudów nie zgnoili tego miasta.

Gość • Sobota [13.06.2009, 20:05:06] • [IP: 80.245.188.***]

Żmurkiewicz, Agatowska, Huszcza, Pomieczyński, Filińska oto nasi wizjonerzy miejscy.

Gość • Sobota [13.06.2009, 20:04:53] • [IP: 93.94.188.**]

Szeroka plaża Nam problemu Nam nie rozwiąże: (po drodze jadąc do Nas są prawie bezludne plaże, plaża to plaża...Ile lat słuchamy, że mamy nejszerszą plażę, a potem kolejne słowa, które padają a co kiedy pogody nie ma...:/

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:59:44] • [IP: 88.156.234.***]

Pana Mozejke szybko odwolano...

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:58:48] • [IP: 95.49.173.***]

Zmiana władzy w Świnoujściu, rozwiąże problemy. Niech rządzą młodzi operatywni ludzie.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:56:22] • [IP: 95.49.173.***]

Czym te nasze władze miasto promują? Kolejny sezon się zbliża, a miasto nie przygotowane na" najazd" turystów.Każdy liczy na zarobek, ale w zamian monotonia i powielanie każdego roku.Ale jest szeroka plaża!

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:55:48] • [IP: 80.245.188.***]

Czy te urzędasy nie widzą, nie czują że tunel to najważniejsza i najpilniejsza inwestycja. Że im pózniej będzie rozpoczęta tym drożej będzie nas kosztowała, miasto traci każdego dnia bardzo duże pieniądze większość turystów skręca na Międzyzdroje. Nikt jadąc na wekend nie będzie ryzykował kilka godzin na promy. APeluje do urzędasów tunel i jeszcze raz tunel. Do prezydenta nie apeluje ten pan siedzi już drugą kadencję i dobrze widać jakie ma intencje.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:54:12] • [IP: 93.94.188.**]

Dlatego Pobierowo Rewal Dziwnówek czy Międzyzdroje mają szansę na rozwój i to widać ostatnimi laty...a u Nas kolejki coraz większe, ale robią je Niemcy: (Nie Polacy bo Oni wolą zostać tam, gdzie nie muszą czekać pare godzin i piec się w aucie, żeby zobaczyć plażę i się wykąpać...:/

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:51:38] • [IP: 93.94.188.**]

Na dole komunikat, że Bruksela daje kase na rozwój Krajów nadbałtyckich, wiec mozna sie starac o kase tylko chcieć!Ale dopóki się milczy to tak jak ktoś napisał" karawana idzie dalej"

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:48:24] • [IP: 95.49.173.***]

Turyści, to pieniądz dla miasta, ale przez tyle lat nikt nie myślał, żeby usprawnić przeprawę.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:46:11] • [IP: 93.94.188.**]

No tak...dopoki gadamy...to nic nikomu sie nie dzieje...ale w koncu moze wku *** sie grupa ludzi i zablokuje przeprawe na amen tak jak Ci, którzy chodza po pasach w te i nazad...Może wtedy, kiedy to gwiazdy będą się chciały dostać do Świnoujścia...wtedy zrobi się afera na całą Polskę, a może nie tylko i być może w końcu któs ruszy tyłek w naszej sprawie!

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:43:39] • [IP: 88.156.234.***]

Wlasnie zaczeli dzialac w sprawie kolejek !. Puscili w swiat ostrzezenie dla kierowcow aby omijali Swinoujscie z powodu godzinowych kolejek na promy.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:41:16] • [IP: 80.245.180.***]

Psy szczekają karawana jedzie dalej...!

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:39:41] • [IP: 80.245.188.***]

Przecież mamy super prezydenta zbudował nam kino, molo, aquapark, parkingi, kible przy promenadzie, dostajemy ogromne dotacje z unii, zatrudnił samych kompetentnych ludzi w podległych mu placówkach. Musimy podziękować mu za to wszystko co nas spotkało.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:39:10] • [IP: 80.245.189.*]

sami sobie jezdzijcie przez niemcy !! to nie jest rozwiazanie problemu zeby jezdzic przez niemcy !! zrobcie wkoncu tunel albo kupcie kolejne promy i niech kursuja nan stop a nie co godzine karsibory a bieliki co 20 minut W sezonie zatka sie swinoujscie nawet rowerem nie bedzie jak przejechac

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:37:23] • [IP: 88.156.234.***]

Ludzie przestancie narzekac na nasze wladze swinoujskie..Jakbyscie musieli dzwigac w portfelach tyle kasy, to tez byscie nie mieli juz sily zrobic cos dobrego dla innych.

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:35:47] • [IP: 80.245.188.***]

Przecież mamy super prezydenta t

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:24:57] • [IP: 93.94.184.**]

nigdy wiecej tego prezydenta co nam zamydlil oczy!!* !!

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:21:57] • [IP: 217.97.199.*]

Dokladnie same samochody Niemcow to ich sprawka ze sa kolejki a biedny polak czeka godzinami!!zeby sie przeprawic na druga strone

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:17:39] • [IP: 92.42.118.***]

Przyłączyć Swinoujscie do Reichu, zrobić granice na Kanale Piastowskim. Niemcy wybudują nam most albo tunel w dwa tygodnie. Proste;]

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:08:47] • [IP: 80.245.182.***]

promy powinny kursowac non stop !!wy * rzadzace

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:06:41] • [IP: 80.245.182.***]

wy buraki nie nawidze tych promow ile mozna czekac godzine, dwie??k.u.r.w.a niech sie ktos tym zajmie a nie siedza na dupach i obiecuja przed wyborami zlote gory HALOOOOOOOO RADNI wezcie sie do roboty

Gość • Sobota [13.06.2009, 19:01:10] • [IP: 217.97.193.***]

bielik powinien po załadowani odbic a oni stoją 10 min i dyskusja na bramce

Oglądasz 101-125 z 176
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■