POGODA

Reklama


Wydarzenia

Ania Mioduszewska • Sobota [06.06.2009, 12:03:17] • Świnoujście

Michał Kowalski w finale ogólnopolskiego konkursu „The Day of Electronic Music Cekcyn 2009”

Michał Kowalski w finale ogólnopolskiego konkursu „The Day of Electronic Music Cekcyn 2009”

fot. Ania Mioduszewska

Dnia 30 maja 2009 odbyło się przesłuchanie prac nadesłanych na ogólnopolski konkurs autorskiej muzyki elektronicznej. Jury nie było łatwo wyłonić trójki finalistów. Nadesłane prace były na wysokim poziomie; burzliwe dyskusje toczyły się do późnych godzin nocnych.

Decydujący głos należał do przewodniczącego jury, legendy polskiej sceny muzyki elektronicznej – Marka Bilińskiego. Do finałowej trójki zakwalifikowali się:
1. Michał Kowalski (ŚWINOUJŚCIE)
2. Andrzej „Endriu” Kędzierski
3. Zdzisław Orłowski
Dodatkowo przewodniczący wyróżnił:
Aleksandra Lasockiego.

Finał odbędzie się w dniach 24-25 lipca br. podczas czwartej edycji festiwalu „The Day of Electronic Music Cekcyn 2009”.

Źródło: www.electronic-revival.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

porzeczka • Poniedziałek [08.06.2009, 11:04:23] • [IP: 213.158.196.***]

radykał, nie wiedziałam, że biliński oceniał jego fotki, myślałam, że muzykę... a ten post... też chyba jest raczej o jego muzyce, a nie fotkach... co nie? pozatym ja ostatnią wzmiankę o nim znalazłam na tym portalu... kilka miesięcy temu, więc o co ci chodzi?

ܛܟܐܟܤܧܟ& • Niedziela [07.06.2009, 22:30:53] • [IP: 95.49.176.**]

♰♰♰♰♰♰ Te organki sie nie zapiaszczyły na tej plaży??

AndrzejP • Niedziela [07.06.2009, 18:14:36] • [IP: 83.21.50.***]

Gratulacje

Gość • Niedziela [07.06.2009, 18:14:28] • [IP: 217.97.193.**]

Dziwne wyobrażenie macie o gwiazdach. W 90% to utalentowani pracowici aroganccy zadufani w sobie megalomani i dlatego częściej niż inni osiągają sukces. Komentatorzy naczytali się" Życia na gorąco" i udają" światowców". Michał nie zmieniaj się tylko dalej się rozwijaj.

Radykał • Niedziela [07.06.2009, 17:35:47] • [IP: 80.245.183.***]

Po co ten małolat tak się lansuje? Po co ciągle słyszy się o nim i o sławomirze G? co to za adorowanie tych dwóch typków? hmm? Ten koles z artykuły to jak dla mnie totalny pozerek, wystarczy zerknąć na foty z jego bloga.

Gość • Niedziela [07.06.2009, 17:12:22] • [IP: 83.21.138.***]

Gratuluję!

tak..tak... to do CIEBIE • Niedziela [07.06.2009, 14:11:35] • [IP: 91.94.56.***]

skoro taką formę kontaktu wybierasz " Przyjaciele pozostają przyjaciółmi, bo nie mieszają sobie w życiu." Richard Alan

Gość • Niedziela [07.06.2009, 12:25:42] • [IP: 217.97.193.***]

...no bez urazy-ale do Andrzeja to mu jeszcze sporo brakuje... Mam nadzieję, że będzie w tej samej" lidze" latał...zawsze to jakaś chwała dla" Wyspy Szwagrów";) Pozdro Malkontenci...

Gość • Niedziela [07.06.2009, 11:46:09] • [IP: 94.195.79.***]

Sounds good 4me ;)

Gość • Niedziela [07.06.2009, 11:41:16] • [IP: 93.94.191.***]

Nie oceniam talentu. Jeśli chodzi o charakter, to jest on aroganckim, zadufanym w sobie megalomanem. Takie cechy nie wróżą dobrze ani karierze ani życiu.

abs. • Niedziela [07.06.2009, 10:06:22] • [IP: 80.54.123.**]

Kolejny" Smolik"?Gratulacje.

Gość • Niedziela [07.06.2009, 09:51:49] • [IP: 217.97.193.**]

Gratulacje. Cekcyn to piękne miejsce warto pojechać podziwiać tam Michała.

Radykał • Niedziela [07.06.2009, 08:54:00] • [IP: 80.245.183.***]

Jak dla mnie upadek

Gość • Niedziela [07.06.2009, 07:35:44] • [IP: 92.42.114.***]

Michał gratuluje :-))))

Kiki • Niedziela [07.06.2009, 00:32:27] • [IP: 83.21.122.**]

Jak dobrze, ze mamy tylu znawcow muzyki i osob elokwentych w naszym swinoujskim spoleczenstwie, ktore sa tak wszechstronnie uzdolnione, ze daja sobie prawo do oceniania innych. I jak cudownie, ze KAZDY kto pisze te komentarze jest bezstronny i ocenia je obiektywnie :)

Igorek • Sobota [06.06.2009, 23:33:30] • [IP: 93.94.188.**]

Nieczego nie musze pokazywac zeby oceniac...wiec jesli nie znasz sie czy tez bedziesz oceniać?Czy twoja ocena bedzie prawdziwa ?Czy bedzie to ocena...zobacz chodzisz do szkoly...i za polski ocenia Cie matematyk...nie buntujesz sie?Uwazasz ze ze wszystko ok? Albo a pracy nagle Twoim przełożonym zostaje ktoś po znajomości nie znający tematu i zaczyna Ciebie oceniać...jesteś zadowolony?Czy nie fachowcy lespi od Nas powinni Nas oceniać?

Michał Kowalski • Sobota [06.06.2009, 23:29:20] • [IP: 213.158.196.**]

DO TELETUBIS: www.myspace.com/MICHALKOWALSKI ;" Pingwin", " PRL", " Malczewski".

Gość • Sobota [06.06.2009, 22:22:00] • [IP: 89.75.101.**]

Michał gratulacje i pozdrowienia;)

Gość • Sobota [06.06.2009, 21:18:57] • [IP: 217.97.199.*]

niczego nie musze pokazywac, zeby oceniac jego osobe ;))

TELETUBIS • Sobota [06.06.2009, 21:12:16] • [IP: 89.75.104.***]

Gdzie mozna znalesc kawałek muzyczny z konkursu Michała ?

Gość • Sobota [06.06.2009, 19:26:29] • [IP: 86.136.4.**]

Super Michal. keep going!

Gość • Sobota [06.06.2009, 18:28:12] • [IP: 92.42.118.***]

moze ci co tak krytykuja sami pokaza co potrafia a my ich ocenimy

Gość • Sobota [06.06.2009, 17:54:50] • [IP: 217.97.199.*]

15:47, no szkoda, ze ty tez przesiadujesz przed komputerem i komentujesz jego sukcesy ;)

Gość • Sobota [06.06.2009, 17:13:54] • [IP: 80.245.182.***]

brawo Michał

ja • Sobota [06.06.2009, 15:47:07] • [IP: 80.54.123.**]

moze i filozof za 5 groszy, ale robi cos co kocha, a nie przesiaduje przed komputerem komentujac zalosnie czyjes sukcesy.

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■