POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [04.06.2009, 19:53:38] • Świnoujście

Samochód potrącił pieszą

Samochód potrącił pieszą

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca samochodu osobowego Opel Vectra potrącił przechodzącą dziewczynę przez ulicę w niedozwolonym miejscu.

Z relacji świadków wynika, że młoda dziewczyna przechodziła przez jezdnię w okolicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej na ulicy Grunwaldzkiej. W miejscu w którym nie ma przejścia dla pieszych. Dziewczyna nie zachowała ostrożności i wpadła wprost pod nadjeżdżający samochód. Poszkodowaną z miejsca wypadku zabrała karetka. Jej stan wymagał hospitalizacji.

Samochód potrącił pieszą

fot. Sławomir Ryfczyński

Okolice miejsca w którym dzisiaj doszło do potrącenia są szczególnie niebezpieczne i wymagają od kierowców ostrożności. - Kilka razy zdarzyło mi się, że ludzie wybiegali zza drzew chcąc dostać się do pobliskiego sklepu spożywczego - mówi pan Roman - kierowca.

Samochód potrącił pieszą

fot. Sławomir Ryfczyński

Także bliskość przystanku autobusowego wymusza na kierujących zachowanie ostrożności.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 160

Gość • Środa [10.06.2009, 02:17:04] • [IP: 149.254.224.**]

zalozcie sztab kryzysowy hehehe, i moze ksiege zyczen? coz, zdarza sie, moglo sie skonczyc gorzej. i skonczcie juz z tym" zalem", bo moda chyba juz sie skonczyla

Nattsiak • Wtorek [09.06.2009, 21:59:11] • [IP: 217.97.199.*]

Wina jest Piny ale także i kierowcy wiec nie zawracajcie dupy swoimi głupimi komentarzami ;////.

Gość • Poniedziałek [08.06.2009, 22:06:12] • [IP: 92.42.118.***]

A ja powiem tak, rzeczywiście nie powinna przechodzić w tym miejscu, skoro wiem iż niedaleko są pasy, wiadomo. - jej wina, ale no cóż stało si ei się nie odstanie. Po prostu pech. ;; ( pzdr.

Gość • Poniedziałek [08.06.2009, 18:50:24] • [IP: 83.31.185.**]

ej beskitu to niebyła jej wina poprostu chciała przejść nie zauważyła że jedzie samochud no trudno stało sie noi mam nadzieje że więcej sie to już nie zadrzy.Czymaj sie Pinuszko

Julia. • Poniedziałek [08.06.2009, 15:38:13] • [IP: 80.245.179.***]

Boożęę Same ***** tu są. ; /Sarcia nei przejmuj sie Trzymamy razem z Pinką ;d ; *** Zdrrooowieejj koochaaaniuutkaa ;dd ; ***

Sarcia • Niedziela [07.06.2009, 22:19:57] • [IP: 77.101.234.**]

Do Mount R- Jak chcesz wiedzieć to Ja nie jestem głupia ;// a pozatym to może byście Mnie i Mojej Przyjaciółki nie wyzywali co?! ;// ŻAL MI KAŻDEGO KTO OBRAŻA PINKE I MNIE!! ;//

Gość • Niedziela [07.06.2009, 22:13:53] • [IP: 77.101.234.**]

Odzywam się! hello.. ;d xdd

pamela • Niedziela [07.06.2009, 17:19:34] • [IP: 93.94.188.***]

miała pecha

Gość • Niedziela [07.06.2009, 12:28:29] • [IP: 217.97.193.***]

same M...y?Ja Cie...Trop Holmesie;)

Magda . • Niedziela [07.06.2009, 11:32:54] • [IP: 217.97.193.***]

I jeszcze do tego komentarza co wcześniej pisałam. : Zdrowiej Pinuszkooo ; ****.

Magda . • Niedziela [07.06.2009, 11:28:12] • [IP: 217.97.193.***]

Wszyscy, którzy piszą komentarze typu " dostała karę " lub " głupia dziewczyna " na serio nie wiedzą co piszą. np. gdybyś ty [ ososba pisząca głupie komenty ] wpadł pod samochód co byś czuł. jeszcze inni by pisali że to twoja wina. co moze jeszcze napiszecie że sama chciała wpaść pod samochód ?. No to gratuluję inteligencji.

rodzinka • Niedziela [07.06.2009, 09:33:14] • [IP: 217.84.59.**]

Winicie dziewczyne.Ale jak dorosly w padnie pod samochod to mowi sie jaka szkoda. Szkoda kobiety albo pana.A tu krytykuje sie mloda osobke.Wyzywacie ja od glupich blondynek i piszecie obrazliwe slowa.Sama jezdze samochodem i powiem ze jak stoi autobus to prawem kierujacego jest ograniczenie predkosci i szczegolna ostroznosc.Gdyby jechal pomalu to by rezultaty wypadku byly niewidoczne.A tu samochod rozwalony.Dziewczyna ma noge obita w ciezkim stanie.Cala buzia podrapana. Dziewczyna byla w szoku jak ja przywiezli do szpitala.Nie wierze ze kierowca byl bez winy.Paulinko trzymam kciuki za ciebie.

i co? • Niedziela [07.06.2009, 08:17:17] • [IP: 92.42.115.***]

Wreszcie ma za swoje. Po co taka była? To teraz dostała karę

... • Sobota [06.06.2009, 23:25:55] • [IP: 212.180.165.**]

Pina, szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdro od Arciego...

Gość • Sobota [06.06.2009, 23:07:12] • [IP: 88.156.233.***]

bedzie oki.trzym sie.

Luśka . • Sobota [06.06.2009, 22:29:56] • [IP: 93.94.188.***]

Pina zdrowiej, ;)

M • Sobota [06.06.2009, 21:45:10] • [IP: 217.97.193.***]

P.przyłączam się do życzeń powrotu do zdrowia.;)

P <3 • Sobota [06.06.2009, 21:24:22] • [IP: 88.156.233.***]

Pinuś kochanie wracaj do zdrówka Duża ma

Kasia • Sobota [06.06.2009, 20:49:15] • [IP: 77.101.234.**]

Jeżeli chodzi o ścisłość to na ulicy Grunwaldzkiej kierowcy bardzo często naciskają gaz" do dechy". Sama miałam sytułację kilka lat temu. Na przejściu dla pieszych koło Uznamu przechodziłam przez ulice z wózkiem, (dla pieszych było zielone światło) nagle wyjechał jakiś wariat na pełnym gazie otarł się o wózek i mało brakowało a zabił by moją córeczkę a możę i nawet mnie! Co? Też potwierdzają nie którzy że to moja wina? Po prostu Polacy nie mają za grosz kultury jazdy samochodem!!

Gość • Sobota [06.06.2009, 20:36:51] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

P • Sobota [06.06.2009, 19:16:40] • [IP: 95.49.178.**]

Jesteśmy z tobą. !! jak jestescie tacy cwani to powiedzcie jak ona się teraz czuje co...? zamnikijcie sie jak wszystkiego nie wiecie macie jakiś problem ja moge go rozwiązać...;/!

Gość • Sobota [06.06.2009, 16:10:41] • [IP: 217.84.59.**]

Policjanci daja przyklad chodza w taka pogode bez kamizelek. Samochody bez swiatel.I tych nikt nie kara.

Rodzina • Sobota [06.06.2009, 16:03:03] • [IP: 217.84.59.**]

To co dzisiaj przeczytalam to nie sprawiedliwe ze obcy ludzie oceniaja mloda dziewczyne o wine.Nikt nie wie czyja byla wina.Wiem tylko ze dziewczynie bylo zimno padal deszcz chciala do domu.Spojrzala w lewa strone i w prawa droga byla wolna wiec przeszla.Nie wiadomo jak szybko jechal samochod.Nie rozumiem dlaczego jej nie widzial.Dziewczyna przebiegala z lewej strony na prawa jak na zdjeciu.Kierowca mial wystarczajacy czas zeby zatrzymac sie i ja zobaczyc.Co do karetki to ludzie machali zeby sie zatrzymala a karetka pojechala dalej.O tej sprawie nikt nie napisze.Zabralo ja dwoch panow.Dziekuje im za to ze sie moja siostrzenica zaopiekowali, gdzie byla sluzba zdrowia?.Nie ma tu co gdybac stalo sie i juz kto poniesie konsekwencje to sprawa policji.Ci ktorzy tak wrednie pisza niech sie najpierw zastanowia gdyby to bylo w waszej rodzinie napewno myslelibyscie inaczej.Dziewczyna wraca pomalu do zdrowia i napewno zapamieta chwile nie uwagi do konca zycia.Kara ja spotkala a durne komentarze zostawcie dla siebie.

Gość • Sobota [06.06.2009, 13:31:19] • [IP: 81.166.47.***]

A ja uważam ze niestety ludzie w s-ciu chodza jak ostatnie menty i sami pchaja sie pod kola.odziedziczyli to po szwabach ktory rownie" ostroznie" chodza lub jezdza rowerem po swinoujskich ulicach.szkoda dziewczyny jasna sprawa ale na nastepny raz niech sie 100 razy zastanowi zamin przejdzie pomiedzy drzewami i wyskoczy na ulice.

obiektywna. • Sobota [06.06.2009, 09:29:54] • [IP: 93.94.184.***]

A mamusia PiNUUsIIIiIiiI;((89**8*8 NIe naUUusCHyyYŁłLA SgggEEE tSzEpPppA sTHanoOońĆĆ I sPOJRRRSZEc czy CooŚŚŚq nIiee JEdziiIIieee ;**

Oglądasz 1-25 z 160
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■