POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Środa [03.06.2009, 09:57:26] • Świnoujście

Gdzie wiszą plakaty kandydatów PO?

Gdzie wiszą plakaty kandydatów PO?

fot. Sławomir Ryfczyński

Banery reklamowe kandydatów Platformy Obywatelskiej pojawiły się na płocie jednej z budów przy nadmorskiej promenadzie w Świnoujściu.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że budowę prowadzi Uzdrowisko Świnoujście, którego prezesem jest członek PO.

Banery mają ok. metra szerokości i 5 długości. Są cztery: dwa Sławomira Nitrasa i dwa Magdaleny Kochan. - Wszystko odbyło się zgodnie z prawem, po prostu sprzedaliśmy miejsce na płocie - mówi prezes Uzdrowiska Dariusz Śliwiński. - 100 złotych za 1 metr kwadratowy. Agencja reklamowa kupiła 26 metrów kwadratowych.

Prezes Śliwiński dodaje, że Uzdrowisko ma wiele innych miejsc na sprzedaż dla wyborczych komitetów, chociaż już nie na płocie przy promenadzie. - Ten płot kupiła jedna agencja, także musieliby zwrócić się do agencji. Mamy jeszcze wolną powierzchnię i zapraszamy.

Prezes Śliwiński zapewnia, że na razie zainteresowania nie ma.

2009-06-02, 08:44: Sławomir Orlik


komentarzy: 141, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 141

Gość • Środa [03.06.2009, 19:22:00] • [IP: 217.97.193.**]

Trochę pochopnie podchodzicie do sprawy. Pracowałem z Panem Darkiem kilka lat. To nie jest łatwy łup. I dalej nosi cało swoją skóre, chociaż polowali na niego: Adranowski, Możejko, Dziekoński, Pomieczyński, Żmurkiewicz i paru innych. Znamy się ze Świnoujścia. Pozdrowienia od kanalarzy Panie Darku ;)

Gość • Środa [03.06.2009, 19:21:25] • [IP: 80.245.188.**]

o Marcinek się odezwał, witam...

Gość • Środa [03.06.2009, 19:19:34] • [IP: 80.245.188.**]

Czasami warto się zastawić, ale zastawy trzeba potem wykupić nie przeceniając swoich możliwiści. Dobra zresztą jak nie to nie ja zostaję prezydentem Śliwińskiego biorę na zastępcę, a Żmurkiewicza wyślę na zasłużony urlop okolicznościowy bezpłatny zgoda ? i po kłótni na temat przyszłego prezydenta.

Gość • Środa [03.06.2009, 19:18:43] • [IP: 80.245.178.***]

Rafał daj se juz spokoj..

Gość • Środa [03.06.2009, 19:12:27] • [IP: 217.97.199.*]

ciekawe dlaczego dzinikarze GS nie napisali o Liberackim.kiedy łamał ordynację wyborzcą na meczu floty i na basenie.

Gość • Środa [03.06.2009, 19:10:12] • [IP: 77.253.80.**]

jest takie przyslowie: postaw sie a zastaw sie...

Gość • Środa [03.06.2009, 18:59:43] • [IP: 92.42.114.***]

Ale takiej osoby w PO oprócz pewnej Pani to raczej nie widzę...a szkoda.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:58:16] • [IP: 80.245.188.**]

Kandydat już powinien pracować na swój sukces, nie oglądając się za siebie. Tylko przebojowy i otwarty dla wszystkich kandydat może odnieść sukces, ale nie sam...

Gość • Środa [03.06.2009, 18:51:41] • [IP: 92.42.114.***]

to prawda, musi być mocny i popularny w strukturach Po i poza nimi.I znany.Tak to przegra nim zacznie...

Gość • Środa [03.06.2009, 18:47:09] • [IP: 80.245.188.**]

PO to może sobie wystawiać, kandydat już musi zabiegać o poparcie jak największej grupy osób, i to z poza PO, jeżeli myśli poważnie o wyborach i pokonaniu Żmurkiewicza, a to będzie bardzo trudne ale nie niewykonalne...Ale jak kampanię zacznie pół roku przed wyborami to już będzie musztarda po obiedzie.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:42:32] • [IP: 80.245.188.**]

co 114*** do 200 chcesz dobić ? hihihihii..

Gość • Środa [03.06.2009, 18:41:41] • [IP: 80.245.188.**]

Ale bardzo dużo to od niego zależy, jak się ustosunkuje do innych, czy zaakceptuje inne pomysły i będzie je brał poważnie czasu coraz mniej wbrew pozorom i szybko ucieka.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:41:39] • [IP: 92.42.114.***]

ciekawe kogo PO wystawi jako kandydata na prezydenta przyszłych wyborach samorządowych?Liczę po cichu że Joannę P.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:36:06] • [IP: 80.245.178.***]

ja znam Poncjusza Pyłata

Gość • Środa [03.06.2009, 18:34:33] • [IP: 80.245.188.**]

Ale myślę ża p. Śliwiński jest bardziej otwarty na inne pomysły które można realizować pomimo innych poglądów na pewne tematy. W miarę młody z pasją która mi imponuje, napewno dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:34:05] • [IP: 217.97.199.*]

to nie wypaliło pani Pyłat w Angli?/otwarty przewdod doktorski juz chyba z 10 lat miał byc konczony na wyspach/a tu masz babo placek hi, hi, hi powrot na stare śmiecie, przerost formy nad trescią jak wiesć gminna niesie!!

Gość • Środa [03.06.2009, 18:34:02] • [IP: 92.42.114.***]

dajcie spokój !mój komentarz jest 100 i na tym mi zależało.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:30:29] • [IP: 80.245.188.**]

Ale jesteś, ja nie mówię nikomu kim jesteś poszanuj moją anonimowość, oj nieładnie ale pewien temat chętnie zakończył bym po tylu latach o tak dla zasady, co ty na to ? sam kiedyś prowadziłem ten temat!!

Gość • Środa [03.06.2009, 18:30:28] • [IP: 217.97.199.*]

kochani ziomale jeszcze tylko dwa dni tego koszmaru i tych listów goniczych, dzisiaj widziałam Nitrasa na chusteczkach do nosa hi, hi, hi, wytrzeć nos i wrzucić do kosza!!z kartka tak samo, szukaja wariatow na 5 lat nic nie robienia za 17 000 euro!!

Gość • Środa [03.06.2009, 18:21:30] • [IP: 217.97.199.*]

Bonzo spasuj, nie powielaj plot.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:19:13] • [IP: 80.245.188.**]

A czy sprawa zanieczyszczalni w końcu została wyjaśniona ? niu, niu, niu...

Gość • Środa [03.06.2009, 18:14:32] • [IP: 217.97.199.*]

A kto to jest Darek Śliwiński wiem, rzeczywiście miły i rzutki i na pewno z PO.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:12:06] • [IP: 217.97.199.*]

Ja też jestem ciekaw tej Pyłat, chyba nie jest z PO, bo jak tu ktoś pisze jest tylko kojarzona z PO.

Gość • Środa [03.06.2009, 18:12:02] • [IP: 92.42.114.***]

nie kojarzę i nie znam tego Pana

Gość • Środa [03.06.2009, 18:10:18] • [IP: 217.97.193.**]

jest - Darek Śliwiński :-)

Oglądasz 26-50 z 141
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■