POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.06.2009, 06:23:53] • Świnoujście

Brudziński: Mam nadzieję że Kurszewska przekona PO do tego żeby budowała tunel

Brudziński: Mam nadzieję że Kurszewska przekona PO do tego żeby budowała tunel

fot. Sławomir Ryfczyński

W niedzielnym programie „Siódmy dzień tygodnia” na antenie Radia Zet Monika Olejnik mówiła, że po wejściu posła Nitrasa do Parlamentu Europejskiego mandat do Sejmu objąłby Cezary Atamańczuk, który został wyrzucony z PO po tym jak zatrzymała go policja pod zarzutem posiadania narkotyków.

Podczas rozmowy przewodniczący PO Zbigniew Chlebowski zapewnił jednak, że Atamańczuk złożył oświadczenie, w którym napisał, że nie złoży przysięgi – tym samym nie zostanie posłem. Kolejnym kandydatem do wejścia do Sejmu RP z województwa zachodniopomorskiego jest Irena Kurszewska, która zdobyła największą ilość głosów w wyborach.
Poseł PiS Joachim Brudziński na antenie Radia Zet powiedział: - Ja się cieszę bo wejdzie pani Kurszewska, bodajże ze Świnoujścia (...) mam nadzieję, że ona przede wszystkim przekona Platformę Obywatelską do tego, żeby budowała tunel w Świnoujściu, bo to też jest element odwracania po 60 latach polskiej części wyspy Uznam w kierunku Warszawy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-72 z 72

Mount R • Poniedziałek [01.06.2009, 11:44:29] • [IP: 80.245.189.***]

IP...123-też nie idę bo nie ufam żadnemu z nich.Ktoś mógłby mi zarzucic brak odpowiedzialności ale ja naprawdę nie wierzę w ich dobre intencje.Wszyscy których do tej pory wsparłem swoim głosem skompromitowali się lub zawiedli moje oczekiwania.Więc coś jest ze mną nie tak, albo z nimi.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 11:16:54] • [IP: 80.245.188.***]

Jojo znów dał głos. Miejmy nadzieję, że już nie okrada kolegów.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:57:52] • [IP: 217.97.199.*]

Zobaczymy a co wyprawia SLD w Świnoujściu już widzimy.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:55:56] • [IP: 83.12.40.***]

O sprzedaży kilku budynków w Warszawie dla" niezbędnych kolesi" pisała wczoraj Wirtualna Polska. Wystarczy, zobaczymy co z tego wyniknie.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:44:55] • [IP: 92.42.114.**]

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:33] • [IP: 80.54.123.***]-i wszyscy powinni tak zrobić, bo prawo jest korupcjogenne i sprzyjające biznesom dla ludzi we władzach.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:33:36] • [IP: 80.54.123.***]

A ja pierwszy raz nie pójdę na wybory. Pójdę dopiero kiedy wybory będą jednomandatowe. Dość już mam głosowania na partie, a nie na na konkretnego kandydata. Później jak zwykle dostaną się oszołomy z pierwszych miejsc list niekoniecznie Ci, których chcemy widzieć w Europarlamencie.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:11:32] • [IP: 83.21.126.***]

Ani Brudziński nic nie zrobil dla tunelu, ani Kurszewska nic dla niego nie zrobi. Samo wpisanie inwestycji do budżetu nic nie znaczy. 2 lata miał PiS z Brudzińskim i co? I nic! Oni wszyscy klepia tylko przed wyborami, a potem w swoich przyklejonych do sejmowych ław dupskach mają wyborców i obietnice wyborcze. Wszystkim im odbija. Zobaczycie jak odbije Kurszewskiej. Już sobie tipsy na paznokcie nakleiła. Pani Ireno! Tipsy są passe.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:03:57] • [IP: 80.62.162.***]

W miescie w ktorym istnieje pojecie" dzialka szwagra" i kazdy wie o co chodzi, w miescie w ktorym lewica, a wiec i Agatowska nie glosuje zgodnie z sumieniem, ani nawet zyczeniami wyborcow, bo im nie wolno, w miescie w ktorym podobno uczciwi radni toleruja wspolprace w radnym Huszcza glosowanie na Agatowska jest jednoznaczne z akceptacja tego stanu rzeczy! W takim miescie Kurszewska, osoba skromna i bez szwagra powinna byc symbolem uczciwosci.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:00:38] • [IP: 217.97.199.*]

Agatowska nic od siebie wszystko dla siebie.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:59:46] • [IP: 217.97.199.**]

Do Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:35] • [IP: 83.12.40.***] Jeśli chodzi o kolesi to najlepiej wychodzi to LSD: patrz menagerowie, z-ca MDK, basen pólnocny, Osir, komunikacia wszystko obsadzone i kupione przez LSD

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:49:13] • [IP: 217.97.199.*]

A głosuj se, głosuj tylko innym nie ubliżaj burasie.A Nitras i tak wejdzie.A twój głos nic nie da.A co do interesowności, to SLD nikt nie prześcignie.Popatrz na nasze podwórko, co wyprawiają w mieście.Stołki za głosy i prywata na majątku gminy.Dobrze wiesz tylko też widocznie masz z tego obrywy i odwracasz uwagę, opluwając waszego jedynego w mieście rzeczywiście silnego przeciwnika - PO.Ale plucie na PO już nie pomoże, bo ludzie w mieście swoje wiedzą, chociaż nie zawsze wam powiedzą.A twoje pomówienia co do Schetyny, gdyby w tym było źdbło prawdy, to Napierdalskie i inne już by się zapluły we wszystkich mediach i zrobiły doniesienie do prokuratury.Ale jakoś nic.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:35:14] • [IP: 83.12.40.***]

I tak zagłosuję na Agatowską, bo nie chcę żeby pajace typu Nitras dostali się parlamentu. I to nie jest kwestia matematyki gościu z 9.19 tylko przekonań, że głosuje się na odpowiednią osobę. Wy własnie tacy jesteście, że dla PO ważny jest interes, kolesie, nawet schetyn swoim całe osiedle mieszkaniowe jest w stanie sprzedać byleście sie nachapali! bleeee

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:19:38] • [IP: 217.97.199.*]

Głos w wyborach na Agatowską, to głos stracony nie tylko matematycznie.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:09:11] • [IP: 217.97.199.*]

A jak załatwi to odszczekasz?

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:00:07] • [IP: 80.245.186.**]

No, ta Pani na pewno załatwi miastu tunel... śmiechu warte!

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 08:59:17] • [IP: 217.97.199.*]

No to, żeby miał kto pilnować spraw tunelu wszyscy idziemy 7 czerwca na wybory.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 08:54:29] • [IP: 217.97.199.*]

brudziński nie zrobi nic bez zgody sekretarza

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 08:53:35] • [IP: 80.245.191.***]

te kiełbachy o własnosciach działek i o tunelu jusz śmierdzą

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 08:47:21] • [IP: 80.54.123.**]

ale szpan - komóre ma. ...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 07:56:37] • [IP: 217.97.199.*]

SLD wystawiło Agatowską na zająca bez żadnych szans zeby odebrać głosy Nitrasowi.Ne dajmy się nabrać.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 07:40:35] • [IP: 88.156.234.***]

A PIS co zrobil w tym kierunku przez 2 lata rzadow?!

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 06:43:00] • [IP: 217.97.193.**]

co ten Brudziński nie udaje, że nie wie co dzieje się w Świnoujściu.

Oglądasz 51-72 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■