POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.06.2009, 06:23:53] • Świnoujście

Brudziński: Mam nadzieję że Kurszewska przekona PO do tego żeby budowała tunel

Brudziński: Mam nadzieję że Kurszewska przekona PO do tego żeby budowała tunel

fot. Sławomir Ryfczyński

W niedzielnym programie „Siódmy dzień tygodnia” na antenie Radia Zet Monika Olejnik mówiła, że po wejściu posła Nitrasa do Parlamentu Europejskiego mandat do Sejmu objąłby Cezary Atamańczuk, który został wyrzucony z PO po tym jak zatrzymała go policja pod zarzutem posiadania narkotyków.

Podczas rozmowy przewodniczący PO Zbigniew Chlebowski zapewnił jednak, że Atamańczuk złożył oświadczenie, w którym napisał, że nie złoży przysięgi – tym samym nie zostanie posłem. Kolejnym kandydatem do wejścia do Sejmu RP z województwa zachodniopomorskiego jest Irena Kurszewska, która zdobyła największą ilość głosów w wyborach.
Poseł PiS Joachim Brudziński na antenie Radia Zet powiedział: - Ja się cieszę bo wejdzie pani Kurszewska, bodajże ze Świnoujścia (...) mam nadzieję, że ona przede wszystkim przekona Platformę Obywatelską do tego, żeby budowała tunel w Świnoujściu, bo to też jest element odwracania po 60 latach polskiej części wyspy Uznam w kierunku Warszawy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

online • Poniedziałek [21.12.2009, 11:56:21] • [IP: 95.132.108.***]

Dzieki za ciekawy blog

.! • Czwartek [04.06.2009, 18:27:53] • [IP: 83.31.184.**]

PO tunelu! W Warszawce budują kolejny most (8 już) więc nie ma co liczyć że znajdą się pieniądze na tunel w Świnoujściu. POdziękujmy PO.

Gość • Wtorek [02.06.2009, 20:16:15] • [IP: 217.97.199.*]

do IP28: i tu tchórzu buszujesz?

Gość • Wtorek [02.06.2009, 14:01:20] • [IP: 10.114.28.**]

Kurszewska moze co najwyzej zarzadzac Kolem Gospodyn wiejskich, ale udaje, ze tego nie wie; biedactwo.

Gość • Wtorek [02.06.2009, 13:04:24] • [IP: 83.21.49.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [02.06.2009, 08:06:30] • [IP: 217.97.199.*]

widać tesknisz za ruskimi.

Gość • Wtorek [02.06.2009, 02:25:09] • [IP: 93.94.188.***]

Zdecydowanie odcinam się od słów gościa 93.94.188**, którego IP jest bardzo podejrzanie, podobne do mego. Obywatelka Kurszewska, swą chorobliwą chęcią posiadania, zrobiła tak wiele złego dla miasta, że kilkudziesęcioletni pobyt ruskich na wyspie - to pikuś.

Gość • Wtorek [02.06.2009, 01:02:27] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [02.06.2009, 00:01:00] • [IP: 92.42.112.***]

Dlaczego Brudziński podlizuje się PO?! To ciekawostka, że Świnoujście wg. niego jest polskie dopiero od 1949r. PO czego sie dotknie, to zniszczy. Nic dobrego do tego czasu nie zrobili, bo nie potrafią. Ale ciemnota dalej wierzy i czeka na obiecane cuda. Kolesie nie próżnują i szybko krecą sobie lody. Deficyt budżetowy już jest bliski zaplanowanemu na ten rok, ale słoneczko peru plecie że wszystko jest OK. Bezrobocie szybko rośnie, tysiące stoczniowców poszło teraz na bruk, wpływy do budżetu maleją, rząd nie ma żadnych pomysłów na ratowanie gospodarki i nie będzie kasy nie tylko na tunel. Brudziński tego nie widzi i nie wie? Na diety posłów nie zabraknie.

Autsajder • Poniedziałek [01.06.2009, 23:17:31] • [IP: 87.249.86.**]

Komentarze do tego artykułu sa tak niesmaczne, że aby być w Polsce osobą publiczną to naprawdę trzeba być odpornym psychicznie. W wielu zarzutach są tylko obelgi i inwektywy a nie argument. Sory ale ten blog opanowały typowe Trole internetowe które swoją osobowością zasmiecaja internet tworząc wielki szum informacyjny bezwartościowy jakościowo w dyskusji o poprawę naszego życia publicznego i politycznego. W zarządzaniu instytucjami budzetowymi, a nawet w radach miasta sejmiku i sejmu powinniśmy mieć ludzi odpowiednich. To fakt. Ale z tej dyskusji nie wyłania się obraz postaci jaką chcielibyśmy tam widzieć. Ale wyłania się obraz chamskiego obywatelstwa które oskarża kandydatów o brak wykształcenia w sposób wskazujący na brak wychowania a i podejrzewam, że wykształcenia też. O ile będziecie kiedyś narzekać na brak odpowiednich ludzi w jakichkolwiek organach to będzie to tylko wina tych wszystkich którzy jadem plują a nie dyskutują na argumenty i racje.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 23:10:58] • [IP: 77.254.48.***]

ha, ha, ha! - bodajze ze swinoujscia!... nieustraszona?? po wypedzeniu eris zaden powazny inwestor tu nie wejdzie...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 23:02:52] • [IP: 217.97.199.*]

Ale SLD-owcy ubliżają i wyją.Nawet ich rozumiem.Ta kobieta nieustraszona faktycznie jest dla nich zagrożeniem.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 23:00:49] • [IP: 195.117.222.***]

To smutna wiadomość

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 23:00:41] • [IP: 217.97.199.*]

Gościu z 22.33 rozumiem, że mówisz o posłance z SLD p.Elżbiecie Pieli-Mielczarek?

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:47:42] • [IP: 217.97.199.*]

Komuszki wasze wypociny nie pomga.Zapoznajcie sie z komunikatem. " Dnia 07.06.2009r upadł w Świnoujściu komunizm"

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:33:21] • [IP: 87.96.13.**]

Co dobrego dla miasta Świnoujście zrobiła ta dama, która przez trzy kadencje w sejmie tj. 12 lat zarobiła z naszych podatków ponad bańkę, nieboszczka ODRA by coś na ten temat powiedziała.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:32:58] • [IP: 217.42.240.***]

Ale ona ani nic reprezentuje, ani nic dobrego nie robi i to jest problem. A do tego jaka jest każdy widzi, żeby chociaz jeden przymiot. A studium pomaturalne to nawet nie licencjat, pożal się Boże! Smutno :(

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:30:57] • [IP: 88.156.235.**]

mój mąż nie może patrzyć na p kruszewską i mówi że ta * powinna sie utopić.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:26:54] • [IP: 93.94.188.**]

Czy dla was tylko wygląd sie liczy, a nie to co dana osoba sobą reprezentuje i co robi?ładna miska jeść nie daje...stare porzekadło;)

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 22:24:17] • [IP: 88.156.235.**]

p. Kruszewska na posła - to chyba żart -tyle złego narobiła w naszym kochanym Świnoujściu będąc Radną, że jej najsłuszniejszą decyzją byłoby wycofanie się z działalności publicznej żeby się więcej nie kompromitować.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 21:55:55] • [IP: 80.245.179.***]

Zieeeeeeew

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 21:46:34] • [IP: 217.97.199.*]

tylko sekretarz

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 21:40:55] • [IP: 217.97.193.**]

ty 240 znam cie i mam cie, żałosny jesteś

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 21:09:28] • [IP: 217.97.199.*]

P:o atakach na Panią Kurszewską widać jak przeciwnicy jej się obawiają.Wykształcenie zdobyte na zocznych płatnych studiach jest niczym w porównaniu z studium pomaturalnym.Za kłamnstwa na temat wykształcenia już jeden przepraszał.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 21:04:18] • [IP: 217.97.199.*]

!13 ty piękny jesteś durny i hamski i do tego czerwony,

Oglądasz 1-25 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■