POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • ¦roda [03.06.2009, 11:34:26] • ¦winouj¶cie

Krystian w finale „Szansy na sukces”

Krystian w finale „Szansy na sukces”

fot. internet

Dzisiejszy G³os Szczeciñski pisze o sukcesach Krystiana Walczaka ze ¦winouj¶cia. Wyst±pi on podczas koncertu fina³owego „Szansy na sukces”. Bêdzie go mo¿na zobaczyæ (w sobotê, w programie TVP2 o godzinie 19.55) i zag³osowaæ na niego!

Ka¿dy mo¿e oddaæ g³os w plebiscycie „Ulubieniec Publiczno¶ci”. Wystarczy wys³aæ SMS pod numer, który zostanie podany podczas emisji.

Krystian uczy siê obecnie w liceum w Warszawie. Uczêszcza do klasy muzycznej. W ¦winouj¶ciu stawia³ pierwsze kroki w karierze wokalnej.

Dosta³ wyró¿nienie w „Szansie” w odcinku z Monik± Brodk±. Da³o mu to mo¿liwo¶æ wziêcia udzia³u w koncercie fina³owym. Trzymamy za niego kciuki!

Wiêcej na ten temat w dzisiejszym papierowym wydaniu G³osu Szczeciñskiego a tak¿e w pi±tkowym tygodniku „G³os nad morzem”.

Zachêcamy mieszkañców ¦winouj¶cia do g³osowania na Krystiana!!!
Zapraszamy do Dwójki 6 czerwca o 19:55


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 26-50 z 66

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 18:21:59] • [IP: 195.117.222.*]

zetnij te w³osy a bêdziesz wygl±da³ jak cz³owiek, jak facet

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:52:04] • [IP: 77.88.133.***]

A Krystianowi ¿yczê powodzenia !! :)

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:51:03] • [IP: 77.88.133.***]

"NIE ZRUB" - hah sam robisz sobie wiochê koleszko :) ahh te dzieci neostrady..

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:48:10] • [IP: 81.105.8.***]

NIE POKAZUJ SIE W TYM PROGRAMIE ZROBISZ WIOCHE I SIARE DLA SWINOUJSCIA TERAZ WIEMY CZEMU SWINOUJSCIU JEST MNIEJ TURYSTUW NA LATO NIE ZRUB WIOCHY I ZETNIJ TE KUDLY. ..##################################################

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:45:57] • [IP: 88.156.233.**]

Krystain trzymamy kciuki ;)

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:38:14] • [IP: 92.42.112.***]

Idioci, wasza zazdrosc nie zna granic ;] moze wyglada troche pedalsko, ale co z tego? Nie wazny jest wyglad, a cieply nie chodzilo mi ze jakis napalony, tyle ze jest dobrym chlopakiem ;] tutaj najlepiej nic nie pisac w komentarzac, bo wy i tak swoje wiecie. . a potem ludzie mowia ze swinoujscie to glupie miasto i skad uciekaja. Miasto nie jest glupie, tylko ludzie ;]

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 17:34:29] • [IP: 92.42.118.***]

W finale w piatek FLOTA o godz.17:30 !!

╠╝╚═╝╔╝& • ¦roda [03.06.2009, 17:10:15] • [IP: 95.49.170.**]

Jaki typ.Od razu widaæ, ¿e leszczyk.

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 16:55:54] • [IP: 93.94.184.**]

on wcale nie jest pajacem, poprostu sie taki urodzil a wolsy same wyrosly :DDD

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 16:27:28] • [IP: 92.42.119.***]

Do Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:06] : Cieplaczek powiadasz :D? hahahahaha

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:52:37] • [IP: 88.156.233.***]

jaka zebow biel xd

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:37:57] • [IP: 80.245.190.***]

Pajace to pisz± zawistne komentarze bo nic im w ¿yciu nie wysz³o.

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:28:06] • [IP: 80.245.188.**]

ludzka zawi¶æ ;) jest jaki jest... robi co lubi...

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:15:56] • [IP: 88.156.233.***]

hahahaha dlugowlosy amant

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:07:46] • [IP: 193.200.150.***]

³adnie

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 15:06:44] • [IP: 92.42.112.***]

Pajac ;>? a znasz go chocia¿ na tyle, ¿eby tak o nim mówiæ? Krystian jest naprawdê ¶wietnym, ciep³ym cz³owiekiem, o cudownym g³osie:)

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 14:50:54] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis zosta³ usuniêty ze wzglêdu na z³amanie prawa lub regulaminu serwisu przez u¿ytkownika/Admin

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 14:24:42] • [IP: 89.236.0.***]

Wpis zosta³ usuniêty ze wzglêdu na z³amanie prawa lub regulaminu serwisu przez u¿ytkownika/Admin

koks • ¦roda [03.06.2009, 14:15:29] • [IP: 92.42.118.***]

Wpis zosta³ usuniêty ze wzglêdu na z³amanie prawa lub regulaminu serwisu przez u¿ytkownika/Admin

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 14:00:00] • [IP: 83.21.3.**]

Powiedzmy Krystianowi TAK!! Joannie Agatowskiej NIE!!

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 13:58:46] • [IP: 83.21.3.**]

Nie wiem jak on ¶piewa. Je¿eli przypadnie mi do gustu jego g³os to na pewno zag³osujê na niego. Dobrze, ¿e wyjecha³ z tego miasta, bo ostatnio pojawi³a siê informacja, ze w ¦winouj¶ciu mo¿e mieszkaæ tylko *, z³odziej i ko³odziej.

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 13:20:43] • [IP: 77.88.133.***]

Ja ¿yczê mu jak najlepiej i z chêci± na niego zag³osujê ! Nie rozumiem o co wam chodzi z tym" warszawiakiem" ? Ch³opak tam siê uczy, a zawsze jak kto¶ siê go zapyta sk±d jest to mówi, ¿e mieszka w ¦winouj¶ciu itd, wiêc jest ¶winouj¶cianinem, a w Warszawie siê uczy.

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 13:17:42] • [IP: 95.48.75.***]

fajcata zaduzo grales w krucjata

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 13:15:37] • [IP: 79.190.202.***]

ktosiu - czytenie ze zrozumieniemn siê k³ania. Dlatego pisz±" zachêcamy" a nie np." koniecznie g³osujcie" czy" musicie zag³osowaæ"

Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 13:14:28] • [IP: 79.190.202.***]

Jest ¶winouj¶cianinem, w Warszawie siê tylko uczy frustracie (Go¶æ • ¦roda [03.06.2009, 12:44] • [IP: 83.31.203.***] )

Ogl±dasz 26-50 z 66
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrze¿enie dla czê¶ci województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mog± wyst±piæ w niedzielê po po³udniu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegaj± tak¿e przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mog± powodowaæ podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wyda³o ostrze¿enie meteorologiczne dotycz±ce burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowi±zuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielê 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkañcy i tury¶ci! Dla ca³ego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrze¿enie przed upa³ami - dzi¶ od godz. 11:00 do 21:00 temperatura mo¿e osi±gaæ od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiêkszaj± ryzyko udaru s³onecznego i odwodnienia. Pamiêtaj o regularnym piciu wody, unikaj d³ugiego przebywania na s³oñcu i zachowaj szczególn± ostro¿no¶æ wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczy³o, by zorganizowana grupa w³amywaczy spl±drowa³a sklep jubilerski znajduj±cy siê w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w ¦winouj¶ciu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybê, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z ca³ej okolicy. W nocy z soboty na niedzielê dosz³o do jednego z najpowa¿niejszych w³amañ w ¦winouj¶ciu w ostatnich latach. Celem przestêpców by³ sklep jubilerski znajduj±cy siê w pasa¿u handlowym w markecie Kaufland. Wed³ug informacji, do których dotar³a redakcja, sprawcy dzia³ali wyj±tkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali siê pasa¿u handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeñ przedostali siê do wnêtrza, a nastêpnie przy u¿yciu m³otów wybili szybê sklepu jubilerskiego. Ca³a akcja mia³a trwaæ zaledwie kilka minut. W tym czasie z³odzieje opró¿nili sklep z bi¿uterii i b³yskawicznie opu¶cili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi siê o stratach siêgaj±cych nawet 1,5 miliona z³otych, jednak na obecnym etapie ¶ledztwa kwota ta nie zosta³a oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcjê wynika, ¿e sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■