POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.05.2009, 07:19:49] • Świnoujście

ZSM pożegnało absolwentów

ZSM pożegnało absolwentów

fot. iswinoujscie.pl

79 absolwentów Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu pożegnało dziś szkołę, nauczycieli, kolegów. Uroczyste pożegnanie kończących naukę w ZSM odbyło się w piątek 29 maja na sali sportowej szkoły.. Oprócz dyrekcji, nauczycieli i kolegów z młodszych roczników absolwentów pożegnały reprezentujące władze miasta naczelnik Janina Śmiałkowska i radna Krystyna Dulnik.

Zdecydowana większość tegorocznych absolwentów to przyszli nawigatorzy. Z tej grupy mało kto wyobraża sobie pracę nie związaną z morzem. Inaczej jest w przypadku kończących Liceum Profilowane.

ZSM pożegnało absolwentów

fot. iswinoujscie.pl

Każda z tych specjalności ma jednak szansę na dalsze kształcenie i przeważnie chce z tej szansy skorzystać. Dyrektor Marzena Baranowska jest dumna z kończącego szkołę rocznika.

ZSM pożegnało absolwentów

fot. iswinoujscie.pl

Wielu spośród absolwentów' 09 reprezentowało szkołę i miasto w konkursach i olimpiadach. Ale dziś cieszyli się nie tylko najlepsi.

ZSM pożegnało absolwentów

fot. iswinoujscie.pl

Dla każdego z absolwentów świadectwo ZSM w Świnoujściu jest dobrą przepustką do dalszego kształcenia. Ci, którzy zamierzają w przyszłości pracować na morzu są pełni nadziei, że nie zabraknie armatorów poszukujących specjalistów z różnych dziedzin. Obecnie polscy marynarze cieszą się dużym wzięciem na całym świecie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Absolwent • Czwartek [04.06.2009, 18:50:46] • [IP: 83.31.184.**]

Ukończyłem tą szkołę w 2006 i poszedłem na studia do AM Szczecin i tam dopiero zobaczyłem jak wygląda prawdziwa nauka. Poziom kształcenia w ZSM uważam za niski. Ci co pójdą na studia techniczne sami zobaczą (matematyka, fizyka, itp. itd. SŁABO STRASZNIE) Pozdrawiam Panią K.Lisowską i A.Wereszczyńską

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 12:38:27] • [IP: 217.97.193.***]

haha ta slicznie spiewaly obie.. hahaha dziwic sie tylko ze szyby nie poszly w oknach ;DDD

Gość • Niedziela [31.05.2009, 22:00:22] • [IP: 79.162.128.***]

dokladnie bardzo dobra szkola polecam :)

Gość • Niedziela [31.05.2009, 12:16:51] • [IP: 80.245.181.***]

najlepsza szkola:D

Gość • Niedziela [31.05.2009, 00:03:39] • [IP: 217.97.199.*]

ale jesteście zalosni, najbardziej ci co sie wypowiadaja na tym portalu :D brak mi słow. w morskiej dawno juz poziom 'poszedl do góry', widać to np.na olimpiadach w polsce, ktore wygrawaja uczniowe zsm. zreszta, po co sie produkowac, myslcie sobie co chcecie :D ZSM-badzcie madrzejsi i nie dajcie sie sprowokować :D

Gość • Sobota [30.05.2009, 20:56:22] • [IP: 80.245.180.***]

Paulina ślicznie spiewała !!

Gość • Sobota [30.05.2009, 16:08:46] • [IP: 93.94.185.**]

Diabełki:DD

Gość • Sobota [30.05.2009, 15:51:31] • [IP: 93.94.184.**]

szatan!! |, , |/

Gość • Sobota [30.05.2009, 15:12:34] • [IP: 83.21.29.***]

*Merchelski

Gość • Sobota [30.05.2009, 15:01:06] • [IP: 89.101.178.*]

* kazdy miał. pozdrawiam :_)

Gość • Sobota [30.05.2009, 13:48:28] • [IP: 217.97.199.*]

Jak zwykle ten portal jest mało precyzyjny, żeby nie powiedzieć mało rzetelny, choćby miasto reprezentowali także radny dzielnicy gdzie znajduje się ta wspaniała szkoła p. Zdzisław Marchelski a także p.kpt Waldemar Buczyński przewodniczący komisji Rady i pierwszy absolwent.

Gość • Sobota [30.05.2009, 13:32:14] • [IP: 217.97.199.*]

Chodziłam do tej szkoły... nie było łatwo, dużo nauki...ale rowniez spedzilam w tej szkole duzo milych chwil...jest sentyment.

³°²ª • Sobota [30.05.2009, 12:34:30] • [IP: 83.21.48.**]

Narazie

Gość • Sobota [30.05.2009, 12:27:13] • [IP: 80.245.188.***]

a 3 ZW nikt nie pożegna buuuu... :(

Gość • Sobota [30.05.2009, 11:25:38] • [IP: 93.94.185.***]

dokladnie, ona nie powinna brac udzialu w zyciu szkoly, bo tylko ludziom na nerwy działa. popieram przedmowce

Gość • Sobota [30.05.2009, 10:38:41] • [IP: 93.94.185.***]

eh a ta magda z trzeciej logistycznej to co ona ma takie parcie na szkło? ;/ niemilosiernie mnie denerwowała podczas tego występu. z resztą, nie tylko mnie.

Ogre • Sobota [30.05.2009, 10:22:10] • [IP: 83.21.48.**]

Co wam tak cukry skoczyły?

Ogre • Sobota [30.05.2009, 10:20:18] • [IP: 83.21.48.**]

Żałujcie Szczury bardziej żałośni. HEHe buła

Gość • Sobota [30.05.2009, 10:00:17] • [IP: 92.42.114.**]

Do" ogre" żałosny jesteś, po piewsze naucz się polskiego, po drugie nikt nie musi brać z ciebie wzoru nieudaczniku, a po trzecie Absolwenci na pewno dadzą sobie radę bez twoich głupich komentarzy. Głowa do góry !!

Gość • Sobota [30.05.2009, 09:33:40] • [IP: 88.156.233.***]

Ogre • Sobota [30.05.2009, 09:09] • [IP: 83.21.48.**] ///////szkoda, że Ty szkół nie kończyłeś...może wtedy Twoje pisanie w j.polskim byłoby dla Nas czytelników zrozumiałe...

Gość • Sobota [30.05.2009, 09:28:30] • [IP: 195.117.222.*]

PAULA WIELKI NOCH

Ogre • Sobota [30.05.2009, 09:09:51] • [IP: 83.21.48.**]

Większość z was absolwenci z pewnością będzie szukać dorywczej pracy na budowach, kładzeniu polbruków, których wciąż w tym mieście jest tak mało.Zezonowe tyrki na Gryfie i okolicach.Dziewczyny jak sie nie myle zachaczą w barach restauracjach jako kelnerki, barmanki czy sprzedawczynie w Żabce.Co niektórzy wyjadą w świat (nieastety zapózno, bo to już nie te czasy) Może komuś sie fartnie.Po tej szkole nie znam nikogo, kto by odrazu zaczoł pływać po tej szkole (Jeszcze daleka droga przed wami)Róbcie kursy, są bardziej warte niż świstek ukończenia po tej szkole. A zkąd ty staż, bo jest wymagany niemal wszędzie.Powodzenia na nowym etapie w waszym życiu.

Gość • Sobota [30.05.2009, 08:55:31] • [IP: 88.156.234.**]

Gratulacje.Przedmioty zawodowe nie są łatwe więc ci co kończą tą szkołę w zawodzie nawigator lub mechanik są mogą byś z siebie dumni.Gratulacje

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■