POGODA

Reklama


Wydarzenia

Policja • Poniedziałek [18.05.2009, 13:55:42] • Świnoujście

Kierowca z BMW chlapał przechodniów i przewracał pachołki na ulicy

Kierowca z BMW chlapał przechodniów i przewracał pachołki na ulicy

Samuel Ritchie(fot. istockphoto.com )

Wczoraj wieczorem zatrzymano na terenie Świnoujścia trzech mężczyzn poruszających się samochodem osobowym marki BMW. Jeżdżąc ulicami miasta przewracali pachołki drogowe. Także dla „żartu” mięli oblewać przypadkowych przechodniów wodą.

Około godziny 22:40 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał informację, że ulicą Wilków Morskich jechał samochód marki BMW, którego kierowca najeżdża na pachołki drogowe rozstawione wzdłuż świeżo wymalowanych poziomych znaków drogowych. Mężczyźni poruszający się tym samochodem byli w kominiarkach i jak twierdził zgłaszający oblewali wodą przechodniów. Policjanci przekazali informację Strażnikom Granicznym, którzy włączyli się do poszukiwań „żartownisiów”. BMW zostało zlokalizowane przy ulicy Matejki. W trakcie kontroli pojazdu na siedzeniu pasażera znaleziono jedną kominiarkę. Policjant stwierdził także brak wstecznego lusterka w pojeździe oraz nadmiernie starte ogumienie, co spowodowało obligatoryjne zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Ponadto kierujący mieszkaniec Szczecina - Sime K. nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policjant ukarał kierującego mandatem w wysokości 1.000zł, między innymi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, w związku z wcześniejszym zachowaniem kierującego na drodze. Zgłoszenia dotyczącego oblewania wodą mundurowi nie potwierdzili. Dodatkowo w trakcie legitymowania policjanci sprawdzili w systemie telefony komórkowe kierowcy i pasażerów. Okazało się, że telefon komórkowy marki Nokia, należący do 20-letniego Sime K. pochodzi z kradzieży dokonanej w marcu tego roku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Świnoujściu. Sime K. odpowie za posiadanie przedmiotu pochodzącego z przestępstwa, a po zakończeniu postępowania telefon zostanie zwrócony właścicielowi.

sierż.Małgorzata Śliwińska


Zaktualizowano: Poniedziałek [18.05.2009, 19:31:42]

komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 63

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 23:06:15] • [IP: 79.162.159.***]

idiota i nic wiecej i juz wczesniej wspomniany stereotyp BMW niewiem dlaczego tak jest ale 80% posiadaczy BMW to buraczki kozaczki swiruski itd... :) pozdro dla niedorobow :)

Mount R • Poniedziałek [18.05.2009, 23:01:57] • [IP: 80.245.189.***]

...a wcale nie jest łatwo trafic cegłą w ruchomy cel.

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 22:54:06] • [IP: 80.245.186.***]

Wrzuć granat do BMW i sałatka z buraków gotowa :)

Mount R • Poniedziałek [18.05.2009, 22:51:28] • [IP: 80.245.189.***]

latoś debil jakowyś woził się moturrrem po Warszawskiej i okolicach(za nic mając bezpieczeństwo innych)-cegły latały jak ruskie sputniki-zapraszam tego Simke czy jak mu tam-parę zostało.

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 22:29:41] • [IP: 80.245.190.***]

Co wy sie * czepiacie jak artykuł w ogóle nie związany z małolatami a tym bardziej z nim

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 22:17:46] • [IP: 88.156.232.***]

buahahahahha * dales sie zlapac widzisz co robia z toba 15- letnie dzieci typu * ?:D

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 22:06:50] • [IP: 83.168.75.*]

Buhahahaha Simkek teraz bedzie trzeba cały miesiac na rynku stac i opierdalac papierosy zeby na mandacik było :D tak to jest jak sie trzyma z dziecmi co maja po 15 lat szlagi itp banda idiotow !!

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 21:26:40] • [IP: 92.42.116.***]

co za idioci!! wywozic takich baranow za granice miasta, spalowac i zakazywac powrotu!! szybko by byl porzadek w naszym miescie!!he, he, he

G_T • Poniedziałek [18.05.2009, 21:21:45] • [IP: 83.21.14.*]

BMW pewnie to te kabrio ze Szczecina i trzech łbów w granatowych kominiarkach.nigdzie się nieukryją nawet u nas w mieście są znani))).

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 21:13:30] • [IP: 195.117.222.*]

chłopaczki sobie zaszaleli heheh gów>>> zziałali i mandacik dostalinawet kozaczyć trzeba umieć

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 21:00:13] • [IP: 93.94.186.*]

hehe ale paly, swirowali, kozaczyli, a dali sie zlapac-przez takich(stereotyp bmw) musze jezdzic trabantem choc zawsze chcialem miec bmw...

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 20:57:54] • [IP: 80.245.189.***]

typowe* :D bo nic innego nie potrafia robic malolaty:D

Ogre • Poniedziałek [18.05.2009, 20:30:43] • [IP: 83.21.48.**]

Jakie tam zarobasy w starej *. Jakieś zakompleksione * raczej!

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 20:30:12] • [IP: 92.42.117.***]

co za * ze szczecina. oszczać ich.

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 20:16:18] • [IP: 83.21.22.**]

chlpał czy chlapał?? Zawsze się znajdzie idiota.

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 20:03:46] • [IP: 92.42.112.**]

Nie ma to jak półmózgi w BMW...

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 20:03:42] • [IP: 92.42.113.***]

czy ten sime to jakis w d je CYGAN czy co chyba dawno sparingu nie mial z udzialem jego glowy

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 19:44:00] • [IP: 92.42.119.***]

Powinno sie takim zabierac prawa jazdy!!Auta to nie zabawki!A sprawe oblewania ludzi woda powinni rozwiazac sami przechodnie poszkodowani i bylo by mniej szumu i by powykrecali malotatom łapska!!Moze to by czegos ich nauczylo!!

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 19:37:37] • [IP: 80.245.178.***]

zarobasy jakieś poj...ne...do pieca..

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 19:06:39] • [IP: 80.245.190.***]

Sime łłłłłaaaaaaaaa jaki AAlwaro

Simke Kepinke • Poniedziałek [18.05.2009, 18:54:26] • [IP: 212.14.30.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gruby • Poniedziałek [18.05.2009, 18:48:36] • [IP: 86.129.210.***]

jak chcieli sie wyluzowac to mogli baranka o sciane walnac, zjeby

Gość • Poniedziałek [18.05.2009, 18:31:51] • [IP: 195.117.222.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Ogre • Poniedziałek [18.05.2009, 18:05:37] • [IP: 83.21.48.**]

Betony z Beemki! Oblał by mnie i z buta do Szczecina by podreptał, autko już by nie jezdziło.

Radykał • Poniedziałek [18.05.2009, 17:56:57] • [IP: 80.245.183.***]

Należy im odpuścić to młode chłopaki chciały się wyszumieć. To przecież normalne w tym wieku. To też ludzie.

Oglądasz 26-50 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■