POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Piątek [27.03.2009, 07:01:36] • Świnoujście

Świnoujście będzie miało posła?

Świnoujście będzie miało posła?

fot. Sławomir Ryfczyński

Teraz ten 40-tysięczny kurort nie ma swojego reprezentanta w parlamencie. Może się to jednak zmienić. Wczoraj zarząd główny Platformy Obywatelskiej rekomendował Sławomira Nitrasa na pierwsze miejsce na liście kandydatów starających się o miejsce w Parlamencie Europejskim. Jeżeli Nitras wygra wybory, wtedy posłem do Sejmu zostaje kolejna osoba listy partii.

W tym przypadku będzie to Cezary Atamańczuk, podejrzany m.in. o posiadanie narkotyków, a także próbę przekupstwa policjantów. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji Atamańczuk prawdopodobnie nie przyjmie mandatu.

Wtedy do Sejmu wejdzie Irena Kurszewska. Wybory do europarlamentu odbędą się w Polsce 7 czerwca.


komentarzy: 227, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-175 z 227

Gość • Piątek [27.03.2009, 11:10:08] • [IP: 217.97.199.*]

Ale jadą jadem mali i zawistni.

Gość • Piątek [27.03.2009, 11:08:03] • [IP: 217.97.199.*]

IP 233 Nie mierz wszystkich swoją miarką.

Gość • Piątek [27.03.2009, 11:07:40] • [IP: 93.94.185.***]

jak ta pani może reprezentować Swinoujście, jeżeli ona robi wszystko przeciw Świnoujściu.To jest interes dla nich a nie dla mieszkańców miasta

Gość • Piątek [27.03.2009, 11:05:53] • [IP: 85.230.234.***]

Teraz juz wiem czemu miasto tak sie ma jak sie ma...bo mieszkancy w wiekszosci to tepi, zgorzkniali...ahh, co tu gadac. Macie szanse na reprezentanta w sejmie i jeszcze marudzicie i obrazacie! Jak by ktokolwiek z Was lepiej nadawal sie na to stanowisko. Wstyd!

Gość • Piątek [27.03.2009, 11:04:18] • [IP: 77.115.38.***]

Brawo Pani Ireno!

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:55:37] • [IP: 217.97.199.*]

Ale błysnąłeś.O drogi i parkingi w mieście to nie do posłów żale a do prezydenta, bo to jego działka.Co do reszty twojego wpisu właśnie ze względu na jego poziom szkoda się odnosić.Nieudolnie bronisz stanu zastanego.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:52:55] • [IP: 77.115.28.***]

milczeć postkomuniści, jesli nie chcecie wspierac kandydata ze swinoujscia, pokazuje to waszą małosc, wiec zamilczcie

TOM • Piątek [27.03.2009, 10:52:07] • [IP: 145.237.72.**]

Ostatnio widziałem wypowiedz tej pani w TV Vectra.I uważam ze poziom jej kultury jest rowy 0.Jak ona mówiła to była cisza jak inny mówili. To za przeproszeniem wpieprzała sie co drugie słow. Taka osoba powinna być przykładem aaaa nie pokazywania kto tu rządzi. Kultury trochę tym bardziej ze to było TV.AAA i jeszcze jedno niech nasi posłowie przestano gadać na temat tunel i obiecywać góry. BO nie potrafią prostej rzeczy zrobić np drogi przed urzędem lub parkingu na tyłach urzędu. Trzeba przestać gadać a robić i pokazywać

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:45:46] • [IP: 88.156.233.***]

A tu chodzi tylko o zaspokojenie ambicji osobistych, no i tzw kasę. Tak, o to chodzi.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:42:57] • [IP: 80.245.179.***]

Na tym zdjęciu to jest Pani Irena-o kurcze a ja myślałem, że to jakiś poseł. ...

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:41:28] • [IP: 217.97.199.*]

Gratulaaacje!!

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:38:09] • [IP: 217.97.199.*]

Dziwni ludzie w tym mieście.Sam fakt, że miasto może mieć posła powinien napawać ich dumą.A tu co? Jatka i wycie przeciwników.Dziwni oj dziwni z was ludzie.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:31:10] • [IP: 217.97.199.*]

Inwestorów to odstrasza polityka podstolikowa prezia.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:28:58] • [IP: 80.245.187.**]

ale ta czerwona banda wyje! ale się boi! a jakby pierwszy jumaka jak nasz prezio miał szanse to by się rozpływali. WON SWOŁOCZE. DO BUDY

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:27:12] • [IP: 217.97.199.*]

Nie jest to mój faworyt i raczej dała się poznać z tej gorszej, szkodliwej dla miasta strony ale trzymam kciuki za p.Nitrasa Bo ten najbardziej szkodliwy odejdzie do brukseli a świnoujście pozyska posła który przynajmniej tu nie będzie odstraszał inwestorów a miast pozbawiał tak potrzebnych miejsc pracy.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:25:02] • [IP: 88.156.235.***]

Przez rok w sejmie, bo tylko tyle Kruszewska tam zagości, to zapewne wiele zrobi, szczególnie dla miasta. Przez ten rok, to Kurszewska bedzie gmach sejmu poznawać aby sie nie zgubić a nie zajmować sie miastem!

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:24:15] • [IP: 79.187.173.***]

Na pewno zrobi więcej niż poprzednia posłanka.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:20:03] • [IP: 217.97.199.*]

Pani Ireno, ale się Pani boją.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:17:35] • [IP: 217.97.199.*]

Szczekaja bo się boją o utrate swoich ineresów.Brak argumętów pokkrywają obrażaniem.A. kto?.Miejscowy układ w rozpadzie.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:14:33] • [IP: 217.97.199.*]

Komuniści wy tylko obrażać potraficie.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:11:33] • [IP: 93.94.184.***]

Mamy nadzieje ze ze ta Pani nie bedzie naszym poslem to byloby najgorszy i najczarniejszy scenariusz dl miasta i naszych Obywateli

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:02:00] • [IP: 195.117.222.***]

Mam nadzieję, ze ten czarny scenariusz się nie sprawdzi.

Gość • Piątek [27.03.2009, 10:00:47] • [IP: 92.42.117.***]

Jak Ona wejdzie do sejmu, przestaje płacić podatki. Popatrzecie tylko w te oczka...i na całą postać.Czy tak ma wyglądać Pani Posłanka ? Tu już chyba nic nie pomorze ??

Gość • Piątek [27.03.2009, 09:59:14] • [IP: 80.245.179.**]

To nawet chyba nie jest kobieta, tylko babochłop

Gość • Piątek [27.03.2009, 09:57:56] • [IP: 92.42.117.***]

Proszę błagam...Niech wejdzie każdy bandyta i złodziej, tylko nie ta kobieta...Plissssssssssss APEL: Świnoujście nie głosuje na Nitrasa

Oglądasz 151-175 z 227
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■