POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Piątek [27.03.2009, 07:01:36] • Świnoujście

Świnoujście będzie miało posła?

Świnoujście będzie miało posła?

fot. Sławomir Ryfczyński

Teraz ten 40-tysięczny kurort nie ma swojego reprezentanta w parlamencie. Może się to jednak zmienić. Wczoraj zarząd główny Platformy Obywatelskiej rekomendował Sławomira Nitrasa na pierwsze miejsce na liście kandydatów starających się o miejsce w Parlamencie Europejskim. Jeżeli Nitras wygra wybory, wtedy posłem do Sejmu zostaje kolejna osoba listy partii.

W tym przypadku będzie to Cezary Atamańczuk, podejrzany m.in. o posiadanie narkotyków, a także próbę przekupstwa policjantów. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji Atamańczuk prawdopodobnie nie przyjmie mandatu.

Wtedy do Sejmu wejdzie Irena Kurszewska. Wybory do europarlamentu odbędą się w Polsce 7 czerwca.


komentarzy: 227, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 227

Gość • Piątek [27.03.2009, 21:18:56] • [IP: 88.156.233.**]

Boimy sie tylko jej kompromitacji (dalszej!)

Gość • Piątek [27.03.2009, 21:17:28] • [IP: 217.97.199.*]

Mieszkancy naszego miasta czytaja te komentarze i widzą poziom komentujących, i o wygrane wybory PO jestem spokojny.Ludziue widzą bojażń ukadu i słabośc układu czerwonego.Zwykli mieszkańcy czerwonych już dawno poznali.Boicie się tej Kobiety że wstyd.Oczywiście dla was.

Gość • Piątek [27.03.2009, 21:09:19] • [IP: 88.156.233.**]

i jak to mawia kolega Ireny - Marcinkiewicz z PO (ten małolat i niewypłacalny prezes drużyny Morze-Szczecin) Pochylamy sie nad sprawą i działać będziemy transparentnie dla dobra... PO :))

Gość • Piątek [27.03.2009, 20:52:47] • [IP: 80.245.176.***]

Ale wstydddddddddddddddd

ANTYBURAK • Piątek [27.03.2009, 20:48:36] • [IP: 85.230.234.***]

no a na dokladke gosc z 20:27 dal" spa" co ty gazet nie czytasz czy argumenty nie docieraja do trepiej glowy?

Gość • Piątek [27.03.2009, 20:39:23] • [IP: 93.94.184.***]

ECH wy polaki na niemieckiej ziemi BURAKI

Gość • Piątek [27.03.2009, 20:27:20] • [IP: 80.245.184.***]

Gość • Piątek [27.03.2009, 18:26] • [IP: 195.117.222.*] HALO, LUDZIE! ŚWINOUJŚCIE BĘDZIE MIAŁO POSŁA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA! TAKIEGO, KTÓREMU SPRAWY MIASTA I LUDZI W NIM ŻYJĄCYCH LEŻĄ NA SERCU:-) ================== tak zwłaszcza zalezało na utrzymaniu miejsc pracy w spa... no tak ale teraz macie dzialke ktora jest warta o polowe mniej i nikt jej narazie nie kupi :)

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:58:46] • [IP: 80.245.180.**]

Hurra od 7 czerwca na sesjach rady miejskiej będzie wreszcie normalnie

ANTYBURAK • Piątek [27.03.2009, 19:43:43] • [IP: 85.230.234.***]

czytajac niektore komentarze dochodze do wniosku iz mieszkancy tego grodu nie zasluguja na zadne dobro, powinno sie tu zrobic konkurs odpalania dla terrorystow, a pozniej sprowadzic normalnych mieszkancow...no chyba ze ktos jest w stanie podac mi przyklad innego miasta ktore nie chcialo mies swojego reprezentanta w sejmie? Jestescie ponizej jakiejkolwiek krytyki, nawet jesli byl by to Mrozek, albo Mozejko to i tak dla miasta bylby to sukces. P.Irena bije na glowe kazdego z politykow w tym miescie poprzez swoja uczciwosc i zaangazowanie w sprawy miasta, a Wam znowu cos nie pasuje. Nie jestescie warci kogokolwiek wysilku!

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:36:45] • [IP: 93.94.184.***]

BAY BAY IRENKO !! NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ ZE SOBĄ WSPÓŁLASA MOŻEJKI.Przynajmniej bedzie spokój w mieście.

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:28:05] • [IP: 195.117.222.*]

[27.03.2009, 19:21] • [IP: 88.156.233.**] Ale cię kobieto wzięło... Wiem, że to było twoje marzenie i nie będziesz mogła spać, ale cóż, nie wszystkie marzenia się spełniają:-)

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:21:50] • [IP: 88.156.233.**]

NIE BĘDZIE OŚWIADCZENIA - OBRONY CZŁONKA PO IRUCHNY PRZEZ PASZCZYNĘ - WODNICZKĘ PO, SPECJALISTKĘ OD PRZEKRĘCANIA FAKTÓW I MANIPULACJI!?

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:12:04] • [IP: 195.117.222.*]

[27.03.2009, 19:05] • [IP: 80.245.191.***] A lewakom żal d..ę ściska i bredzą.

Gość • Piątek [27.03.2009, 19:05:18] • [IP: 80.245.191.***]

dobije to miasto do reszty, teraz wam pokarze zawybory wstrzyma te mizerne dotacje a szkoda moglismy coś zrobić teraz nic przes 2 lata

Gość • Piątek [27.03.2009, 18:26:35] • [IP: 195.117.222.*]

HALO, LUDZIE! ŚWINOUJŚCIE BĘDZIE MIAŁO POSŁA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA! TAKIEGO, KTÓREMU SPRAWY MIASTA I LUDZI W NIM ŻYJĄCYCH LEŻĄ NA SERCU:-)

Gość • Piątek [27.03.2009, 18:22:20] • [IP: 217.97.199.*]

sądze, że ona jedna będzie walczyła..o miasto w ramach mozliwosci..posłowanie Pieli-Mielczrek dwie bodaj kadencje..niczym szczegolnym się nie wyrozniło. .a wrecz przeciwnie!!

Gość • Piątek [27.03.2009, 18:22:08] • [IP: 195.117.222.*]

Oooo, jaki niepokój wśród rządnych władzy lewaków i sprzedawczyków:-)

Gość • Piątek [27.03.2009, 17:58:49] • [IP: 92.42.112.***]

I dobrze - niech spada i nie sieje tu więcej zamętu - Miss 44 wysp i tysiąca nocy heh

Gość • Piątek [27.03.2009, 17:50:57] • [IP: 80.54.123.***]

Cześć sprzedawczyku??

Gość • Piątek [27.03.2009, 17:47:16] • [IP: 81.156.51.**]

Tragedia. Jeżeli się tak stanie, to nigdy więcej nie zagłosuję na PO!! To straszne. Kolejna osoba bez wykształcenia. Szok. Przecież ta partia wykreowała siebie na partię ludzi wykształconych. Gdzie jest poprzednia liderka Joanna P. - z doktoratem, płynną znajomością języków obcych? Joanno wracaj ! Słyszałem, że złożyła chęć kandydowania do Europarlamentu. Niestety Panowie posłowie sie przestraszyli konkurencji. Fe, nie ładnie. I tak na liście nie ma żadnej (nawet fajnej) kobiety :(

Gość • Piątek [27.03.2009, 17:45:04] • [IP: 80.54.123.***]

Tak trzymać liczę ze Pani wejdzie do sejmu.Komentarzami proszę się nie martwić wiadomo kto pisze sld-owskie kapturki bo żal ich sciska że to nie ich człowiek. ...Pozdrowionka

Gość • Piątek [27.03.2009, 17:29:27] • [IP: 92.42.117.***]

Miss 44 wysp

Gość • Piątek [27.03.2009, 16:57:21] • [IP: 217.97.199.***]

ktoś kto ma wykształcenie średnie oraz ani w ząb nie zna języka obcego ma być Posłem RP, żenada.

Gość • Piątek [27.03.2009, 16:55:14] • [IP: 93.94.184.***]

Jacy wyborcy TACY RADNI I POSŁOWIE.. BARANY

Gość • Piątek [27.03.2009, 16:53:58] • [IP: 89.78.227.**]

ARMAGIEDON!

Oglądasz 76-100 z 227
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■