POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Piątek [27.03.2009, 07:01:36] • Świnoujście

Świnoujście będzie miało posła?

Świnoujście będzie miało posła?

fot. Sławomir Ryfczyński

Teraz ten 40-tysięczny kurort nie ma swojego reprezentanta w parlamencie. Może się to jednak zmienić. Wczoraj zarząd główny Platformy Obywatelskiej rekomendował Sławomira Nitrasa na pierwsze miejsce na liście kandydatów starających się o miejsce w Parlamencie Europejskim. Jeżeli Nitras wygra wybory, wtedy posłem do Sejmu zostaje kolejna osoba listy partii.

W tym przypadku będzie to Cezary Atamańczuk, podejrzany m.in. o posiadanie narkotyków, a także próbę przekupstwa policjantów. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji Atamańczuk prawdopodobnie nie przyjmie mandatu.

Wtedy do Sejmu wejdzie Irena Kurszewska. Wybory do europarlamentu odbędą się w Polsce 7 czerwca.


komentarzy: 227, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 227

Gość • Sobota [28.03.2009, 11:54:14] • [IP: 217.97.193.**]

Niech Pani pamięta o nas i o naszym marzeniu - stałe połaczenie. Powodzenia

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:59:56] • [IP: 87.205.200.***]

Jeśli Rewal ma swojego posła /też z PO/, to i Świnoujście powinno mieć. Ale będzie to tylko na rok... a potem tradycyjnie wygra lewica.

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:44:46] • [IP: 80.245.182.***]

Brawo Pani Ireno. Prawdopodobnie Do stanie Pani do walki z Januszem Żmurkiewiczem- kandydatem SLD. Być może wygracie oboje. Na prezydenta miasta z dużymi szansami wystartuje, dziś schowana w szafie- Elżbieta Piela Mielczarek. Jeśli wygra to Świnoujście stanie się naprawdę wiochą do sześcianu (dziś jest wiochą do kwadratu).

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:40:26] • [IP: 93.94.184.***]

Nie mozna tego zdjecia juz zlikwidowac nie mozna na to cos patrzec

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:39:55] • [IP: 85.230.234.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:33:53] • [IP: 217.97.199.*]

licencjat są to studia a pomaturalne nie, młodzi z po są niewykształceni, nie znają języków ani nie posiadają wiedzy merytorycznej, a z sld i pis owszem

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:15:46] • [IP: 195.117.222.*]

Każdy normalny człowiek cieszy się, że Świnoujście będzie miało swojego posła. Reszta nie myśli, zazdrości lub zapłacono im za debilne komentarze.

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:08:46] • [IP: 92.42.114.***]

mlodzi w PO miejscowym wezma wkoncu sprawy w swoje rece.Trzymam kciuki za Marcina.Moze nawet i przyszlego Prezydenta.

Gość • Sobota [28.03.2009, 09:05:50] • [IP: 92.42.114.***]

masz racje dlatego po wyjezdzie do warszawy powinni wybrac szefem miejscowej PO radnego Marcina M.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:59:22] • [IP: 92.42.118.***]

moze dac by troche głosu młodym, niech młodzi maja cos do powiedzenia, dziwie sie ze nie głosujemy na młodych ludzi którzy maja pomysły sa wykształceni, znaja jezyki itd.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:56:22] • [IP: 92.42.118.***]

zeby dowiedziec sie o szczerosci pani kurszewskiej i wszystkich radnych, pana prezydenta, trzeba by było zmniejszyc pensje do 1.200 na reke i ciekawe ilu walczyłoby dla S-cia.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:52:15] • [IP: 217.97.199.*]

Nie bujcie się kto ma czyste sumienie.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:50:25] • [IP: 217.97.199.*]

Ale Wy zawistni jesteście

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:49:06] • [IP: 92.42.118.***]

nie chodzi tu o komune po czy pis, komuna swoje zrobiła juz w pzpr, z pisu mamy prezydenta, a z po tuska, wszyscy to buraki.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:45:59] • [IP: 92.42.118.***]

pomaturalne wykształcenie zalicza sie do sredniego, do szkoły pomaturalnej nie trzeba miec matury.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:44:09] • [IP: 92.42.118.***]

ludzie wybieraja władze - ja tez wybrali - sredniowiecze, fakt, ze wybór nie jest duzy, ale jej wystarczy posłuchac w tvs, nie ma nawet za grosz kultury, wpiernicza sie w zdanie, jako poseł narobi nam siary.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:39:52] • [IP: 92.42.113.***]

To jakis żart z tym jej wykształceniem pomaturalnym, które co niektórzy na tym forum uważają za równe licencjatowi co?

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:32:52] • [IP: 217.97.199.*]

puki co karty w mieście rozdaje sekretarz i nic bez jego wiedzy i akceptacjiwydarzyć się nie może

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:31:35] • [IP: 92.42.117.***]

Ale ta kobieta niema niczego, ani urody ani wiedzy ani wytkrztałcenia.Ma tylko jedno parcie do wladzy i na szklo.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:30:30] • [IP: 83.11.61.***]

A niech se idzie. Ona nigdy nic dobrego nie zrobiła.A po wpisach ją popierających widać że robi to jej mąż i ppan Mireński.Oni też jej mają dość

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:21:11] • [IP: 217.97.199.*]

Klika SLD opluwa bo tylko to im zostało.Ze strachu panikuja.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:08:14] • [IP: 85.230.234.***]

Pani Ireno, na Pani miejscu poszedl bym do sejmu, zarobil...a na to miasto nasr... i tyle. Wiem ze Pani tego by nie zrobila, ale mieszkancy tak Pania opluwajacy nie zasluguja na poprawe, powinni zgnic w objeciach swojej kliki i swoich obiecanek przedwyborczych. Nie warci sa niczyjego trudu.

Gość • Sobota [28.03.2009, 08:04:57] • [IP: 217.97.199.***]

średniowiecze

Gość • Sobota [28.03.2009, 07:50:30] • [IP: 217.97.199.*]

Pani Ireno nawet nie myślałem że tak się Pani boją.Proszę się nie przejmować tylko plucie zostało. Wszyscy mieszkańcy którzy Panią znają są z Panią.

Gość • Sobota [28.03.2009, 07:46:24] • [IP: 217.97.199.*]

Wolicie huszcze bo to wasz poziom co widać po wpisach

Oglądasz 26-50 z 227
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■