POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.06.2026, 09:28:18] • Świnoujście

Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty dziś w Świnoujściu. Warto przyjść i posłuchać, co powie

Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty dziś w Świnoujściu. Warto przyjść i posłuchać, co powie

fot. Organizator

Dziś (sobota) Świnoujście odwiedzi Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. O godzinie 17.00 spotka się z mieszkańcami na Placu Rybaka, a godzinę później weźmie udział w obchodach Dni Morza i wystąpi na głównej scenie przy Wybrzeżu Władysława IV.

Nie co dzień do Świnoujścia przyjeżdża jedna z najważniejszych osób w państwie. Włodzimierz Czarzasty, Marszałek Sejmu RP, odwiedzi dziś miasto i spotka się z mieszkańcami podczas otwartego wydarzenia na Placu Rybaka.

Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17.00. Następnie marszałek weźmie udział w oficjalnych obchodach Dni Morza, gdzie około godziny 18.00 wystąpi na głównej scenie zlokalizowanej przy Wybrzeżu Władysława IV.

Włodzimierz Czarzasty jest jedną z najważniejszych osób w polskim państwie. Reprezentuje środowisko polityczne Lewicy, z którego wywodzi się również prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska. Jego wizyta może być okazją do przedstawienia planów i stanowiska dotyczącego spraw ważnych zarówno dla regionu, jak i całego kraju.

Dla mieszkańców będzie to przede wszystkim możliwość wysłuchania wystąpienia Marszałka Sejmu oraz obserwowania jego wizyty podczas święta miasta. Być może pojawią się również informacje lub deklaracje istotne z punktu widzenia Świnoujścia.

Jeżeli planujecie odwiedzić dziś Dni Morza, warto pojawić się nieco wcześniej. Spotkanie z Marszałkiem Sejmu rozpocznie się o godzinie 17.00 na Placu Rybaka, a następnie przeniesie się na główną scenę wydarzenia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 81

Koryto na nie • Sobota [27.06.2026, 14:25:48] • [IP: 31.60.112.***]

Pchają te mordy nawet wtedy gdzie ludzie chcą się bawić, posłuchać muzyki. ...tylko koryto im w głowie, niech najpierw zrobią coś dobrego dla ludzi...

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:25:25] • [IP: 178.238.248.**]

Może wreszcie opowie jaka była jego rola w aferze Rywina.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:56:22] • [IP: 89.151.29.***]

Jeden z mądrzejszych polityków w Polsce. Szkody, że tyle jest w Polsce" ciemnego ludu " (wg Jacka Kurskiego), który i tak nie zrozumie własnym rozumem tego co on mówi bo w głowach ma wyłącznie pispwską propagandę

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:54:52] • [IP: 46.112.236.**]

Liczymy na Pana pomoc przy lobbowaniu w zrównaniu przepisów z niemieckimi odnośnie opłaty uzdrowiskowej/ turystycznej/ klimatycznej od pierwszego dnia (a nie od pierwszej nocy). Jesteśmy w uni europejskiej i ten przepis powinien być ujednolicony, przecież nie jesteśmy krajem innej kategorii. Zyski powinny być zainwestowane w zwiększenie dochodosych, czyli płatnych miejsc parkingowych, toalety przy każdym wejściu na plażę, itp

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:51:13] • [IP: 91.94.27.**]

Niech poczyta komentarze jak bardzo mieszkańcy na niego czekają i wyjedzie zanim przyjedzie.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:44:17] • [IP: 37.31.136.***]

Bardzo się cieszę!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:39:19] • [IP: 176.221.125.***]

A po co on tu!! Czekajcie jak się ludzie zbiorą! Wywalą was wszystkich! Inteligencja w d... Ę jebana.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:38:34] • [IP: 2.106.93.**]

Pani Prezydent, po co zapraszać kogoś, kogo mieszkańcy nie chcą tu widzieć? Przecież to nasze pieniądze wydaje się na takich osobników.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:38:13] • [IP: 31.175.24.**]

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:50:04] • [IP: 37.31.132.**]. Ten wpis to PODŻEGANIE DO ZABÓJSTWA (Art. 18 § 2 Kodeksu karnego) zagrożone karą od 10 do 30 lat więzienia, lub dożywocia.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:36:59] • [IP: 2.106.93.**]

Czy obecność pracowników UM obowiązkowa? Inaczej frekwencja będzie zerowa

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:28:34] • [IP: 37.109.164.***]

A on po co tu ??

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:17:27] • [IP: 185.210.36.**]

Teraz wiem dla kogo Miasto ściągnęło na Dni Morza tę Ukraiński zespół Enej.

Gość • Sobota [27.06.2026, 13:05:59] • [IP: 89.151.29.***]

A gdzie są wypowiedzi troglodytów ? Jeszcze nie ma ich przemądrych (na miarę ich inteligencji) komentarzy? Zawsze czekają na dowolny tekst żeby natychmiast błysnąć mądrością we własnym mniemaniu.

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:59:09] • [IP: 178.238.250.***]

Super, ale za gorąco.Pozdrawiam.

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:50:04] • [IP: 37.31.132.**]

Tego skurwysyna trzeba utopić

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:47:03] • [IP: 78.11.16.***]

Ciekawe z jakim repertuarem wystąpi i jak bardzo mu się nos wydłuży.

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:42:14] • [IP: 178.238.251.**]

To może spotka się z naszą wielebną prezydentą i zrobi z nią fotę

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:33:30] • [IP: 37.248.216.***]

Ta najważniejsza osoba w państwie zebrala mniej głosów w wyborach parlamentarnych niż szeregowi działacze jego partii. No ale grunt to wiedzieć jak się zakręcić.

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:31:11] • [IP: 91.94.17.**]

Podobno przywiezie kamień węgielny pod budowę nowej Morskiej Stoczni Remontowej S. A., którą kozia bródka z PiS stettina wyburzyła. Dojrzeli do tego, że w tym niebezpiecznym czasie jest to polska racja stanu.

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:26:15] • [IP: 217.142.21.**]

Słuchać komucha? Po co?

Gość • Sobota [27.06.2026, 12:12:42] • [IP: 82.139.46.***]

Ma tupet. ..

Gość • Sobota [27.06.2026, 11:47:24] • [IP: 37.31.132.***]

To jest jakiś żart?? Po co i do kogo to to przyjeżdża Wstyd!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 11:47:17] • [IP: 38.240.225.***]

PRECZ Z KOMUNĄ!! PRECZ Z KOMUNĄ!! PRECZ Z KOMUNĄ!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 11:44:41] • [IP: 194.114.136.***]

Co ten komunistyczny zoombie tutaj szuka?

Gość • Sobota [27.06.2026, 11:42:42] • [IP: 31.0.3.***]

Warto zwyzywać komuniste a nie sluchac co ma okazje na klamac :)

Oglądasz 26-50 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■