Nie co dzień do Świnoujścia przyjeżdża jedna z najważniejszych osób w państwie. Włodzimierz Czarzasty, Marszałek Sejmu RP, odwiedzi dziś miasto i spotka się z mieszkańcami podczas otwartego wydarzenia na Placu Rybaka.
Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17.00. Następnie marszałek weźmie udział w oficjalnych obchodach Dni Morza, gdzie około godziny 18.00 wystąpi na głównej scenie zlokalizowanej przy Wybrzeżu Władysława IV.
Włodzimierz Czarzasty jest jedną z najważniejszych osób w polskim państwie. Reprezentuje środowisko polityczne Lewicy, z którego wywodzi się również prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska. Jego wizyta może być okazją do przedstawienia planów i stanowiska dotyczącego spraw ważnych zarówno dla regionu, jak i całego kraju.
Dla mieszkańców będzie to przede wszystkim możliwość wysłuchania wystąpienia Marszałka Sejmu oraz obserwowania jego wizyty podczas święta miasta. Być może pojawią się również informacje lub deklaracje istotne z punktu widzenia Świnoujścia.
Jeżeli planujecie odwiedzić dziś Dni Morza, warto pojawić się nieco wcześniej. Spotkanie z Marszałkiem Sejmu rozpocznie się o godzinie 17.00 na Placu Rybaka, a następnie przeniesie się na główną scenę wydarzenia.





















Pchają te mordy nawet wtedy gdzie ludzie chcą się bawić, posłuchać muzyki. ...tylko koryto im w głowie, niech najpierw zrobią coś dobrego dla ludzi...
Może wreszcie opowie jaka była jego rola w aferze Rywina.
Jeden z mądrzejszych polityków w Polsce. Szkody, że tyle jest w Polsce" ciemnego ludu " (wg Jacka Kurskiego), który i tak nie zrozumie własnym rozumem tego co on mówi bo w głowach ma wyłącznie pispwską propagandę
Liczymy na Pana pomoc przy lobbowaniu w zrównaniu przepisów z niemieckimi odnośnie opłaty uzdrowiskowej/ turystycznej/ klimatycznej od pierwszego dnia (a nie od pierwszej nocy). Jesteśmy w uni europejskiej i ten przepis powinien być ujednolicony, przecież nie jesteśmy krajem innej kategorii. Zyski powinny być zainwestowane w zwiększenie dochodosych, czyli płatnych miejsc parkingowych, toalety przy każdym wejściu na plażę, itp
Niech poczyta komentarze jak bardzo mieszkańcy na niego czekają i wyjedzie zanim przyjedzie.
Bardzo się cieszę!!
A po co on tu!! Czekajcie jak się ludzie zbiorą! Wywalą was wszystkich! Inteligencja w d... Ę jebana.
Pani Prezydent, po co zapraszać kogoś, kogo mieszkańcy nie chcą tu widzieć? Przecież to nasze pieniądze wydaje się na takich osobników.
Gość • Sobota [27.06.2026, 12:50:04] • [IP: 37.31.132.**]. Ten wpis to PODŻEGANIE DO ZABÓJSTWA (Art. 18 § 2 Kodeksu karnego) zagrożone karą od 10 do 30 lat więzienia, lub dożywocia.
Czy obecność pracowników UM obowiązkowa? Inaczej frekwencja będzie zerowa
A on po co tu ??
Teraz wiem dla kogo Miasto ściągnęło na Dni Morza tę Ukraiński zespół Enej.
A gdzie są wypowiedzi troglodytów ? Jeszcze nie ma ich przemądrych (na miarę ich inteligencji) komentarzy? Zawsze czekają na dowolny tekst żeby natychmiast błysnąć mądrością we własnym mniemaniu.
Super, ale za gorąco.Pozdrawiam.
Tego skurwysyna trzeba utopić
Ciekawe z jakim repertuarem wystąpi i jak bardzo mu się nos wydłuży.
To może spotka się z naszą wielebną prezydentą i zrobi z nią fotę
Ta najważniejsza osoba w państwie zebrala mniej głosów w wyborach parlamentarnych niż szeregowi działacze jego partii. No ale grunt to wiedzieć jak się zakręcić.
Podobno przywiezie kamień węgielny pod budowę nowej Morskiej Stoczni Remontowej S. A., którą kozia bródka z PiS stettina wyburzyła. Dojrzeli do tego, że w tym niebezpiecznym czasie jest to polska racja stanu.
Słuchać komucha? Po co?
Ma tupet. ..
To jest jakiś żart?? Po co i do kogo to to przyjeżdża Wstyd!!
PRECZ Z KOMUNĄ!! PRECZ Z KOMUNĄ!! PRECZ Z KOMUNĄ!!
Co ten komunistyczny zoombie tutaj szuka?
Warto zwyzywać komuniste a nie sluchac co ma okazje na klamac :)