POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.06.2026, 09:28:18] • Świnoujście

Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty dziś w Świnoujściu. Warto przyjść i posłuchać, co powie

Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty dziś w Świnoujściu. Warto przyjść i posłuchać, co powie

fot. Organizator

Dziś (sobota) Świnoujście odwiedzi Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. O godzinie 17.00 spotka się z mieszkańcami na Placu Rybaka, a godzinę później weźmie udział w obchodach Dni Morza i wystąpi na głównej scenie przy Wybrzeżu Władysława IV.

Nie co dzień do Świnoujścia przyjeżdża jedna z najważniejszych osób w państwie. Włodzimierz Czarzasty, Marszałek Sejmu RP, odwiedzi dziś miasto i spotka się z mieszkańcami podczas otwartego wydarzenia na Placu Rybaka.

Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17.00. Następnie marszałek weźmie udział w oficjalnych obchodach Dni Morza, gdzie około godziny 18.00 wystąpi na głównej scenie zlokalizowanej przy Wybrzeżu Władysława IV.

Włodzimierz Czarzasty jest jedną z najważniejszych osób w polskim państwie. Reprezentuje środowisko polityczne Lewicy, z którego wywodzi się również prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska. Jego wizyta może być okazją do przedstawienia planów i stanowiska dotyczącego spraw ważnych zarówno dla regionu, jak i całego kraju.

Dla mieszkańców będzie to przede wszystkim możliwość wysłuchania wystąpienia Marszałka Sejmu oraz obserwowania jego wizyty podczas święta miasta. Być może pojawią się również informacje lub deklaracje istotne z punktu widzenia Świnoujścia.

Jeżeli planujecie odwiedzić dziś Dni Morza, warto pojawić się nieco wcześniej. Spotkanie z Marszałkiem Sejmu rozpocznie się o godzinie 17.00 na Placu Rybaka, a następnie przeniesie się na główną scenę wydarzenia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:53:45] • [IP: 37.31.130.*]

Precz z komuną!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:46:01] • [IP: 185.210.36.**]

Kogo ten komuch obchodzi, on nadaje sie tylko do jednego... Świety czas na niego.

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:35:15] • [IP: 195.128.181.**]

Persona non grata mam nadzieję że dostanie gorące powitanie w formie wybuczenia komuch obleśny.

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:29:53] • [IP: 195.128.181.**]

niech się modli, żebym tam nie poszedł...

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:21:54] • [IP: 92.118.167.**]

masakra... tak zepsuć imprezę...

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:17:41] • [IP: 37.8.215.**]

Hańba!! Wstyd z komunistą publicznie się pokazywać! Powinien być sądzony za przynależność do złodziejskiej PZPR i siedzieć do dziś w więzieniu!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 16:02:55] • [IP: 185.210.36.**]

Raz sierpem, raz mlotem czerwoná cholote.

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:47:15] • [IP: 37.31.132.***]

Bardzo się powstrzymuję od precyzyjnego nazwania tego, co się wlecze za tym towarzyszem PZPR, więc wgryzając się w kośc z kurczaka, by nie zniszczyć telefonu napiszę hasłowo: ● wstąpił do PZPR w okresie szczególnego gnojenia Polakow przez PZPR, ● nawet rok, dwa temu powtarzał, że nas ZSRR wyzwolił - owszem, wygnał Niemców, ale by Rosja rządziła - i to robiła po zamordowaniu przez nią naszych licznych źołnierzy lub po zrobieniu tego rękoma zdrajców prosowieckich urodzonych jako Polacy - zmuszono do emigracji lub zniechęcono do powrotu setki tysięcy, a wśród nich część elity narodu jak Panufnik czy Bobkowski, wprowadzono utopijny ustrój gospodarczy i ideologiczny, najpierw też dyktaturę, potem system państwa policyjnego z monopartią.● Czarzasty dbał, by go kontrwywiadowczo nie sprawdzano i dlatego nie wchodził do komisji sejmowych, a potem -pstryk! bez tej kontroli stał się marszałkiem Sejmu z prawem dostępu do tajemnic państwowych a... miał znajomości, też biznesowe z ludźmi bliskimi Putina

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:41:58] • [IP: 37.31.130.***]

:-D :-D :-D :-D ooooooo UJ złoty - przyjdź i posłuchaj co przyjedzie opowiedzieć towarzysz :-P :-D :-D jprd jakich koślawych, nieudolnych czasów doczekała się ponownie Rzeczpospolita :-P :-D szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi :-D Serio...ze starców czerwonych to mógłbym jeszcze posłuchać ewentualnie pana Millera, który chociaż nad grobem że starości zaczyna się nawracać i mówić prawdę o obecnej" lewicy", obecnych" rządach" jak i sytuacji geopolitycznej. Ale Władek?? przecież sam do siebie nie ma szacunku. Nie wiedział kiedy ze sceny zejść i brnie dalej

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:41:54] • [IP: 88.156.233.**]

Na tej fotce to wygląda tak samo jak nasza najjaśniejsza.Jak dyrektor i bileterka w cyrku

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:38:48] • [IP: 37.31.130.***]

Przyjedzie pogratulować absolutorium i wotum zaufania dzięki dwum babciom z pis siedzącym w nagrodę w pierwszej ławce i głupie usmieszki do kamery komuna i pis w naszym mieście idą razem zobaczymy jak dlugo

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:33:04] • [IP: 176.221.124.***]

Te obchody, żeby się marszałek lansował ? U niego leży ponad 5 miesięcy prezydencka ustawa o obniżeniu cen za energię. Dni morza wykorzystywane do celów politycznych ? Rzygać się chce.

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:18:04] • [IP: 195.128.181.***]

do Gość • Sobota [27.06.2026, 13:05:59] • [IP: 89.151.29.***]. A mi się wydaje, że sam jesteś troglodytą i nie pozwalasz innym mieć własnego zdania. Czyżbyś się wychował w Korei Północnej? Bo już Rosja, Białoruś, Iran czy Chiny to w porównaniu do Korei Płn to są oazy wolności słowa!

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:13:57] • [IP: 185.220.101.**]

kiedyś mówił w miarę rozsądnie, teraz jest nawiedzonym eurokomunistą i to całkowicie podporządkowanym Donaldowi. Co Donald powie, ten powtórzy tylko 100 razy bardziej agresywnie i obelżywie. Wystarczy posłuchać co na jego temat mówi Leszek Miller.

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:10:20] • [IP: 217.142.21.**]

A na drzewach zamiast liści będą wisieć komunisci

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:09:58] • [IP: 37.248.167.***]

Przyjechał rozejrzeć sie inwestycyjne

Gość • Sobota [27.06.2026, 15:05:44] • [IP: 37.248.174.***]

Ja pierdzielę takiego, komunistę zaprosić 😱 pani prezydent chyba tęskni za PRL. 😠😠😠

Polak katolik • Sobota [27.06.2026, 14:57:44] • [IP: 89.151.31.**]

DNI MORZA CZERWONEGO. W ramach dni Morza Czerwonego zapraszam państwa na przemówienie towarzysza sekretarza PZPR Włodka Czarzastego, marszałka - drugą osobę w państwie iz zarazem drugiego bohatera Afery Rywina. Przemówienie odbędzie się ze sceny przy wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Zachęcamy do aktywnego udziału w tej apolitycznej imprezie artystycznej jajka i pomidory mile widziane

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:49:52] • [IP: 31.175.32.**]

Dostał kilka głosów w wyborach a jest druga osobą w panstwie… demokracja

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:45:39] • [IP: 78.11.16.***]

Po wyrazie twarzy widać jego inteligencję. Nikogo nie interesują jego czerwone „mądrości”

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:36:02] • [IP: 92.118.165.***]

Muzeum to dobre miejsce dla zabytków. Ale na scenę raczej nie polecam... ludzie jajka zbierają...

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:27:26] • [IP: 37.31.131.***]

PRECZ Z KOMUNĄ!!

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:27:13] • [IP: 31.60.112.***]

I focia z tancerką będzie...jej guru buhaha

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:26:21] • [IP: 195.128.180.***]

towarzysz Czarzasty, komuna w tym gorszym wydania jak widać ma się dobrze.

Gość • Sobota [27.06.2026, 14:25:50] • [IP: 5.173.166.**]

Jak by miał choć odrobinę wstydu i honoru to po przeczytaniu tych komentarzy wrócił by skąd przyszedł 🤮🤮

Oglądasz 1-25 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■