Organizatorem wydarzenia jest świnoujskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Projekt „Nasz Dom” ma odpowiedzieć na realną potrzebę wielu rodzin ze Świnoujścia – stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla osób wymagających stałego wsparcia i opieki. Organizatorzy podkreślają, że chodzi nie tylko o budynek, ale przede wszystkim o miejsce dające poczucie bezpieczeństwa, godności i możliwość codziennego funkcjonowania.
Koncert rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 15.00. Na scenie pojawią się artyści związani ze Świnoujściem lub mający świnoujskie korzenie. Wystąpią: Agnieszka Hekiert, Julia Bury oraz Marek Pędziwiatr.
Jednak muzyka będzie tylko częścią wydarzenia. Pod sceną przygotowany zostanie kiermasz słodkości, będzie można zobaczyć i kupić prace wykonane przez uczestników stowarzyszenia, a organizatorzy zapowiadają także dodatkowe atrakcje dla uczestników.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Koncert charytatywny „Nasz Dom”
Miejsce: Muszla Koncertowa w Świnoujściu
Czas: 27 czerwca, godz. 12.00–15.00.
Wojciech Basałygo
Inspektor
Biuro Prezydenta Miasta






















[23.06.2026, 12:13:16] Marek nie grał z T.Stańko, a nagral swoje aranżacje jego utworów. To tak gwoli ścisłości.
Nienajlepszy termin dlatego wydarzenia, choć cel słuszny
Brawo
Chyba szybciej zdobyć legitymację partyjną!
Do:83 Tak było, zanim Cesarstwo Rzymskie upadło
A czy już wiadomo gdzie ten dom powstanie i kto będzie nim zarządzał. Prosimy o trochę wiecej informacji.
Przeczytałem wpisy i mam wrażenie, że tu ogladają tylko fotki i czytaja tylko tytuły. POWTÓRZE ZA ARTYKULEM: ● Odbędzie się tam koncert charytatywny pod hasłem „Nasz Dom”, którego celem będzie wsparcie budowy miejsca całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.● CHARYTATYWNY! CHARYTATYWNY! Tu nie chodzi o potańcowki! W dodatku koncert ten ma szczegolny charakter, po raz pierwszy na jednej scenie zobaczymy troje artystów (dwoje z nich ma już duży dorobek) pochodzących z Świnoujscia. A.Hekiert to uznana wokalistka jazzowa, a ciekawe, że zaczęła od muz.pop, zwyciężyła w kateg.Debiuty w Opolu, potem byla znana m.in.z pracy z wokalistami przy Must Be the Music - stale wydaje plyty z muzyką wymagającą od odbiorców wrażliwości, jazzowe, jazzujące. M.Pędziwiatr zaś gral nawet z wielkim Tomaszem Stańko, to mi zaimponowało, tym bardziej, że pamiętam go jako ucznia, niby przeciętniaczka. Co do Julii Bury, to bardzo mnie zaskoczył jej spiew - to WIELKI talent, poszukajcie jej piosenek na YT.
Proponuję zbudować dla takich imprez KOLOSEUM jednym z pierwszych objawów upadku jest dostarczanie ludowi tego typu rozrywek w zamian tego co lud powinien robić Wystarczy przeczytać historię upadku najpotężniejszego imperium Europy tamtych czasów a chodzi o imperium rzymskie od potęgi do upadku i takich imperiów upadło wiele w dziejach tej planety Ciekawi mnie jak szybko upadły by mrowiska gdy robotnice zamiast pracować bez ustanku zabrałby się za rozrywkę to samo dotyczy wszystkich zorganizowanych społeczeństw w tym i ludzkich. Ile firm polskich jest w Polsce gdzie nawet śmieciami zajmuje się zagranica
W ten weekend bida aż piszczała ale za to w nadchodzący bogactwo kulturalne, przepych i nadmiar dni morza, altana, muszla i galeria jprole kto to planuje i układa ??
Kto jest organizatorem jego adres i co zrobił.
W tym miescie niedlugo nic nie bedzie oprocz koncertow I potancowek