Po kilkudziesięciu minutach policjanci otrzymali informację, że mężczyzna może znajdować się na jednej z ulic miasta. Jak się okazało, 26-latek próbował utrudnić swoją identyfikację, zmieniając ubranie. Czujność i skuteczność funkcjonariuszy doprowadziły jednak do jego szybkiego zatrzymania.
Podczas sprawdzenia prewencyjnego policjanci ujawnili przy mężczyźnie nóż. Zatrzymany został doprowadzony do jednostki Policji, a następnie usłyszał zarzuty.
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Policja




















Zaraz się zacznie:" A narodowość?", " Pewnie ukr!". Niestety, głąbów, debili lub pokancerowanych przez brak miłości w rodzinach ci u nas dostatek. Tak, jest ich dużo na Pom.Zachodnim, na tzw. ziemiach odzyskanych, statystyki mówią o największym procencie rodzin patologicznych, też z ojczymami właśnie w woj.zachodniopomorskim - podobnie jest w lubuskim. Naród wyrwany jak sadzonki i przesadzony do nowej, suchej gleby choruje, więdnie. Na tychże ziemiach odzyskanych zawsze zwyciężały w wyborach SLD, N.Lewica, UP, KL-D, UW, PO (dziś KO), Nowośmieszna.
i bardzo dobrze
Tymczasowy areszt? A gdzie? Kiedys przy prokuraturze i sądzie był czynny areszt śledczy, teraz tam robi się rozrywkę.
Gdzie te czasy, kiedy każdy odczuwał respekt przed policją-milicją.Wstyd było cokolwiek przeskrobać bo wstyd było patrzeć ludziom w oczy.
Ale ta policja jest brutalna, kajdanki z tyłu jak u Sakiewicza w domu.
Co się dzieje z ludźmi, nożownicy, agresywni kierowcy samochodów, , hulajnogi, rowerzyści, ludzie w sklepach, coś nie tak się dzieje na tym świecie!!jaka przyczyna??
Krzywa mafia
12:45 • [IP: 91.94.2.**] O naiwności, niewiedzo - wróć do szkoly, doucz się, czym było jedno ze zbrojnych ramieni PZPR, Milicja Obywatelska.
Super policja👍
Proszę uważać na pewnego rowerzystę (bardzo duże prawdopodobieństwo zaburzeń psychicznych) o imieniu TOMEK. Ten chory człowiek celowo potrąca rowerem przechodniów, rowerzystów i ucieka. Znam przypadek poważnego uszkodzenia ręki przechodnia.
37 31 130 Zaiste dziwaczne jest Twe rozumowanie.Idac tym tropem, powinnismy sie zastanowic, skad sie bierze tyle debilowatych w woiskach goralskich.A do przyjezdnych na tzw Ziemie Odzyskane, to juz Twe rozumowanie jest smieszne a straszne.Zawsze gdy jest exsodus to wyjezdzaja ludzie odwazni, ambitni, lepiej wyksztalceni.Dobrym przykladem jest Ameryka.A co do glosowania.Zawislacy, ciemnota podkarpacka tak glosuje bo wspomnialem kim oni sa..Szkoda, ze niestety nie mozna zrobic wydawalo by sie prostej rzeczy.Podzielic kraj wzdluz Wislyi bys spokojnie zyl, kontenplowal przywiazanie do tradzycii, czyli widzial swiat, gdzie norma byl koltun, ksiadz byl panem i wladzca, mimo, ze bys wiedzial ile i gdzie ma na wioskach dzieci
37.109.166*** bardzo mądry i prawdziwy wpis.A ten 37.31.130 objawił się typowym prymitywem myślowym, rodem z zawiślańskiej religijnej ciemnoty.Nic nie wiesz o Ziemiach Odzyskanych(Wyzyskanych, Uzyskanych, jak kto woli)Przez cały powojenny czas ludność Ziem Odzyskanych udowadniała kreatywność, samozaparcie ale także większą tolerancję i otwarcie na procesy demokratyczne.Potwierdzają to wyniki badań naukowych.Popieram granicę na Wiśle, żeby oddzielić nas od ciemnoty, nietolerancji, religijnego zaściankowego myślenia i złodziejstwa.Tak więc 37 31 130 wyprowadź się i będziesz tam szczęśliwy w oparach ciemnoty i kadzidła
17:50 - stygmatyzacja zbiorowa księzy" pieknie" tu powtórzona za wzorem ubeckim, czyli jesli o księzach, to sięgac po najgorsze porownania, nie po dobre lub najlepsze -przerabialismy to, jest szeroko opisane w poublikacjach po r.1989, a taka stygmatyzacja księży prowadzona przez IV Departament SB sluzyła takze ich mordowaniu (por.akcja przeciw ks.Popieluszce, łącznie z podrzuceniem mu broni). Co do exodusu, porównania nietrafne, bo my tu wręcz byliśmy zmuszeni do exodusu, a po drugie to nie bylo przemieszczenie się do wolnego kraju, jakim było i koże mimo rządów lewakow bidenowskich, obamowskich nadal jest- lecz do obszaru pod ścisłym zarządem komunistów, tu, gdzie nie bylo żadnych stawiających opor totalitarnej wladzy struktur społecznych - natomiast na wschodzie, południu, w centrum one były. Efekt na tzw.ziemiach odzyskanych jest do dzisiaj - największa w Polsce przestępczość, najwiekszy % rozbitych rodzin, rozwodów, zawsze zwyciężające partie postkomuny i typu UW, PO- to są twarde dane, podaje je GUS
kibic floty?
A ja się pytam jakiej narodowości on jest. Domagam się podania jego personaliów czy ma ciotkę czy był szczepiony i numer buta. Tego żądam ja obywatel ja towarzysz
18:58•. .39.***większa tolerancja na procesy demokratyczne na obszarze z większa przestępczością...moze w lokalnej PO w Kłodzku, z psem i krzywdą własnego dziecka? Aha, bo postęp to LGBTQ, gdzie Q to queer, " dziwne upodobania seksualne"?" Wieksza demokracja i otwartośc" to otwartość na pijanego na grobach katyńskich Kwaśniewskiego i najwiecej głosów za nim właśnie na tym obszarze, a Kwaśniewski zasłynął nie tylko tym, że deptał groby, ale wdepnął we własny zapis konstytucyjny, art.38, o prawie każdego Polaka do życia - bo wbrew temu zapisowi siłował podtrzymać komunistyczne prawo do aborcji na życzenie (pierwszy je wprowadził Hitler 9.03.1943 r.), ale TK w 1997 r. mu to odrzucił. Tu wyjasnię, światłe elity zgromadzone na" ziemiach odzyskanych" głoszą naukę sredniowieczną, jakoby dziecko poczęte to nie człowiek - a wg nauki średniow. zarodek dopiero po kilku tygodniach stawał się czlowiekiem, dziewczynki później niz chłopcy." Ciemne masy na wschodzie, centrum, pd. i pn.-wsch.wskazują na osobny DNA już zygoty.
Przywrócić karę śmierci!!
Środa [03.06.2026, 08:31:07] • [IP: 46.112.242.**] POLAK 🇵🇱🫣
Pytam po raz drugi - jaka narodowość?
Środa [03.06.2026, 18:09:55] • [IP: 37.96.114.**] Po raz drugi piszę, że to Polak.🇵🇱😂
Ukrainiec