POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.04.2026, 11:47:25] • Świnoujście

„Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”

 „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”

fot. Organizator

Spektakl „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing” –pełen kolorów, muzyki i dobrej energii! To niezwykła opowieść, która łączy teatr, taniec i ekologię, pokazując, jak w kreatywny sposób dbać o naszą planetę.

12 kwietnia 2026
godz. 11:00
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu, sala teatralna

W programie:
barwne postacie i kostiumy z recyklingu
cztery żywioły w artystycznym wydaniu
ekodancing i świetna zabawa dla całej rodziny

Wstęp wolny!
Zabierz rodzinę i znajomych – daj się porwać ekologicznej przygodzie.


Miejski Dom Kultury Świnoujście
tel: 91 885 4118,


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [03.04.2026, 11:15:00] • [IP: 88.156.232.***]

Spoglądam na swój rachunek za energię elektryczną, na fakturę za gaz - i gardzę taką ekologią, która jest pretekstem, by mnie bezczelnie łupić na kasę pod pretekstem walki o planetę, walką niby o zmniejszenie emisji CO2. Wymiotować mi się chce, jak widzę przedstawicieli lewicowej Koalicji Obywatelskiej mówiącej o tym, że planeta nam płonie, że wszyscy musimy płacić za wszystko 5, 10 razy więcej, to będzie ekologiczne. To jest ekonomiczne złodziejstwo i wyzysk pod pozorem ekologii, więc jak widzę dzisiaj coś ekologicznego, choćby taki spektakl, to pięść się sama zaciska, bo zbyt wielu ludzi choćby poprzez takie spektakle, popierają tak ogromne złodziejstwo, te wysokie kontrybucje na ekologię. Przy najbliższych wyborach gońmy precz tych pseudoekologów z Koalicji Obywatelskiej!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana w programie - wydarzenie bez udziału Olgi Tokarczuk. Szanowni Państwo, zgodnie z informacją otrzymaną dziś od organizatora Uznamskich Dni Literatury informujemy, że w dzisiejszym wydarzeniu nie weźmie udziału Olga Tokarczuk. Jednocześnie potwierdzamy, że uroczystość wręczenia Uznamskiej Nagrody Tłumaczy 2026 odbędzie się zgodnie z planem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiam -- Bartłomiej Wutke Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ■