POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.02.2026, 08:20:23] • Świnoujście

Premiera nowej książki Grzegorza Kapli. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak

Premiera nowej książki Grzegorza Kapli. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak

fot. Organizator

Zapraszamy 4 marca o godz. 18:30 do Muzeum Powstania Warszawskiego gdzie odbędzie się premiera najnowszej książki Grzegorza Kapli „Ziarno zła”. Rozmowę z autorem poprowadzi Olivier Janiak, a gościem specjalnym będzie Buslav.

W Sali pod Liberatorem w Muzeum Powstania Warszawskiego zaplanowano premierowe spotkanie wokół najnowszej powieści Grzegorza Kapli zatytułowanej „Ziarno zła”. Wydarzenie rozpocznie się 4 marca o godzinie 18:30.

Rozmowę z autorem poprowadzi Olivier Janiak. Organizatorzy zapowiadają również obecność gościa specjalnego - Buslava. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o nowej książce, kulisach jej powstawania oraz inspiracjach towarzyszących autorowi.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada w sobotę wystąpienie marznących opadów deszczu i mżawki w całym województwie zachodniopomorskim, w tym w Świnoujściu ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■