POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.02.2026, 11:00:40] • ¦winouj¶cie

Bijatyka z u¿yciem gazu przy szkole przy ulicy Witosa. Interweniowa³y policja i pogotowie

Bijatyka z u¿yciem gazu przy szkole przy ulicy Witosa. Interweniowa³y policja i pogotowie

fot. S³awomir Ryfczyñski

W pi±tek po godzinie 18:00 dosz³o do niebezpiecznego incydentu przy Szkole Podstawowej nr 1 na ul. Witosa w ¦winouj¶ciu. Podczas sprzeczki i szarpaniny u¿yto gazu. Jedna osoba zosta³a poszkodowana.

S³u¿by ratunkowe zosta³y wezwane w rejon bocznego wej¶cia do szko³y, prowadz±cego do sal gimnastycznych. To miejsce, gdzie czêsto odbywaj± siê zajêcia pozalekcyjne i gdzie porusza siê zarówno m³odzie¿, jak i doro¶li.

Z dotychczasowych ustaleñ wynika, ¿e w zdarzeniu bra³y udzia³ co najmniej trzy osoby. Jedna z nich porusza³a siê samochodem, dwie kolejne by³y piesze. Miêdzy uczestnikami dosz³o do konfliktu, który przerodzi³ siê w szarpaninê, a nastêpnie w bijatykê. W trakcie zaj¶cia u¿yto gazu prawdopodobnie przez osoby piesze, które po zdarzeniu oddali³y siê z miejsca.

Bijatyka z u¿yciem gazu przy szkole przy ulicy Witosa. Interweniowa³y policja i pogotowie

fot. S³awomir Ryfczyñski

Skierowano dwa radiowozy policyjne oraz karetkê pogotowia ratunkowego. Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej na miejscu, w karetce.

Policja prowadzi czynno¶ci wyja¶niaj±ce i ustala dok³adny przebieg zdarzenia oraz to¿samo¶æ wszystkich uczestników.
Do incydentu dosz³o po godzinach lekcyjnych, jednak miejsce zdarzenia w bezpo¶rednim s±siedztwie szko³y budzi szczególne zaniepokojenie ze wzglêdu na bezpieczeñstwo osób korzystaj±cych z obiektów sportowych i przechodniów.

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 26-27 z 27

Go¶æ • Niedziela [01.02.2026, 11:49:39] • [IP: 91.94.25.**]

A jakby tak by³a bijatyka z u¿yciem staruszki ? A to mog³a byæ akurat matka wasza ! Albo gdyby tak by³a sobie bijatyka z u¿yciem procesji ?

Go¶æ • Niedziela [01.02.2026, 11:09:45] • [IP: 37.31.135.***]

"...wezwane w rejon bocznego wej¶cia do szko³y, prowadz±cego do sal gimnastycznych. To miejsce, gdzie czêsto odbywaj± siê zajêcia pozalekcyjne i gdzie porusza siê zarówno m³odzie¿, jak i doro¶li". --- Otó¿ to, to miejsce, gdzie sa dorosli spoza szkoly! i dzieci! My¶la³em, ze z tym skonczyli, a pamiêtam to z roku 2006. Nie rozumiem w³adz oswiatowych, ze na takie MIESZANKI pozwalaj±. A to nie jedyna taka sytuacja w ¦winouj¶ciu, jak± pamiêtam.

Ogl±dasz 26-27 z 27
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadci±ga fala upa³ów. W g³êbi kraju termometry mog± pokazaæ nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone s± warto¶ci zbli¿one do 40°C. Na wybrze¿u bêdzie nieco ch³odniej, jednak równie¿ gor±co - w ¦winouj¶ciu, Miêdzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mog± przekroczyæ 30°C, natomiast w g³êbi powiatu kamieñskiego, miêdzy innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mog± siêgaæ 32-34°C. W czasie upa³ów nale¿y regularnie piæ wodê, unikaæ d³ugiego przebywania na s³oñcu oraz pamiêtaæ o dzieciach, seniorach i zwierzêtach, którym trzeba zapewniæ cieñ i sta³y dostêp do ¶wie¿ej wody ■