TikShow zaplanowano na środę, 5 lutego 2026 roku, o godzinie 11:00 w sali teatralnej Miejski Dom Kultury w Świnoujściu przy ulicy Matejki 11. Wydarzenie adresowane jest do dzieci i młodzieży, a jego celem jest połączenie zabawy z elementami edukacji i rozwoju pasji – od tańca po aktorstwo.
W programie przewidziano warsztaty taneczne i aktorskie, możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć, realizację nagrań oraz sesję pytań i odpowiedzi. Organizatorzy podkreślają, że TikShow ma być przestrzenią do rozwijania kreatywności, pewności siebie i scenicznych umiejętności uczestników.
Gośćmi wydarzenia będą CIAPUR oraz Sebastian Kowalczyk.
Wstęp na TikShow możliwy jest wyłącznie z zaproszeniami. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w kasie MDK oraz w Galerii ART przy ulicy Wojska Polskiego 1/1, a także w sali 312 (II piętro) w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu.
















