POGODA

Reklama


Wydarzenia

Flota Świnoujście • Piątek [20.04.2007, 20:53:29] • Świnoujście

W sobotę o 11:00 zaczynamy obchody

Jutro rozpoczynają uroczystości związne z jubileuszem pięćdziesięciolecia Floty. Na początek o godzinie 11:00 msza święta w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Stanisława i św. Bonifacego przy ul. Siemiradzkiego.

W czasie jej trwania odbędzie się poświęcenie klubowego sztandaru ufundowanego przez rodzinę Japtoków. Nastepnie zaproszeni goście, wśród których będą m.in. byli zawodnicy i działacze oraz przedstwiciele piłkarskich władz i władz miasta, udadzą się na Grodek gdzie odbędzie się uroczyste zebranie zarządu połączone m.in. z wręczeniem nagród i wyróżnień oraz prezentacją książki Mariana Zawiszy. Na deser o 17:00 mecz IV ligi z wiceliderem Pogonią Barlinek.

Przepraszamy za błędnie podaną w dzisiejszym "Głosie na morzem" godzinę rozpoczęcia mszy świętej. Nastąpi to o godzinie 11:00.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga kierowcy! W nocy z 14 na 15 lipca w godzinach 23:00–05:00 w tunelu pod Świną zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Prowadzone będą prace przy oświetleniu w ramach zgłoszenia gwarancyjnego. Prom Bielik będzie w gotowości, a połączenie między wyspami zabezpieczy autobus linii „N” ■