POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.07.2025, 17:08:49] • Świnoujście

Kolizja trzech samochodów na Armii Krajowej

Kolizja trzech samochodów na Armii Krajowej

fot. iswinoujscie.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę przed południem. Ulica Armii Krajowej na kilkadziesiąt minut została częściowo zablokowana, a w rejonie zdarzenia tworzyły się korki.

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu w czwartek 3 lipca 2025 roku o godzinie 11:32. Według przekazanych informacji, na odcinku ulicy Armii Krajowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Po przybyciu pierwszych zastępów strażacy zastali jednak trzy uszkodzone auta, które wymagały zabezpieczenia.

Kolizja trzech samochodów na Armii Krajowej

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu działały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej w sile dziewięciu ratowników. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach i sorpcji ewentualnych wycieków płynów eksploatacyjnych. W wyniku kolizji nie stwierdzono osób poszkodowanych – informuje Komenda Miejska PSP w Świnoujściu.

Kolizja trzech samochodów na Armii Krajowej

fot. iswinoujscie.pl

Akcja służb trwała do godziny 12:12. Policjanci zajęli się ustalaniem dokładnych okoliczności oraz kwalifikacją prawną zdarzenia. Utrudnienia w ruchu zakończyły się po odholowaniu rozbitych aut z jezdni.

Mimo groźnie wyglądającego incydentu, tym razem obyło się bez rannych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-36 z 36

Gość • Niedziela [06.07.2025, 12:26:57] • [IP: 37.248.173.**]

Jechał sobie samochód nagle zobaczył miejsce parkingowe wolne, więc po hamulcach ostro. Następny jadący za nim został zaskoczony wrzucił kierunkowskaz żeby go ominąć ale już nie zdążył zahamować bo było za krótko, tak samo kolejny za nim. Więc dobrze że jechały tylko trzy auta. 👮👮‍♀️🐏
28015;🐏

Gość • Niedziela [06.07.2025, 13:27:25] • [IP: 78.30.80.**]

Gość • Niedziela [06.07.2025, 10:57:48] • [IP: 91.94.25.***]..No a ile miało przyjechać przyjechać zastępów straży ognistej? W kolizji uczestniczyły tylko 3 samochody, a jeśli byłoby 5 uczestników kraksy, to przyjechałoby 5 wozów straży ognistej, oraz ksiądz aby rozgrzeszyć i wyspowiadać kierowców...💋💋💋💋

Gość • Niedziela [06.07.2025, 14:26:15] • [IP: 5.173.186.*]

Tam tak za... przychodzisz a tu sru przed nosem z drugiego pasa.Mało mamy służb mundurowych zwłaszcza w sezonie.

Gość • Niedziela [06.07.2025, 14:43:03] • [IP: 37.31.155.**]

3 auto było prawidłowo zaparkowane na parkingu. Dwa auta się zderzyły i jedno z nich poleciało na zaparkowanego Mercedesa, dlatego w zderzeniu brały udział 3 auta

Gość • Niedziela [06.07.2025, 16:16:58] • [IP: 146.75.162.**]

Do wszystkich mądrych komentujących, co nie widzieli a wiedzą… w zdarzeniu brały udział dwa auta, trzecie zostało poszkodowane, ponieważ auto sprawcy zatrzymało się na nim (jak widać nawet na zdjęciu, jedno z aut stoi na parkingu, jest ZAPARKOWANE)

Gość • Niedziela [06.07.2025, 16:40:49] • [IP: 88.156.234.**]

Do [IP: 176.221.125.**] garb to sobie zamontuj w mieszkaniu...

Gość • Niedziela [06.07.2025, 19:50:06] • [IP: 37.248.173.***]

Czyżby obywatele NRD jechali zwyczajowo pod prąd ?

Gość • Niedziela [06.07.2025, 20:09:52] • [IP: 185.210.36.**]

do • Sobota [05.07.2025, 18:39:49] • [IP: 176.221.125 na dupie se zamontuj próg

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 00:34:05] • [IP: 93.159.42.***]

Dlaczego strażacy w takiej sytuacji mają na głowach te swoje hełmy pożarowe?

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 07:35:02] • [IP: 89.171.59.***]

jednokierunkowa dla niemca to zbyt skomplikowana sytuacja

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 11:06:12] • [IP: 5.173.26.**]

w tym miejscu sąsiedzi z prawego pasa ruchu skręcają na parking po lewej stronie, niby prosta droga a zero myślenia...

Oglądasz 26-36 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■