POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [06.07.2025, 01:02:48] • Świnoujście

Ciągnik siodłowy Daf z naczepą utrudnił ruch przy wyjeździe z tunelu

Ciągnik siodłowy Daf z naczepą utrudnił ruch przy wyjeździe z tunelu

fot. Mieszkaniec

Awaria potężnego zestawu z naczepą Daf spowodowała utrudnienia w ruchu na wjeździe. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość – uszkodzone koło unieruchomiło pojazd i częściowo zablokowało pas ruchu.

W piątek przed godziną piętnastą kierowcy jadący tunelem w Świnoujściu w stronę przeprawy promowej napotkali poważne utrudnienia. Na wyjeździe z tunelu, na tzw. zakręcie prowadzącym w kierunku ulicy Karsiborskiej, awarii uległa ciężarówka marki Daf z naczepą, należąca do firmy transportowej z Szydłowca.

Ciągnik siodłowy Daf z naczepą utrudnił ruch przy wyjeździe z tunelu

fot. Mieszkaniec

Według relacji świadków, w pojeździe doszło do uszkodzenia tylnego prawego koła. Ze względu na dużą masę zestawu, jego naprawa w warunkach drogowych nie jest prosta i wymagała zaangażowania.

Ciągnik siodłowy Daf z naczepą utrudnił ruch przy wyjeździe z tunelu

fot. Mieszkaniec

Samochód stanął w taki sposób, że częściowo blokował pas ruchu, co natychmiast przełożyło się na tworzące się korki przy wyjeździe z tunelu po stronie Uznam.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Niedziela [06.07.2025, 01:28:30] • [IP: 92.118.166.***]

Pogubił szpilki już na dużym rondzie po drugiej stronie tunelu. Leżały pomiędzy bo a zjazdem na bieliki.Szczęście że nie rozkraczył się w tunelu. Wtedy by było... Kolejne ostrzeżenie...

Gość • Niedziela [06.07.2025, 02:28:52] • [IP: 91.94.17.**]

A gdyby tak szła tam sobie staruszka ? A to mogła być wasza matka ! Albo jakby tak szła tam sobie akurat procesja ?

Gość • Niedziela [06.07.2025, 04:14:06] • [IP: 88.156.235.**]

rany poranki i wiecory to masakra mewy psychodela

Gość • Niedziela [06.07.2025, 08:04:06] • [IP: 83.187.189.***]

Szkoda że nie w tunelu

Gość • Niedziela [06.07.2025, 09:06:33] • [IP: 46.112.6.**]

Dlaczego gdy tunel był zamknięty mógł tam wjechać niemiecki DAF??

Gość • Niedziela [06.07.2025, 10:14:41] • [IP: 178.238.252.***]

jak nie urok to sraczka, tiiruch zawsze jak wrzód na dupie

Gość • Niedziela [06.07.2025, 10:31:11] • [IP: 164.127.228.**]

a to dziad trans z gryfic, przeladowany dlaczego itd nie sprawdza ich przy wyjezdzie z portu??

Gość • Niedziela [06.07.2025, 10:39:48] • [IP: 88.156.234.**]

Dla kogo ma być ten przejazd tunelem? Pełno samochodów i smród.Ku...a to jest miasto turystyczne? Natura 2000 smód, syf i wszędzie brudno.

Gość • Niedziela [06.07.2025, 10:47:35] • [IP: 84.44.206.***]

Nie widzisz dzbanie ze zlapal kapcia? To do czytelnika, buraka.

troll • Niedziela [06.07.2025, 11:18:55] • [IP: 15.220.65.***]

To jest proza życia.

Gość • Niedziela [06.07.2025, 12:19:24] • [IP: 37.248.173.**]

W takiej sytuacji to podwija się rękawy panowie kierowcy i pomaga się kierowcy jak najszybciej wymienić koło. A jeżeli poszły szpilki, bo śruby same pod ciężarem odkręcają się to już sprawa ekipy technicznej. 📞🙉🛠⚙

Gość • Niedziela [06.07.2025, 13:30:15] • [IP: 37.248.172.**]

Jaki kapeć. Tam wszystko zmiażdżone jak to przeszło przegląd złom na kołach dobrze ze nikogo nie zabił

Gość • Niedziela [06.07.2025, 15:56:11] • [IP: 83.23.185.***]

darmowa reklama firmy transportowej Wawrzyniak

Gość • Niedziela [06.07.2025, 17:26:37] • [IP: 46.112.6.**]

To nie mógł jechać tak żeby nie złapać kapcia tylko jechał tak że złapał kapcia

Gość • Niedziela [06.07.2025, 18:50:35] • [IP: 89.151.19.***]

Niemcy robią utrudnienia w naszym mieście codziennie i nikt nie marudzi, , Tobie też może się zdążyć problem przed tunelem albo q tunelu, trochę empatii.

Gość • Niedziela [06.07.2025, 19:51:21] • [IP: 185.53.147.***]

Tak to jest jak się ładuje 35 ton na naczepę która max może wziasc 25 ton

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 00:26:42] • [IP: 93.159.42.***]

A to tunel może przyjąć dowolne obciążenie? Wydawało mi się, że przed wjazdem z jednej i z drugiej strony powinny być wagi drogowe i dodatkowo czujniki wysokości. Zarządcy tunelu sami się proszą o katastrofę!

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 00:26:54] • [IP: 78.30.83.**]

to się zjeżdża na bok a potem się sprawdza a nie innym kierowcom blokóje drogę a potem i weś czekaj aż zjedzie nie myślacy człowiek.

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 01:55:37] • [IP: 178.238.249.**]

Tak to jest jak się oszczędza na paliwie. Podnosi koła do góry aby jak najmniej spalić paliwa. Nie ma się co dziwić że się rozkraczył. Idiota i tyle w temacie.

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 07:53:00] • [IP: 46.231.59.**]

I orzeł na naczepie nie pomógł, może gdyby to była matka boska...

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 10:36:43] • [IP: 89.151.31.**]

"naprawa w warunkach drogowych nie jest prosta i wymagała zaangażowania.". No coż, bez zaangażowania to się nie da...

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■