POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.06.2025, 07:15:12] • Świnoujście

Awaria sieci wodociągowej w Świnoujściu. Znaczne obniżenie ciśnienia wody w kranach

Awaria sieci wodociągowej w Świnoujściu. Znaczne obniżenie ciśnienia wody w kranach

autor: JackWood (fot. stock.adobe.com/pl )

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o poważnej awarii sieci wodociągowej ujęcia SUW „Granica”, która skutkuje znacznym obniżeniem ciśnienia wody w lewobrzeżnej części miasta, obejmującej wyspę Uznam. W praktyce oznacza to, że od drugiego piętra wzwyż może występować całkowity brak dostaw wody.

Pracownicy ZWiK-u podjęli natychmiastowe działania mające na celu usunięcie awarii. Według wstępnych szacunków, problem ma zostać rozwiązany jeszcze dziś – 25 czerwca – do godziny 12:00. Służby techniczne ostrzegają jednak, że czas usuwania usterki może się wydłużyć, w zależności od jej skali i trudności technicznych.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie niedogodności i apeluje o cierpliwość oraz oszczędne gospodarowanie wodą w czasie trwania awarii. Mieszkańcy mogą na bieżąco śledzić komunikaty spółki za pośrednictwem jej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Będziemy aktualizować informacje na temat postępu prac oraz przewidywanego czasu przywrócenia normalnych dostaw.


Wojciech Basałygo
Podinspektor
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych


komentarzy: 105, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 105

Gość • Środa [25.06.2025, 08:39:17] • [IP: 176.221.125.**]

turystyka zabija to miasto, stali mieszkańcy wymierają, albo uciekają stąd, buduje się schowki na szczotki szumnie zwane apartami - a gdzie nowe ujęcie wody dla tych kredytowych milionerów ? czerwonowłosa pogubiła się totalnie, ale na fotkach wychodzi obłędnie - żeby nie uszy to śmiała by się wokół głowy, i z żalem muszę przyznać że głosowałem na tą artystkę - sypię popiół na głowę, ale fajnie dyskutuje na YT

Gość • Środa [25.06.2025, 08:41:05] • [IP: 176.221.124.**]

Jest postęp. Polak w kosmosie, a my w Świnoujściu mieście inwestycji w 21 wieku nie mamy wody w upalny dzień lata... Rurę ukradli, pękła? Co się takiego dzieje, że to musi trwać godzinami? Mamy prawo by wiedzieć czy jednak nie?

Gość • Środa [25.06.2025, 08:43:44] • [IP: 37.30.34.***]

Agatowska to jedna wielka awaria.

Gość • Środa [25.06.2025, 08:48:21] • [IP: 178.238.251.**]

A gdzie beczkowozy??.W sklepach poprzytulają dziś kaskę za wodę.

Gość • Środa [25.06.2025, 08:49:29] • [IP: 5.173.170.**]

Więcej hoteli, apartamentów i innych betonoz stawiajcie a napewno będzie lepiej, awaria za awarią

Gość • Środa [25.06.2025, 08:51:09] • [IP: 185.210.39.***]

Umyć się nie ma jak, do pracy dojechać się nie da, wszędzie tylko głupkowate imprezki. Podsumowanie rządów ekipy Agatowskiej!

Gość • Środa [25.06.2025, 08:51:51] • [IP: 185.210.39.***]

Co tam woda, będą kierpce, chleb ze smalcem, i wesoła muzyka.

Gość • Środa [25.06.2025, 08:51:55] • [IP: 37.248.174.***]

Na Chełmońskiego zero wody ǰ

Gość • Środa [25.06.2025, 08:55:19] • [IP: 209.198.140.***]

Już tęsknicie za p. Żmurkiewiczem? Nie martwcie się, Agatowska cyknie sobie kilka fotek, wstawi na fb, zrobi imprezkę i będzie fajnie.

Gość • Środa [25.06.2025, 08:59:16] • [IP: 37.248.168.***]

Komuniści rządzą w mieście to i PRL wrócił. Nie pamiętacie, zawsze jak sezon przychodził to były awarie...wody, prądu:))))

Gość • Środa [25.06.2025, 09:05:57] • [IP: 37.31.128.***]

08:30• 185.210.39.**] popieram, to konieczność! Podobno tak jest w Wlk.Brytanii, choc moi znajomi, którzy w niej byli przeczą temu, ale niezaleznie od tego bezsensem jest spłukiwanie w muszli dobrą wodą pitną!

Gość • Środa [25.06.2025, 09:07:02] • [IP: 37.248.175.***]

Więcej hoteli i apartamentów postawcie to zaraz w ogóle zabraknie wody

Gość • Środa [25.06.2025, 09:07:20] • [IP: 185.210.36.**]

Brawo kompetentni urzędnicy. Może zabrali wodę do poświęcenia na plaży. "Chaos i Armagedon" to najnowsza impreza władz miasta. Co by tu jeszcze...co by tu jeszcze ?

Gość • Środa [25.06.2025, 09:09:11] • [IP: 178.238.248.***]

Jaki prezydent takie miasto. Wiecej dla mieszkańców i nie tylko imprezki, głupie pochody i foteczki. Takiego traktowania mieszkanców jeszcze w naszym miescie NIE BYŁO. Trzeba się porządnie zastanowic co tu zrobić aby tę nieudolną władze odsunąć i wypisać niesfalszowane nowe wybory.

Gość • Środa [25.06.2025, 09:10:12] • [IP: 89.74.160.**]

Dlaczego niegdyś przepiękny, klimatyczny kurort, teraz przypomina mi jakieś betonowe miasto z PRL"

Gość • Środa [25.06.2025, 09:15:56] • [IP: 77.111.247.***]

Wody nie ma, beczkowozów z pitną wodą nie ma. Czyżby dotknęło zaćmienie umysłów osób czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców. W takiej sytuacji powinny stać beczkowozy z wodą, ale jaki pan, to taki kram. Więc czego można się spodziewać po włodarzach, którzy zamiast dzieci, powinni w piaskownicy się bawić.

Gość • Środa [25.06.2025, 09:17:33] • [IP: 5.173.170.***]

O jakie oszczędne gospodarowanie wodą apelują?Przecież wody nie ma w kranach!

Gość • Środa [25.06.2025, 09:23:00] • [IP: 2.106.93.**]

Jest źle, a będzie coraz gorzej. Codziennie Niemcy zwożą nam inżynierów i lekarzy niewiadomego pochodzenia

Gość • Środa [25.06.2025, 09:26:30] • [IP: 178.238.247.**]

]Popieram wpis z godz. 8:16:20. Mądrze napisane 👏👏👏

Gość • Środa [25.06.2025, 09:31:08] • [IP: 46.231.59.**]

Najważniejsze było zamknięcie już wczoraj ulic bo w weekend przecież dni morza. Czekam tylko na jakiś durny wpis Agatowskiej na facebooku jak to się zajebiście chodzi rano przez park gdy w tym czasie kierowcy klną na czym świat stoi

Gość • Środa [25.06.2025, 09:37:41] • [IP: 178.238.248.***]

IP 140 bacz żeby Ci po tym poście jęzor nie sparszywiał.

Gość • Środa [25.06.2025, 09:38:19] • [IP: 194.233.101.***]

Sprzedam używaną taczkę tanio. Udzielam gwarancji, że dojedzie do Urzędu Miasta. Kto pierwszy ten lepszy!

Gość • Środa [25.06.2025, 09:42:19] • [IP: 178.238.248.***]

IP13 z godz.8.16 jedyny sensowny i rzeczywisty komentarz.

Gość • Środa [25.06.2025, 09:47:12] • [IP: 88.218.254.***]

Bogusławskiego Reja brak wody ! Więcej hoteli i apartamentowców budujcie to w ogóle nie będzie już wody w tym mieście 🤦‍♀️

Gość • Środa [25.06.2025, 09:53:47] • [IP: 83.20.217.***]

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć że jesteście tacy pojebani.

Oglądasz 26-50 z 105
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🚴‍♀️🚴‍♂️ XXV MASA KRYTYCZNA – już jutro! 🌊 6 czerwca 2026 r., Świnoujście po raz kolejny ruszy na dwóch kółkach! Przed nami jubileuszowa XXV Masa Krytyczna – wspólny, rekreacyjny przejazd ulicami miasta pełen dobrej energii. ⏰ Start przejazdu: godz. 13:00 📍 Miejsce startu: parking przy skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Żeromskiego 🏁 Meta: polana piknikowa przy ul. Jachtowej 🚴 Długość trasy: ok. 4 km Trasa przejazdu poprowadzi ulicami: Żeromskiego, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Chrobrego, Uzdrowiskową, Parkową oraz Jachtową ■