Pracownicy ZWiK-u podjęli natychmiastowe działania mające na celu usunięcie awarii. Według wstępnych szacunków, problem ma zostać rozwiązany jeszcze dziś – 25 czerwca – do godziny 12:00. Służby techniczne ostrzegają jednak, że czas usuwania usterki może się wydłużyć, w zależności od jej skali i trudności technicznych.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie niedogodności i apeluje o cierpliwość oraz oszczędne gospodarowanie wodą w czasie trwania awarii. Mieszkańcy mogą na bieżąco śledzić komunikaty spółki za pośrednictwem jej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.
Będziemy aktualizować informacje na temat postępu prac oraz przewidywanego czasu przywrócenia normalnych dostaw.
Wojciech Basałygo
Podinspektor
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych



















turystyka zabija to miasto, stali mieszkańcy wymierają, albo uciekają stąd, buduje się schowki na szczotki szumnie zwane apartami - a gdzie nowe ujęcie wody dla tych kredytowych milionerów ? czerwonowłosa pogubiła się totalnie, ale na fotkach wychodzi obłędnie - żeby nie uszy to śmiała by się wokół głowy, i z żalem muszę przyznać że głosowałem na tą artystkę - sypię popiół na głowę, ale fajnie dyskutuje na YT
Jest postęp. Polak w kosmosie, a my w Świnoujściu mieście inwestycji w 21 wieku nie mamy wody w upalny dzień lata... Rurę ukradli, pękła? Co się takiego dzieje, że to musi trwać godzinami? Mamy prawo by wiedzieć czy jednak nie?
Agatowska to jedna wielka awaria.
A gdzie beczkowozy??.W sklepach poprzytulają dziś kaskę za wodę.
Więcej hoteli, apartamentów i innych betonoz stawiajcie a napewno będzie lepiej, awaria za awarią
Umyć się nie ma jak, do pracy dojechać się nie da, wszędzie tylko głupkowate imprezki. Podsumowanie rządów ekipy Agatowskiej!
Co tam woda, będą kierpce, chleb ze smalcem, i wesoła muzyka.
Na Chełmońskiego zero wody ǰ
Już tęsknicie za p. Żmurkiewiczem? Nie martwcie się, Agatowska cyknie sobie kilka fotek, wstawi na fb, zrobi imprezkę i będzie fajnie.
Komuniści rządzą w mieście to i PRL wrócił. Nie pamiętacie, zawsze jak sezon przychodził to były awarie...wody, prądu:))))
08:30• 185.210.39.**] popieram, to konieczność! Podobno tak jest w Wlk.Brytanii, choc moi znajomi, którzy w niej byli przeczą temu, ale niezaleznie od tego bezsensem jest spłukiwanie w muszli dobrą wodą pitną!
Więcej hoteli i apartamentów postawcie to zaraz w ogóle zabraknie wody
Brawo kompetentni urzędnicy. Może zabrali wodę do poświęcenia na plaży. "Chaos i Armagedon" to najnowsza impreza władz miasta. Co by tu jeszcze...co by tu jeszcze ?
Jaki prezydent takie miasto. Wiecej dla mieszkańców i nie tylko imprezki, głupie pochody i foteczki. Takiego traktowania mieszkanców jeszcze w naszym miescie NIE BYŁO. Trzeba się porządnie zastanowic co tu zrobić aby tę nieudolną władze odsunąć i wypisać niesfalszowane nowe wybory.
Dlaczego niegdyś przepiękny, klimatyczny kurort, teraz przypomina mi jakieś betonowe miasto z PRL"
Wody nie ma, beczkowozów z pitną wodą nie ma. Czyżby dotknęło zaćmienie umysłów osób czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców. W takiej sytuacji powinny stać beczkowozy z wodą, ale jaki pan, to taki kram. Więc czego można się spodziewać po włodarzach, którzy zamiast dzieci, powinni w piaskownicy się bawić.
O jakie oszczędne gospodarowanie wodą apelują?Przecież wody nie ma w kranach!
Jest źle, a będzie coraz gorzej. Codziennie Niemcy zwożą nam inżynierów i lekarzy niewiadomego pochodzenia
]Popieram wpis z godz. 8:16:20. Mądrze napisane 👏👏👏
Najważniejsze było zamknięcie już wczoraj ulic bo w weekend przecież dni morza. Czekam tylko na jakiś durny wpis Agatowskiej na facebooku jak to się zajebiście chodzi rano przez park gdy w tym czasie kierowcy klną na czym świat stoi
IP 140 bacz żeby Ci po tym poście jęzor nie sparszywiał.
Sprzedam używaną taczkę tanio. Udzielam gwarancji, że dojedzie do Urzędu Miasta. Kto pierwszy ten lepszy!
IP13 z godz.8.16 jedyny sensowny i rzeczywisty komentarz.
Bogusławskiego Reja brak wody ! Więcej hoteli i apartamentowców budujcie to w ogóle nie będzie już wody w tym mieście 🤦♀️
Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć że jesteście tacy pojebani.