POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.05.2025, 07:15:20] • Świnoujście

Zaproszenie na bezpłatne koncerty w Amfiteatrze Miejskim w dniu 7.06.2025 roku

Zaproszenie na bezpłatne koncerty w Amfiteatrze Miejskim w dniu 7.06.2025 roku

fot. Organizator

Zapraszamy na wielki koncert DEKALOG - kantata na chór, solistę ,organy, narratorów i smyczki kompozytor i dyrygent Igor Jankowski z Koszalina.

Patronat Honorowy Prezydent Miasta Świnoujście Joanna Agatowska
Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński Wiesław Śmigiel.

tekst: Małgorzata Borzeszkowska
solista – baryton Adam Kuliś ze Szczecina
organy – Mateusz Łuczak z Jastrowia
narratorzy: Anna Zajączkowska-Żyszkiewicz , Ryszard Soroko
Wykonawcy:
Chór Mieszkańców Koszalina i Okolic
Chórzyści ze Szczecina oraz Widuchowej
Zespół instrumentalny z Koszalina i Szczecina
Chór mieszany "Kantylena" ze Świnoujścia
Dziecięcy Chór "Bel Canto" Szkół Gminy Wijewo
Zespół wokalny "Pauza" ze Zbąszynia
Chór "Cantate Deo" ze Sławy
Kameralny chór "Cantilena" z Włoszakowic
Chór "Octava" z Żagania
Chór "Vox Dei" z Pełczyc
Białogardzki Chór Kameralny "Bel Canto"
Chór "Res Musica" z Gryfina.
Grupa Uwielbienia Flagami ze Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego
Zespół „Babylon" z Myśliborza

7 czerwca 2025 rok godz. 18.00 Amfiteatr Miejski im Marka Grechuty w Świnoujściu, wstęp wolny

Organizator wydarzenia – Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

UTW MDK Świnoujście


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Poniedziałek [26.05.2025, 19:45:15] • [IP: 37.31.134.***]

19:10 • [IP: 178.238.248.***]margines spoleczny oburza się, bo nie ma" łupu, łupu, łupu, dup, dup, dup" plus po wypitce" rzygu-rzyg"

Gość • Poniedziałek [26.05.2025, 19:10:31] • [IP: 178.238.248.***]

Smuty narodowej cd jprdole

Gość • Poniedziałek [26.05.2025, 07:44:55] • [IP: 176.221.124.***]

Śmigiel powiadacie? To ten co kontynuuje działo niejakiego Dzięgi i też ukrywa?

Gość • Poniedziałek [26.05.2025, 07:23:37] • [IP: 88.218.252.**]

Ani słowa o repertuarze więc nie wadomo czy będzie muzyka klasyczna czy jakieś klaskane Rubiki...

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczące burz dla powiatów w czterech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim. "Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad" ■ Za nami pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum (BBF). Omawiano przyszłość Ukrainy, jej odbudowę i rolę w systemie gospodarczym oraz energetycznym Europy. W panelach i wystąpieniach udział wzięli wybitni eksperci, politycy i przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy. Pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum: Ukraina w centrum uwagi Tegoroczna, 17. edycja Baltic Business Forum rozpoczęła się od znaczących wystąpień liderów politycznych i ekspertów, którzy wskazali jednoznacznie: przyszłość Europy Środkowo-Wschodniej kształtuje się dziś w dialogu z Ukrainą ■