POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.05.2025, 07:03:10] • zachodniopomorskie

Jechała na S6 mając 3 promile alkoholu, jazdę zakończyła na barierach energochłonnych. 31-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie

Jechała na S6 mając 3 promile alkoholu, jazdę zakończyła na barierach energochłonnych. 31-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie

fot. Policja

Policjanci zatrzymali 31-latkę, która w nocy na drodze ekspresowej S6 na wysokości - węzeł Sianów, spowodowała zdarzenie drogowe mając 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta przebywa w policyjnym areszcie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierująca odpowie przed sądem. Przestępstwo, którego się dopuściła zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w nocy na trasie S6, węzeł Sianów. 31-letnia mieszkanka powiatu sławieńskiego kierując samochodem osobowym marki mazda straciła panowanie nad pojazdem i z impetem uderzyła w bariery energochłonne. Siła uderzenia była na tyle duża, że konieczna była interwencja strażaków oraz użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby wydostać kobietę z wraku pojazdu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt inny nie był poszkodowany, choć sytuacja mogła zakończyć się tragicznie. Policjanci poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a badanie alkotestem wykazało 3 promile alkoholu w jej organizmie. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a 31- latka została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Kobieta po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Przestępstwo, którego się dopuściła zagrożone karą do 3 lat pozbawienia, wysoka karą pieniężną oraz zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

asp. Izabela Sreberska


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■