POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.04.2025, 17:52:09] • Świnoujście

Zderzenie na Piastowskiej: Mercedes wjechał w bok Opla. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników

Zderzenie na Piastowskiej: Mercedes wjechał w bok Opla. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników

fot. Sławomir Ryfczyński

Groźnie rozpoczął się poniedziałkowy poranek na ulicach Świnoujścia. Po godzinie dziewiątej na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Dąbrowskiego doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów – osobowego Opla i dostawczego Mercedesa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca Oplem kobieta poruszała się prawidłowo w kierunku straży pożarnej, gdy w bok jej auta uderzył dostawczak, który wjechał na skrzyżowanie z ulicy Dąbrowskiego.

Siła uderzenia była na tyle duża, że przód Mercedesa oraz cały bok Opla zostały poważnie zniszczone. Strażnicy Miejscy byli już na zdarzeniu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która udzieliła pomocy kobiecie kierującej oplem.

Zderzenie na Piastowskiej: Mercedes wjechał w bok Opla. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejscu przez długi czas pracowali policjanci, którzy zabezpieczali miejsce wypadku. Czekamy na oficjalne informacje ze świnoujskiej policji.

Zderzenie na Piastowskiej: Mercedes wjechał w bok Opla. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników

fot. Sławomir Ryfczyński

- Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do zdarzenia drogowego. Na miejscu wezwania znajdowała się poszkodowana kobieta lat 38 z urazem barku. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjentka przytomna, w stanie stabilnym, została przewieziona do szpitala - informuje Natalia Dorochowicz rzecznik prasowy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 62

Gość • Wtorek [15.04.2025, 07:22:43] • [IP: 93.115.28.***]

[IP: 92.62.121.**] Przemalowana buda ? Przecież to są barwy Dachsera, jednej z większej firmy spedycyjnej na świecie 😂 Co chwilę na drogach widać ich TIRY, które właśnię są w takich barwach. Rozumiem, że być może najdalszą podróż jaką odbyłeś w życiu to końcowy przystanek autobusowy na ulicy Krzywej, ale komentarz napisałeś, więc dostęp do internetu masz, możesz sobie wejść na ich stronę i zobaczyc że stronę www też im ktoś przemalował 😂

Gość • Wtorek [15.04.2025, 06:42:52] • [IP: 93.159.42.***]

Przerobić na deptak.

Gość • Wtorek [15.04.2025, 06:02:49] • [IP: 176.221.125.**]

reguła prawej ręki się kłania

Gość • Wtorek [15.04.2025, 06:02:17] • [IP: 176.221.124.***]

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:50:33] • [IP: 92.62.121.**] nie masz przypadkiem jakiś problemów z kolorem żółtym i niebieskim, że od razu z ukraińcami Ci się kojarzy? Te kolory w firmie Dachser są od wielu wielu lat.

Gość • Wtorek [15.04.2025, 03:09:53] • [IP: 195.128.181.***]

Ja nie wiem, skrzyżowanie proste jak zgięty drut i co chwilę kolizje. Czy ci kierowcy mają mózgi zlasowane przez komórki, że nie potrafią czytać znaków drogowych?

Gość • Wtorek [15.04.2025, 02:25:21] • [IP: 31.0.77.***]

Wcześniej tam nie było wypadków.Tą zmianę wymyśliła Michalska? Bo każdą ulicę potrafi zepsuć. Nowa rada jest gorsza od poprzedniej i nie ma odwagi tego zmienić. Więc wypadków będzie przybywać, albo jeszcze ktoś zginie. Chyba że jakimś cudem mądry się w UM znajdzie i ten błąd naprawi.

Gość • Wtorek [15.04.2025, 00:37:40] • [IP: 176.221.124.**]

Hulajnogista to człowiek jadący na hulajnodze, ścieżką rowerową i nie przekraczający 20 km/h. Ten, o którym tutaj mowa, to nie hulajnogista, tylko trafnie i konkretnie przez przez Panią Babcię tutaj nazwany: bezmózgowiec i stulejkarz. Świetna nazwa. Też nigdy nie widziałem interwencji policji wobec hulajnóg i rowerów śmigających po chodnikach z tyłu pleców, z lewej i prawej, niedługo trzeba będzie bokiem chodzić. Śmierć lub ciężkie kalectwo krąży nad miastem, to tylko kwestia czasu.

Mi • Poniedziałek [14.04.2025, 23:12:25] • [IP: 83.23.44.***]

I pierdut. Światła albo rondo. Pani Prezydent... Proszę pomoc bo jest ewidentny problem

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 22:35:42] • [IP: 109.70.100.*]

To się po prostu w głowie nie mieści! ⸻A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja?! 🤓

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 22:11:16] • [IP: 37.248.218.*]

SZYBKO RONDO ALBO DWA !! NAJLEPIEJ 10 ROND!! SZYBKO

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 22:08:54] • [IP: 176.221.125.***]

Skrzyżowanie z pierwszeństwem pod kątem 90 stopni zawsze będzie bardzo niebezpieczne, bo przecież za kierownicą są różni kierowcy, z różnym IQ. Tylko pierwszeństwo prostolinijne wyeliminuje wypadki w tym miejscu, a więc ul. Piastowska z pierwszeństwem na całej długości ! Ale to nie dotrze, bo tu wszystko na prowizorce oparte, nawet kierownicy w policji rotują jak na karuzeli.

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 22:00:31] • [IP: 94.254.170.**]

Przerobić na rondo i po problemie

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:52:22] • [IP: 176.221.125.**]

powinni zabierać prawo jazdy jeśli kierowcę tak proste skrzyżowanie przerasta

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:50:33] • [IP: 92.62.121.**]

Ukrainiec oczywiście, buda dostawczaka przemalowana we wiadome barwy...

Hassano • Poniedziałek [14.04.2025, 21:42:24] • [IP: 80.233.69.**]

...188 Jestes debilem, ciagle to samo.👎🤮

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:36:52] • [IP: 89.151.21.***]

A wystarczyło by zrobić Piastowska główna czyli z pierwszeństwem i tyle

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:12:46] • [IP: 78.30.82.***]

Należy zablokować te skrzyżowanie to nie będzie kraks, wtedy ta starucha wraz z procesją będą mogły spokojnie przejść chodnikiem. Można też postawić krzyż, a dewotki same zablokują to skrzyżowanie... amen🍄🍄🍄

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:05:46] • [IP: 185.210.36.**]

Trzeba ewidentnie wrócić do poprzedniej organizacji, Piastowska z pierwszeństwem.

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 21:01:26] • [IP: 37.31.152.*]

18:35 •94.198.41.***] ważny problem, hulajnogisci nie respektuja prawa i sa bardzo szybcy, więc sa groźniejsi niż gdyby mieli rowery (hulajnoga blyskawicznie osiąga nawet ponad 40 km/h). Jeżdżą wbrew prawu po jezdni, jeżdżą po chodnikach, pasach, pędzą nawet ok.40 km/h po waskich drogach rowerowych, wiem to, bo mam prędkosciomierz na rowerze. Nigdy nie widziałem interwencji policji wobec hulajnogisty.

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:46:13] • [IP: 89.151.31.***]

Oby nikt nie wpadł na pomysł zmiany tego PROSTEGO skrzyżowania... każdy kto spowodował tam wypadek powinien mieć zabrane prawo jazdy...

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:36:51] • [IP: 31.0.25.**]

Tylko światła uratują to skrzyżowanie

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:34:07] • [IP: 185.210.37.***]

ewidentnie dostawczak jechał na pewniaka, myślał że ma pierwszeństwo, masakra, to skrzyżowanie bardzo źle świadczy o poziomie wyszkolenia kierowców niestety, a wydawałoby się, ze to najzwyklejsze skrzyżowanie z łamanym pierwszeństwem jakich wszędzie pełno...

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:21:30] • [IP: 195.128.172.**]

Takie miasto. Trzeba zrobić wszystkie skrzyżowania równorzędne. I garby zwalniające przed każdym.

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:18:44] • [IP: 176.221.124.***]

To skrzyżowanie generuje tyle wypadków, że czas się poważnie zastanowći nad światłami tutaj. Przedszkole, szkoła, żłobek i galeria Corso w pobliżu i niestety wszyscy się spieszą...

Gość • Poniedziałek [14.04.2025, 20:16:15] • [IP: 94.254.172.**]

Po czym uszkodzony dostawczak stal w najlepsze na chodniku, nie zostawiajac 150cm dla pieszych, blokujac jeden z pasow ruchu, autem powyzej 2, 5t na chodniku, uszkodzonym autem z ktorego leca plyny w centrum miasta. Co z tym zrobily sluzby? To co potrafia najlepiej, NIC.

Oglądasz 26-50 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■