Problem wydaje się błahy, ale w normalnie funkcjonującym mieście znaki powinny być idealnie w pionie i czytelne, a nie przypominać rekwizyty z komedii o zapomnianym zaułku.
fot. iswinoujscie.pl
Jadąc od ulicy Słowackiego w stronę Cieszkowskiego, trudno nie zauważyć znaków drogowych, które zdają się żyć własnym życiem. Jeden przechylony, drugi wykrzywiony – jakby trzymały się na słowo honoru. Widok ten budzi rozbawienie, ale i pytania: czy to efekt silnych wiatrów, fuszerki przy montażu, czy może symbol lokalnej nonszalancji wobec infrastruktury?
Problem wydaje się błahy, ale w normalnie funkcjonującym mieście znaki powinny być idealnie w pionie i czytelne, a nie przypominać rekwizyty z komedii o zapomnianym zaułku.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Pani prezydent ma swoje minionki dlaczego nie prostują? lepiej z grabkami chodzić
W całym mieście setki znaków krzywo stoi !! Hańba dla miasteczka, tym bardziej, że graniczymy z krajem w którym na tysiąc znaków tylko jeden krzywo stoi i tylko dlatego, że deszcz podmył grunt. Mimo tylu artykułów na ten temat, kierowniczkę Urzędu Miasteczka to nie rusza ! Pani kierowniczko Urzędu Miasteczka , na Karsiborskiej jest wydział od tych prostych jak p... spraw. Niech pani wyśle dwóch z poziomnicą i szpadlem na miasteczko i niech przez tydzień chodzą i pionują. Oczywiście pod warunkiem, że sami będą pionować, a nie chwiejnować po procentach.
A te znaki to same się wykrzywiają? Codziennie widzę zespół, który prostuje znaki. Młodzież w nocy chyba się nudzi i wykrzywia. Gdzie rodzice?
no faktycznie nie ma miejsca na parkowanie hahahha znak tez brudny bo go nie widać no ja piernicze naprawde??
znaki oprócz wyprostowania należałoby umyć tak jak to robią w innych krajach. Nasze są pokryte brudem i mchem. I są też przez to mało widoczne.
Normalnie jak żyć w taki kraju z tak krzywymi znakami to szok... Nie no tak na serio to nie ma poważniejszych tematów.
ktoś ma za darmo prostować?? moze czytelnik wyprostuje w ramach zadowolenia z nowych wlodarzy miasta hahahha
Co tam znaki, przes ta lawete nie ma gdzie zaparkowac ciagle tam stoi.