POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [24.02.2025, 23:03:06] • Świnoujście

II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Skrzatów

II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Skrzatów

fot. OSiR Wyspiarz

W dniu 22.02.2025r. w Bierzwniku odbył się II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięła Matylda GAN, zawodniczka sekcji tenisa stołowego OSiR „Wyspiarz" Świnoujście.

Był to drugi turniej rangi wojewódzkiej naszej młodej zawodniczki. W pierwszym turnieju, który odbył się 8 grudnia ubiegłego roku, Matylda zajęła czwarte miejsce, z nadzieją na podium w kolejnych turniejach.

II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Skrzatów

fot. OSiR Wyspiarz

Drugi turniej okazał się spełnieniem oczekiwań, i nasza zawodniczka, najmłodsza w tych rozgrywkach, zajęła drugie miejsce. W finale po wyrównanym czterosetowym pojedynku uległa zawodniczce ze Szczecina, która jest dwa lata starsza od Matyldy. Pojedynek finałowy był niezwykle wyrównany i zakończył się wynikiem 3:1 dla zawodniczki ze Szczecina ( 11:9, 11:8, 7:11, 12:10).

II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Skrzatów

fot. OSiR Wyspiarz

Trzeba zauważyć, że Matylda dopiero od września ubiegłego roku uczęszcza na zajęcia tenisa stołowego, dlatego II miejsce w jej drugim turnieju, w gronie zawodniczek starszych nawet o dwa lata jest niewątpliwie bardzo dużym osiągnięciem i w kolejnych turniejach liczymy na dalsze sukcesy.

II Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Skrzatów

fot. OSiR Wyspiarz

Mecz finałowy Matyldy można obejrzeć na stronie
www.youtube.com/live/NIg629YAoSc

Gratulujemy Matyldzie sukcesu!

OSiR „Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę 26 października 2025 r. o godz. 11.45 z Placu Mickiewicza przed Urzędem Miasta wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście i OSiR „Wyspiarz”. Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści wystartują o godz. 11.45 z Placu Mickiewicza będą mieli do pokonania trasę o długości ok.3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■ Bezpieczny Senior – czwartek, 23 października O bezpieczeństwie i prawach seniorów będzie można porozmawiać w Galerii Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Spotkania rozpoczną się o godz. 12.00. W programie m.in. wystąpienia Rzecznika Konsumenta, Komendanta Straży Miejskiej oraz przedstawiciela Policji. Dodatkowo informatycy pokażą, jak bezpiecznie korzystać z aplikacji i internetu ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■